There are 22 matches
|
|
Reserves Challenge Cup |
3
|
0
|
029
Elm Grove Seniors Reserves
v
Yateley Reserves
[ Semi Final ]
Whiteley Village Sports Ground
|
P. Falzon
|
D. Keen |
C. Williams |
|
|
H:
M.Legg
T.Twomey(2)
H.Bland
|
2
|
5
|
030
Royal Holloway Old Boys Reserves
v
University of Surrey Reserves
[ Semi Final ]
Royal Holloway College Playing Fields
|
M. Ackerman
|
R. Hall |
M. Matlak |
|
|
H:
J.Walton(2)
A:
M.Gray
C.Nwaubani(2)
OG
L.Roscoe
J.Walton
L.Sargeant
|
|
|
Premier Division |
1
|
1
|
Chiddingfold
v
Milford & Witley
Chiddingfold Recreation Ground
|
S. Craig
|
|
|
H:
M.Pocock
A:
D.Syrett
P.Brabon
C.Collyer
|
1
|
1
|
Cranleigh
v
AFC Spelthorne Sports
Snoxhall Playing Field
|
M. Bradley
|
|
|
H:
D.Sparkes
A:
J.Horsfall
B.Horne
J.Everton
|
3
|
0
|
Godalming & Farncombe Athletic
v
Royal Holloway Old Boys
Holloway Hill Recreation Ground
|
S. Ferris
|
|
|
H:
B.Jones
S.Lydon
M.Terry
M.Terry
S.Elliott
|
2
|
0
|
Lightwater United
v
Farnborough North End
Lightwater Leisure Centre
|
C. Etherington
|
|
|
H:
B.Liechti
I.Millington
N.Penney
T.Martin
|
0
|
1
|
Shottermill & Haslemere
v
Merrow
Woolmer Hill Sports Ground
|
G. Hodgkinson
|
|
|
A:
J.Blason
R.Ossai
M.Hunt
|
2
|
8
|
University of Surrey
v
Worplesdon Phoenix
Surrey Sports Park
|
N. Wells
|
|
|
H:
R.Batten
B.Davidson
A:
T.Capbell(2)
T.Chambers(4)
A.Larch(2)
T.Chambers
|
0
|
0
|
Yateley
v
Bedfont Town
The Green Yateley
|
D. Cooper
|
|
|
B.Hadley
|
|
|
Division One |
4
|
3
|
AFC Molesey
v
Shalford
West Moseley Recreation Ground
|
T. Greaves
|
|
|
H:
W.Pidgley(3)
M.Woodger
A:
D.Akerman(2)
T.Wilcox
G.Godbold
|
1
|
3
|
Knaphill Athletic
v
Elm Grove Seniors
Waterers Park Recreation Ground
|
R. Hughes
|
|
|
H:
C.Parker
A:
G.Keywood
S.White
R.Wood
A.Timblick
M.Pollard
|
3
|
0
|
Old Salesians
v
Windlesham United
Farnborough Gate
|
A. Morrison
|
|
|
H:
S.Carpenter(2)
T.Paterson
R.Boyne
I.Guest
|
5
|
3
|
Pyrford
v
Millmead
Pyrford Cricket Ground
|
R. Simkin
|
|
|
H:
L.Mason
L.Midwinter
I.Parslow
P.Parsons(2)
A:
I.Anson(2)
J.Shepherd
J.Shepherd
|
|
|
Premier Reserve Division |
8
|
0
|
AFC Spelthorne Sports Reserves
v
Lightwater United Reserves
Spelthorne Sports Ground
|
C. Devlin
|
|
|
H:
M.Crook
S.Huntley
P.Kemp(2)
S.Light(2)
A.Williams(2)
S.Huntley
|
3
|
2
|
Merrow Reserves
v
Cranleigh Reserves
The Urnfield
|
P. Gasson
|
|
|
H:
J.Balkwill(2)
D.Kimber
A:
J.Lee(2)
J.Balkwill
J.Lee
|
0
|
8
|
Milford & Witley Reserves
v
Shottermill & Haslemere Reserves
Burton Pavillion
|
A. Cooles
|
|
|
A:
S.Balfour
C.Brophy
A.Burdett
OG
D.Tutton(3)
K.Wint
J.Hardy
D.Tutton
|
5
|
0
|
Worplesdon Phoenix Reserves
v
Chiddingfold Reserves
Worplesdon Memorial Ground
|
A. Freeman
|
|
|
H:
M.Lopez-Proctor
G.Oboko(2)
A.Rogers(2)
|
|
|
Reserve Division One |
1
|
2
|
Bedfont Town Reserves
v
Knaphill Athletic Reserves
Ashford Recreation Ground
|
P. Bakhuizen
|
|
|
H:
S.Tunc
A:
T.Bellmaine
D.Rodger
S.Tunc
R.Davies
|
2
|
6
|
Chobham Burymead Reserves
v
Woking & Horsell Reserves
Chobham Recreation Ground
|
D. Thompson
|
|
|
H:
G.Lewis
D.Newbold
A:
M.Burningham
A.Chafer
S.Smiter-Lant(2)
L.Stonehouse
L.Wilson
|
2
|
4
|
Millmead Reserves
v
Pyrford Reserves
Surrey Sports Park
|
N. Metcalfe
|
|
|
H:
S.Norton
W.Taylor
A:
R.Hall
K.Kopanski
L.Millen
J.Wood
|
1
|
2
|
Shalford Reserves
v
Ockham Reserves
Shalford Park
(Pitch 4)
|
S. Rudrum
|
|
|
H:
R.Clarke
A:
G.Rivett
M.Vousden
J.Burley
|
2
|
2
|
Windlesham United Reserves
v
Godalming & Farncombe Athletic Reserves
Field of Remembrance
|
P. Ashdown
|
|
|
H:
L.Burrows
F.McKellar
A:
A.Lucas
G.Ullmann
D.Silk
D.Nicholson
|
|