There are 20 matches
|
|
Intermediate Division 1 |
0
|
1
|
* Balham Reserves
v
* Frenches Athletic
Colliers Wood Utd F C
(Pitch 4)
Double Header
|
M. Sullivan
|
|
|
A:
M.Georgiadis
M.Georgiadis
|
1
|
3
|
Forestdale
v
Wandgas Sport
Croydon Postal Sports Ground
(Pitch 3)
|
M. Thomas
|
|
|
H:
K.Chapman
A:
W.Cathcart
D.Feeney
A.Harrigan
A.Harrigan
|
2
|
1
|
* Frenches Athletic
v
* Balham Reserves
Colliers Wood
(Pitch 4)
Double Header
|
M. Sullivan
|
|
|
H:
B.Carter
G.Johnson
A:
D.Aguilera
D.Baum
|
2
|
3
|
Hanworth Sports
v
Goldfingers
Hanworth Airparc
|
R. Brum
|
|
|
H:
M.Almida
S.Collett
A:
C.Beecroft
P.Bradbury(2)
|
0
|
6
|
Turkocagi Bermondsey
v
Old Rutlishians
Bishop Justus
|
D. Sanford
|
|
|
A:
D.Fraser
J.Graham(4)
D.Gurney
J.Graham
|
H
|
-
|
Westminster Casuals
v
West Fulham
[ Home Win was awarded ]
Tolworth Court Sports Ground
(Pitch 2)
West Fulham unable to fulfil
|
|
|
|
|
|
Intermediate Division 2 |
5
|
5
|
AFC Walcountians
v
AFC Ewell
Old Walcountians Sport Ground
|
M. Hamilton
|
|
|
H:
S.Grosser
G.Harrington
R.McMorrow
OG
S.Scola
A:
W.Chipperton
A.Gibbs
C.Porter
M.Victor(2)
L.Rodgers
M.Victor
|
1
|
1
|
Ashtead
v
Sporting 50
Ashtead Recreation Ground
|
N. Patterson
|
|
|
H:
B.Askew
A:
R.Jugden
B.Askew
|
3
|
2
|
Claygate Royals
v
Rygas
Riverhill Sports Ground
(Pitch 2)
|
P. Rogers
|
|
|
H:
T.Bradley
S.Hardcombe(2)
S.Hardcombe
|
|
|
Junior Division 1 |
2
|
4
|
AFC Ewell Reserves
v
Battersea Boys
Prince Georges Playing Fields
|
P. Bumstead
|
|
|
H:
S.Lawrence
N.Reid
A:
K.Campbell(2)
L.O'Mara-Leonard
C.Wilson-Denis
N.Reid
L.O'Mara-Leonard
|
2
|
4
|
Old Russellians
v
Chessington K C Reserves
John Fisher Sports Ground
|
S. Pike
|
|
|
H:
C.Hanifan
P.Hanifan
A:
M.Gayle
L.Ireland(2)
J.Mardle
P.Hanifan
L.Ireland
|
2
|
4
|
Oxted & District Reserves
v
Old Plymouthians Reserves
Master Park
|
W. Igglesden
|
|
|
H:
S.Peacock(2)
A:
A.Balding(3)
J.Leveramore
S.Peacock
|
0
|
0
|
Raynes Park Vale Reserves
v
Shaftesbury Town
Prince Georges Playing Fields
|
T. Burton
|
|
|
J.Collins
G.King
|
H
|
-
|
Reigate Priory Reserves
v
Merton Social Reserves
[ Home Win was awarded ]
Netherne Sports Ground
|
|
|
|
|
|
Junior Division 2 |
5
|
4
|
Sutton High
v
Motspur Park
Wallington Sports & Social Club
(Pitch 2)
|
C. Williams
|
|
|
H:
R.Lake- Benjamin(3)
J.Londono-Escobar(2)
A:
S.McDonnell(2)
D.Rolfe
R.Waul
J.Londono-Escobar
|
1
|
5
|
Tolworth United
v
Tooting Bec 'A'
John Fisher Sports Ground
|
P. Horne
|
|
|
H:
N.Tilbury
A:
A.Burke-Morton
S.Scott(2)
T.Stanley
F.Yuusef
|
0
|
5
|
Westside Reserves
v
Sporting Kitz
The Memorial Ground
(Pitch 2)
|
T. Clark
|
|
|
A:
M.Hyanes(3)
M.York(2)
|
|
|
Junior Division 4 |
-
|
A
|
Supercala
v
Wandgas Vets
[ Away Win was awarded ]
Wimbledon Common Extensions
Supercala can not get a team out
|
J. Conlon
|
|
|
|
1
|
1
|
Worcester Park 'A'
v
Reigate Old Boys
Manor Park
|
A. Goldsmith
|
|
|
H:
A.Lock
A:
S.Wilson
L.Fletcher
|
|
|
Junior Division 5 |
2
|
1
|
Reigate Priory 'A'
v
Sutton High Reserves
Netherne Sports Ground
|
C. Mckoy
|
|
|
H:
M.Carter
S.Jones
A:
Z.Mughal
Z.Mughal
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
IntD1
|
1.
A.M.Y
|
2.
LDN South West
|
3.
Reigate Priory
|
4.
Tooting Bec Reserves
|
IntD2
|
5.
AC Malden
|
6.
Chelsea Rovers
|
7.
Dover House Lions
|
8.
Earlsfield United
|
9.
Kew Park Rangers
|
10.
Merton Social
|
|
11.
Oxted & District
|
JunD1
|
12.
Fulham Deaf
|
13.
Old Rutlishians Reserves
|
14.
Woodmansterne Hyde
|
JunD2
|
15.
Battersea Ironsides 'A'
|
16.
N P L Reserves
|
17.
Old Boys Clapham
|
18.
Trinity
|
19.
Wanderers
|
JunD3
|
20.
AFC Walcountians Reserves
|
|
21.
Crescent Rovers
|
22.
Nutfield
|
23.
Parkside
|
24.
Real Holmesdale
|
25.
Shaftesbury Town 'A'
|
26.
Thames United
|
27.
Tooting Bec 'B'
|
28.
Warlingham
|
29.
Wilf Kroucher
|
30.
Woodmansterne Hyde Reserves
|
|
JunD4
|
31.
Chessington K C 'A'
|
32.
Kew Park Rangers Reserves
|
33.
Merton Social 'A'
|
34.
Old Boys Clapham Reserves
|
35.
Old Rutlishians 'A'
|
36.
RH Athletic
|
37.
Selhurst SA
|
38.
Warlingham Reserves
|
JunD5
|
39.
A.M.Y Reserves
|
40.
AFC Gatton
|
|
41.
Cheam Village Warriors
|
42.
Croygas Falcons
|
43.
Motspur Park Reserves
|
44.
Oxted & District 'A'
|
45.
Parkside Reserves
|
46.
Wanderers Reserves
|
47.
Wandgas Worcester Park Vets
|
|