There are 40 matches
|
|
Premier Division 1 |
2
|
3
|
Almondsbury Reserves
v
Teyfant Athletic
ALMONDSBURY Thompson, Ashley
|
|
1
|
0
|
Avonmouth
v
Ridings High
AVONMOUTH Pemberton
|
|
3
|
1
|
Bristol Telephones
v
De Veys
TELEPHONES Blaxhill, Reynolds, Darby
|
|
2
|
0
|
Glenside Five
v
Ashton United
GLENSIDE McKenny, Parker
|
|
0
|
6
|
Lawrence Weston
v
Fishponds OB
FISHPONDS Jackson 3, Hillier 2, Healey
|
|
0
|
5
|
Old Cothamians
v
Broad Plain House
|
|
4
|
0
|
St Aldhelms
v
B & W Avonside
ST ALDHELMS Goddard 2, Warren, Honeyfield
|
|
|
|
Premier Division 2 |
1
|
1
|
Bristol Builders Supplies
v
Totterdown POB Reserves
TOTTERDOWN Blackmore
|
|
2
|
2
|
Cadbury Heath Reserves
v
Bristol Manor Farm
CADBURY Bernard, Smith
|
|
0
|
2
|
Corinthian Sports
v
Ashton Rangers
|
|
0
|
2
|
Golden Hill
v
Stoke Gifford
|
|
4
|
3
|
Hartcliffe OB
v
Potterswood
HARTCLIFFE M Kavaghan 2, Phillips, Bright POTTERSWOOD Danaher 2, Britton
|
|
5
|
1
|
Little Stoke
v
Brislington 'A'
LITTLE STOKE Denham 2, Brunt 2, Blessing
|
|
0
|
1
|
Whitchurch
v
Almondsbury Town Reserves
ALMONDSBURY Bishop
|
|
|
|
Division 1 |
3
|
0
|
B & W Avonside Reserves
v
TC Sports
AVONSIDE Warner 2, Williams
|
|
3
|
1
|
Broad Plain House Reserves
v
Imperial Saints
BROAD PLAIN Hartrey 2, og
|
|
2
|
4
|
Filton Athletic
v
St Aldhelms Reserves
FILTON Longfarm,O'Donoghue
|
|
1
|
3
|
Hengrove BC
v
Glenside FC Reserves
HENGROVE Lipinsky
|
|
0
|
4
|
Lockleaze
v
Ashton United Reserves
|
|
13
|
0
|
Old Georgians
v
Sefton Park
OLD GEORGIANS Edmunds 4, Langridge 2, Smith 2
|
|
1
|
1
|
Ridings High Reserves
v
Bristol Telephones Reserves
RIDINGS Russell og TELEPHONES O'leary
|
|
2
|
0
|
Tyndalls Park Rangers
v
Bristol North West
TYNDALLS Gillies, Ghorbel
|
|
|
|
Division 2 |
3
|
1
|
Almondsbury 'A'
v
St Aldhelms 'A'
ALMONDSBURY Bowers 2, Maxted
|
|
1
|
4
|
Cadbury Heath 'A'
v
Astra Zeneca
ASTRA Cooke 3, Roe
|
|
0
|
9
|
Fishponds OB Reserves
v
CTK Southside
SOUTHSIDE Shepherd 3, Seacole 3, Gregory, White, Donegal
|
|
1
|
2
|
Hengrove OB
v
Thrissells Nomads
HENGROVE Elvins
|
|
2
|
1
|
Oldbury Crusaders
v
Avonmouth Reserves
|
|
2
|
0
|
Parson Street OB
v
Rolls Royce
PARSON Davis, Johns
|
|
6
|
2
|
South Glos OB
v
Old Cothamians Reserves
SOUTH GLOS Gardener 3, Nicholls 2, Miles
|
|
1
|
0
|
Stoke Gifford Reserves
v
Tytherington Rocks Reserves
STOKE GIFFORD Long
|
|
|
|
Division 3 |
0
|
1
|
Ashton United 'A'
v
Wessex Wanderers
WESSEX Clark
|
|
2
|
4
|
Broad Plain House 'A'
v
Totterdown POB 'A'
|
|
5
|
2
|
Little Stoke Reserves
v
Unathletico
|
|
|
|
Division 4 |
1
|
0
|
Brandon TT Sports
v
Fishponds OB 'A'
BRANDON Baber
|
|
0
|
3
|
Lockleaze Reserves
v
Glenside FC 'A'
|
|
3
|
0
|
Longwell Green OB Reserves
v
Wanderers
LONGWELL Searle 2, Webster
|
|
12
|
1
|
Potterswood Reserves
v
Bristol Telephones 'A'
POTTERSWOOD Cotterell 3, Martin 3, Haque, Coles 2, Clark 3
|
|
|
|
Division 5 |
5
|
1
|
Fishponds OB 'B'
v
Parson Street OB Reserves
|
|
0
|
0
|
TC Sports Reserves
v
Stoke Gifford 'A'
|
|
1
|
3
|
Whitchurch Reserves
v
Avonmouth Rangers
|
|
|