There are 24 matches
|
|
Middlesex County FA - Junior Saturday Cup |
1
|
12
|
011
Bedfont Town Reserves
v
West London Saracens
[ Round 2 ]
Ashford Recreation Ground
|
|
|
H:
P.Morrison
R.Orkney
|
|
|
Premier Challenge Cup |
5
|
0
|
020
AFC Molesey
v
Farnborough North End
[ Round 2 ]
West Moseley Recreation Ground
|
D. Leacock
|
|
|
H:
D.Cooper
OG
W.Pidgley(2)
D.Wadley
G.Pidgley
S.Maunder
|
|
|
Premier Division |
0
|
1
|
AFC Spelthorne Sports
v
Cranleigh
Spelthorne Sports Ground
|
P. Gorringe
|
|
|
A:
A.Ottley
J.Gray
R.Newman
|
6
|
4
|
Lightwater United
v
Chiddingfold
Lightwater Leisure Centre
|
R. Simkin
|
|
|
H:
T.Hardman
M.Kleboe(3)
OG(2)
A:
J.Killen
J.Simpson(2)
T.Spicer
M.Kleboe
J.Simpson
|
0
|
2
|
Milford & Witley
v
Godalming & Farncombe Athletic
Burton Pavillion
|
M. Feast
|
|
|
A:
C.Andrews
S.Ford
D.Harding
J.Henden
|
1
|
5
|
Royal Holloway Old Boys
v
Merrow
Royal Holloway College Playing Fields
|
D. Lawton
|
|
|
H:
A.Norwood
A:
J.Blason
C.Davis
T.Goodship
J.Whittaker(2)
C.O'Reilly
L.North
|
2
|
1
|
Shottermill & Haslemere
v
Bedfont Town
Woolmer Hill Sports Ground
1:00 PM
|
A. Smithers
|
|
|
H:
L.Poupart
C.Sturt
A:
T.Hadley
C.Sturt
|
1
|
3
|
Yateley
v
Worplesdon Phoenix
The Green Yateley
|
D. Cooper
|
|
|
H:
O.Muirhead
A:
N.Bigrave
C.Moore(2)
C.Moore
|
|
|
Division One |
4
|
1
|
Chobham Burymead
v
Woking & Horsell
Chobham Recreation Ground
|
N. Rolland
|
|
|
H:
A.Carr(2)
C.Land
E.McKinlay
A:
R.Blythin
A.Hawkins
|
1
|
2
|
Knaphill Athletic
v
Tongham
Waterers Park Recreation Ground
|
P. Hanney
|
|
|
H:
D.Stevens
A:
R.Phillips
S.Tomkins
C.Ayton
S.Tomkins
|
0
|
2
|
Millmead
v
Pyrford
Surrey Sports Park
|
M. Bradley
|
|
|
A:
L.Mason(2)
T.Whisham
|
1
|
3
|
Ockham
v
Elm Grove Seniors
Hautboy Meadow
|
D. Keen
|
|
|
H:
G.Pummell
A:
A.Falloon
A.Patel
M.Pollard
B.Cowell
J.Paterson
|
2
|
1
|
Windlesham United
v
Old Salesians
Field of Remembrance
|
C. Etherington
|
|
|
H:
J.Goulter
H.Pavli
A:
T.Paterson
C.Goulter
J.Reedman
|
|
|
Premier Reserve Division |
2
|
5
|
Chiddingfold Reserves
v
Lightwater United Reserves
Chiddingfold Recreation Ground
|
P. Bakhuizen
|
|
|
H:
S.Gifford
D.McDonald
A:
S.Cash
S.Charlwood(2)
T.Conway
R.Ellis
S.Harman
S.Cash
|
3
|
2
|
Cranleigh Reserves
v
AFC Spelthorne Sports Reserves
Snoxhall Playing Field
|
J. Rolland
|
|
|
H:
P.Hallett
J.Lee(2)
A:
A.Lee
M.Mukasa
S.Rich
|
2
|
1
|
Merrow Reserves
v
Royal Holloway Old Boys Reserves
The Urnfield
|
A. Morrison
|
|
|
H:
R.Mitchell(2)
A:
R.Gill
C.Broocks
|
2
|
2
|
University of Surrey Reserves
v
Shottermill & Haslemere Reserves
Surrey Sports Park
|
N. Arbuckle
|
|
|
H:
B.Ellwood
S.Panagiotou
A:
M.Cook
M.Holloway
M.Cook
|
1
|
3
|
Worplesdon Phoenix Reserves
v
Yateley Reserves
Worplesdon Memorial Ground
|
M. Ackerman
|
|
|
H:
A.Marshall
A:
C.Maple(3)
D.Geran
|
|
|
Reserve Division One |
5
|
0
|
Elm Grove Seniors Reserves
v
Shalford Reserves
Whiteley Village Sports Ground
|
M. Todino
|
|
|
H:
M.Florio
L.Incher
D.Rose
T.Twomey(2)
M.Florio
|
8
|
0
|
Godalming & Farncombe Athletic Reserves
v
Ockham Reserves
Holloway Hill Recreation Ground
|
S. Ferris
|
|
|
H:
J.Ackroyd
S.Boxall
K.Emmings
B.Harris(3)
R.Miller
R.Pankhurst
B.Harris
J.Redmond
|
2
|
1
|
Old Salesians Reserves
v
Windlesham United Reserves
Farnborough Gate
|
S. Elson
|
|
|
H:
OG
A.Roebuck
A:
S.Selkirk
B.Hutchinson
I.Guest
|
2
|
0
|
Pyrford Reserves
v
Millmead Reserves
Pyrford Cricket Ground
|
R. Sharpe
|
|
|
H:
L.Dixon
N.Larriev
|
3
|
1
|
Woking & Horsell Reserves
v
Chobham Burymead Reserves
Woking & Horsell Cricket Club
|
T. Price
|
|
|
H:
M.Burningham(2)
A.Chafer
A:
S.Jeal
J.Cavilla
|
|
|
Miscellaneous |
0
|
5
|
Unis Old Boys (WITHDRAWN)
v
Shalford
Surrey Sports Park
|
R. Hughes
|
|
|
A:
D.Akerman(5)
|
|