There are 13 matches
|
|
Premier Division |
2
|
1
|
Cheltenham Saracens
v
Highworth Town
Petersfield Park
Attendance 21
|
M Wheeler
|
R Ashman |
N Waite |
|
|
H:
J.Bryan
H.Price
A:
S.Pocock
S.Burrows
S.Lane
|
4
|
1
|
Marlow
v
Wantage Town
Alfred Davis Ground
Attendance 112
|
C Kidd
|
D Nicholson |
P Redmond |
D. Commander (A) |
|
|
H:
M.MEALING(3)
R.Spence
A:
T.Butler
M.MEALING
C.Perkins
|
2
|
0
|
Oxford City Nomads
v
Thame United
Court Place Farm Stadium
Attendance 58
|
J Graham
|
B Harris |
K Godfrey |
|
|
H:
L.JOYCE
J.Mundy
M.Flanagan
E.Hercules
|
0
|
6
|
Shrivenham
v
Ardley United
Shrivenham Recreation Ground
Attendance 19
|
M Hounsell
|
J Wood |
G Varley |
A. Baldwin (A) |
|
|
A:
T.Bryan(2)
J.EYRE
A.Garner
S.Howkins
P.Starrett
C.MILLS
T.Bryan
|
|
|
Division One (West) |
2
|
1
|
Lydney Town
v
Hook Norton
Lydney Recreation Ground
Attendance 33
|
D Jacecko
|
A Davies |
B Lovegrove |
|
|
H:
D.Clarke
D.Morley-Lyne
A:
M.DENNIS
J.Morse
E.Williams
|
0
|
0
|
Malmesbury Victoria
v
Letcombe
Flying Monk Ground
Attendance 53
|
M Niemirski
|
P Booth |
P Cobby |
|
|
K.REAPE
M.PILL
|
3
|
1
|
New College Swindon
v
Old Woodstock Town
Swindon Supermarine FC
Attendance 21
|
|
|
H:
N.BLACKFORD
S.BROWN
T.OGU
A:
L.Coyle
J.SKEATES
D.Sweeney
|
5
|
3
|
North Leigh Reserves
v
Cricklade Town
Eynsham Hall Park
7:45 PM
Attendance 25
|
I Gelov
|
S Gregory |
H Moore |
|
|
H:
J.HUGHES
L.LEWIS
A.Saunders(2)
W.Smalldon
A:
B.Carter(2)
A.Smith
D.SADLER
A.Smith
|
|
|
Division One (East) |
0
|
0
|
Bracknell Town
v
Headington Amateurs
Larges Lane
Attendance 140
|
S Hawkes
|
M Bullock |
R Emmans |
J. Bird (A) |
|
|
D.Sleet
H.Jenkins
|
3
|
0
|
Easington Sports
v
Milton United
Addison Road
Attendance 27
|
N Templey
|
M Huckin |
W Ottaway |
P. Scott |
|
|
H:
G.Shawyer
C.Standen(2)
T.Fitton
T.PARKER
|
H
|
-
|
Finchampstead
v
AFC Hinksey
[ Home Win was awarded ]
Finchampstead Memorial Park
|
P O'Hare
|
A Emery |
S Reading |
|
|
|
0
|
1
|
Rayners Lane
v
Woodley Town
Tithe Farm Social Club
Attendance 30
|
P Andrews
|
A Beard |
A Lewis |
|
|
A:
S.Cripps
C.Jeff
R.Thomas
|
|
|
Division Two (West) |
H
|
-
|
Shortwood United Reserves
v
Cheltenham Saracens Reserves
[ Home Win was awarded ]
Cheltenham Saracen's unable to raise a Team.
|
I Hamilton
|
|
|
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
Prem
|
1.
Abingdon Town
|
2.
Ascot United
|
3.
Binfield
|
4.
Flackwell Heath
|
5.
Highmoor Ibis
|
6.
Holyport
|
7.
Kidlington
|
8.
Newbury
|
9.
Reading Town
|
10.
Slimbridge
|
|
11.
Wokingham & Emmbrook
|
Div1W
|
12.
Brimscombe & Thrupp
|
13.
Carterton
|
14.
Clanfield
|
15.
Fairford Town
|
16.
Lambourn Sports
|
17.
Purton
|
18.
Tytherington Rocks
|
19.
Wootton Bassett Town
|
Div1E
|
20.
Chalfont Wasps
|
|
21.
Chinnor
|
22.
Didcot Town Reserves
|
23.
Henley Town
|
24.
Maidenhead United Reserves
|
25.
Penn & Tylers Green
|
26.
Thatcham Town Reserves
|
D2W
|
27.
Brimscombe & Thrupp Reserves
|
28.
Cirencester Town 'Dev'
|
29.
Fairford Town Reserves
|
30.
Highworth Town Reserves
|
|
31.
Hook Norton Reserves
|
32.
Letcombe Reserves
|
33.
Old Woodstock Town Reserves
|
34.
Shrivenham Reserves
|
35.
Wantage Town Reserves
|
36.
Wootton Bassett Town Reserves
|
D2E
|
37.
Ascot United Reserves
|
38.
Binfield Reserves
|
39.
Bracknell Town Reserves
|
40.
Burnham Reserves
|
|
41.
Chinnor Reserves
|
42.
Easington Sports Reserves
|
43.
Finchampstead Reserves
|
44.
Holyport Reserves
|
45.
Kidlington Reserves
|
46.
Penn & Tylers Green Reserves
|
47.
Rayners Lane Reserves
|
48.
Slough Town Reserves
|
49.
Thame United Reserves
|
|