There are 46 matches
|
|
Intermediate Division 1 |
4
|
1
|
AFC Walcountians
v
Frenches Athletic
Old Walcountians Sport Ground
|
W. King
|
|
|
H:
D.Pederson
K.Rose-Green(2)
R.Thomas
A:
S.Daniel
K.Rose-Green
B.Dell
|
4
|
3
|
Kew Park Rangers
v
AFC Ewell
Marble Hill Park
|
J. Besagni
|
|
|
H:
A.Cree
J.Everett
S.Stojsavljevic
U.Umotong
A:
S.Hodge(2)
A.Tanous
K.Jackson
|
4
|
4
|
Wandgas Sport
v
Balham B
Wandgas Sports Club
|
P. Rogers
|
|
|
H:
A.Cathcart
J.Eastwood
Z.Graham(2)
A:
H.Junior(2)
A.Lane
E.Luchford
Z.Graham
|
0
|
0
|
Westminster Casuals
v
Sporting 50
Tolworth Court Sports Ground
(Pitch 2)
|
A. Goldsmith
|
|
|
H.Parkin
|
|
|
Intermediate Division 2 |
1
|
2
|
MC South West
v
SCR Development
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
|
D. Hepburn
|
|
|
H:
O.Eyong
A:
J.Coleman
R.Kanuga
J.Kanesalingam
|
1
|
2
|
Oxted & District
v
Woodmansterne Hyde
Master Park
|
G. Mangrski
|
|
|
H:
C.Mcguinness
A:
R.Bailey
D.Pasukevicius
R.Kostka
K.Melius
|
|
|
Intermediate Division 3 |
1
|
0
|
Ashtead
v
Epsom Kings
Ashtead Recreation Ground
|
P. Dowell
|
|
|
H:
B.Amos
J.Elphick
E.Ssegirinya
|
2
|
0
|
Most Wanted Elite
v
Real Holmesdale
Nuffield Health Centre
|
P. Brooks
|
|
|
H:
R.Blackduke
D.Dean
C.Narin
|
3
|
2
|
Richmond & Kew
v
Old Rutlishians
Ham Playing Fields
|
H. Yellen
|
|
|
H:
D.Adeoye
D.Ayres
C.Goff
A:
K.Foster
T.Lempriere
|
|
|
Junior Division 1 |
3
|
1
|
Chessington K C
v
Tolworth United
Chessington Cricket & Sports Ground
|
T. Bone
|
|
|
H:
S.Hills
R.Jones(2)
A:
D.Roberts
|
0
|
3
|
N P L Reserves
v
Selhurst
N P L Sports Club
(Pitch 2)
|
T. Burton
|
|
|
A:
R.Cowley
S.Djennad
R.Tanner
B.Donaldson
|
|
|
Junior Division 2 |
2
|
2
|
Banstead Rovers
v
Motspur Park
Tattenham Rec
|
D. Sanford
|
|
|
H:
OG
A:
OG
K.Waul
|
4
|
4
|
Wandgas Vets
v
Westside Reserves
Wandgas Sports Club
(Pitch 2)
|
P. Horne
|
|
|
H:
D.Glynn(2)
J.Phillips
J.Styles
A:
G.Dauley
A.Salmi(3)
J.Sharp
|
3
|
0
|
Warlingham
v
OW Shaftesbury
Warlingham Sports Ground
|
M. Sullivan
|
|
|
H:
S.Donovan
J.Torlot
T.Willoughby
|
2
|
0
|
Woodmansterne Hyde Reserves
v
SC Wandsworth
Woodmansterne Sports Club
|
T. Saunders
|
|
|
H:
B.Eren
B.Snelling
C.Kennedy
C.Matthews
|
|
|
Junior Division 3 |
3
|
3
|
Junction Elite Saturday 1st
v
Wilf Kroucher
Clapham Common
|
E. White
|
|
|
H:
T.Mathurin-Wrightson(2)
A:
M.Igbavboa(2)
D.Maymont
N.Murray-Fuller
M.Igbavboa
|
1
|
1
|
Motspur Park Reserves
v
Worcester Park 'A'
Sir Joseph Hood
(Pitch 2)
2:00 PM
|
T. Shaw
|
|
|
H:
G.Barwis
A:
T.Shroll
G.Leonard
|
3
|
3
|
Old Rutlishians Reserves
v
Sutton High
Old Rutlishians Association
|
M. Thomas
|
|
|
H:
S.Leatherby
J.Payne(2)
A:
J.Almeida-Onate
C.Andrews
B.Berthe-Kone
B.Szreider
D.Lynham
|
4
|
4
|
Oxted & District Reserves
v
South Croydon
Master Park
|
B. Chaffe
|
|
|
H:
M.Delanhunty
J.Fountain
J.O'Neill
F.Woods
A:
M.Bellevue(3)
H.Morton
B.Elwood
M.Bellevue
|
|
|
Junior Division 4 |
1
|
1
|
Cheam Village Warriors
v
Merton Social
Cheam Sports club
|
M. Malin
|
|
|
H:
J.Ralton
A:
T.Leach
A.Keeley
T.Leach
|
2
|
1
|
N P L 'A'
v
Wandgas Worcester Park Vets
N P L Sports Club
(Pitch 2)
|
J. Gunn-Smith
|
|
|
H:
C.Hill(2)
A:
J.Rathbone
|
5
|
0
|
Old Boys Clapham Reserves
v
Old Rutlishians 'A'
Prince Georges Playing Fields
(Pitch 4)
|
G. Damji
|
|
|
H:
D.Padley(2)
M.Ramsay(2)
g.Roberts
|
0
|
0
|
OW Shaftesbury Reserves
v
AFC Walcountians Reserves
Old Wimbledonians Sports Ground
|
A. Mohamud
|
|
|
D.Keithley
|
5
|
1
|
Sporting 50 Reserves
v
AFC North Leatherhead
Goals Deckers Tolworth
|
J. Goodhall
|
|
|
H:
S.Connell
K.Hiscock
D.Knopp
S.Philpot
O.Riches
A:
D.Barna
S.Gray
|
|
|
Junior Division 5 |
0
|
4
|
Jak's
v
Oxted & District 'A'
Prince Georges Playing Fields
(Pitch 3)
2:00 PM
|
A. Nasiri
|
|
|
A:
S.Peacock(4)
S.Peacock
|
5
|
0
|
Parkside
v
Kew Park Rangers Reserves
Goals Deckers Tolworth
(Pitch 3)
|
T. Clark
|
|
|
H:
T.Barchue(3)
B.Carter
L.Curtin
O.Neale
|
4
|
0
|
Shelton Athletic
v
N P L 'B'
Edgehill Playing Fields
|
C. Mckoy
|
|
|
H:
H.Bee
L.Richardson
J.Skilton
M.Tyler
A.Crittall
|
|
|
Junior Division 6 |
3
|
2
|
Purley Old Boys
v
Inter Star
John Fisher Sports Ground
|
. LEAGUE REF
|
|
|
H:
A.Cardona
D.Fadipe
J.Whelton
A:
R.Lavrado
A.Longman
R.Cardona
|
2
|
0
|
South London Elite
v
Panthers Reserves
Taunton Avenue
|
S. Tuohy
|
|
|
H:
A.Arulthas
A.Laurantius
A.Arulthas
|
0
|
0
|
Surrey Casuals
v
Old Rutlishians 'B'
Nescot Sports Ground
|
B. Smith
|
|
|
A.Hafioi
|
2
|
6
|
Waddon Wanderers
v
Trinity
John Fisher Sports Ground
|
D. Banks
|
|
|
H:
L.Harman
L.Wilkinson
|
|
|
London Junior Cup |
6
|
0
|
006
Blue Marlin
v
Wanderers Reserves
[ Round 1 ]
|
|
|
J.Concha
|
0
|
10
|
007
Hope Utd
v
West Fulham
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
D.Blake
T.Harper(2)
D.Lewis
D.Paul
S.Powel(3)
J.Regan
C.Tillman
S.Powel
|
6
|
0
|
016
Chelsea Rovers
v
WSL Ben
[ Round 1 ]
King's House Sports Ground
(Pitch 4)
|
|
|
H:
M.Dickerson
S.Galanos
K.Kameya(3)
OG
M.Dickerson
|
1
|
7
|
027
Custom House Utd
v
Old Plymouthians
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
A.Balding(2)
S.Clarke
J.Levermore(2)
M.Nugent
E.Wood
S.Clarke
|
H
|
-
|
030
FC Tooting Bec 'B'
v
The Boca
[ Round 1 ]
[ Home Win was awarded ]
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
|
|
|
|
6
|
0
|
046
Earlsfield 2018
v
Pantel
[ Round 1 ]
Abbey Rec
|
|
|
H:
G.Ali(2)
M.Bell
O.Kirby-Hogarty
J.Kurdybanowski
W.Poole
|
1
|
2
|
047
Wanderers
v
FC Tooting Bec
[ Round 1 ]
Prince Georges Playing Fields
(Pitch 4)
|
|
|
H:
R.O'Neill
A:
J.Othen-Price
J.Richards
T.Whittingham
M.Dill
|
5
|
2
|
053
Battersea Boys
v
Connaught
[ Round 1 ]
Wimbledon Common Extensions
(Pitch 2)
|
|
|
H:
C.Fago(2)
S.Graham
C.Hamsher(2)
C.Fago
|
H
|
-
|
054
Panthers
v
Lambeth Spartans
[ Round 1 ]
[ Home Win was awarded ]
Richardson Evans Playing Fields
|
|
|
|
2
|
3
|
055
City of London
v
Goldfingers
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
J.Beatson
J.Fox
L.Ledwaba-Chapman
|
2
|
5
|
056
London Olympia
v
Victoria Park Fc White
[ Round 1 ]
Prince Georges Playing Fields
(Pitch 4)
|
|
|
H:
N.Belateche
A.Gursel
|
|
|
Miscellaneous |
0
|
5
|
A.M.Y Reserves
v
Sutton High Reserves
Nescot Sports Ground
(Pitch 2)
Moved from Junior Division 5 to Miscellaneous. A.M.Y folded due virus worries RB
|
P. Bumstead
|
|
|
A:
S.Kwenda(5)
S.Kwenda
|
1
|
3
|
Colliers Wood Town
v
Croygas Falcons
Kingsmeadow Athletics Centre
Moved from Junior Division 2 to Miscellaneous. Colliers wood town folded RB
|
S. Pike
|
|
|
H:
L.Hunte-Brown
A:
D.Graham
S.Harper
A.Pop
N.Shaw
|
0
|
5
|
Fulham Deaf
v
Sporting Kitz
Sir Joseph Hood
Moved from Intermediate Division 3 to Miscellaneous. Fulham Deaf folded 22/12/20 Rb
|
B. Walsh
|
|
|
A:
M.Ayling
M.Hynes(2)
C.Kane
M.York
|
0
|
6
|
Real Holmesdale Reserves
v
Warlingham Reserves
John Ruskin Playing Fields
Moved from Junior Division 5 to Miscellaneous. Real Holmesdale folded RB
|
T. Smith
|
|
|
A:
H.Dodman
R.Ledger
T.Murch(2)
C.Roberts
F.Stammers
J.Bull
C.Roberts
|
|