There are 41 matches
|
|
Surrey CFA Sunday Senior Cup |
3
|
2
|
022
Worcester Park Wandgas
v
Mayfair United
[ Round 3 ]
|
|
|
|
0
|
6
|
027
Sutton High
v
Livingstone
[ Round 3 ]
|
|
|
|
0
|
1
|
029
Belmont
v
Sovereign Snooker
[ Round 3 ]
|
|
|
|
|
|
Surrey CFA Sunday Premier Cup |
1
|
1
|
002
Ewell Village Utd
v
Addiscombe Cricketers
[ Round 3 ]
[ Home Win on penalties ]
Ewell Village won 2-0 on penalties following 1-1 draw
|
|
|
|
4
|
0
|
007
Woldingham Village
v
Merton Rangers
[ Round 3 ]
|
|
|
|
|
|
Premier Division |
2
|
0
|
Hazelhurst
v
Grunwald
|
|
|
|
2
|
1
|
Norton
v
Motspur Park
|
|
|
|
|
|
First Division |
5
|
3
|
A.F.C. Cremin
v
Ditton
On Culvers Sunday (Team 13) pitch
|
|
|
|
0
|
5
|
Battersea Ironsides
v
West Sutton Celtic
Pitch required
|
|
|
|
0
|
1
|
Tooting Grove
v
Old Wimbledonians
Pitch required
|
|
|
|
2
|
0
|
Trafalgar
v
Culvers Sunday
|
|
|
|
|
|
Second Division |
3
|
2
|
Rodd Athletic
v
Top Corner
|
|
|
|
1
|
3
|
Sutton Athletic
v
Colliers Wood Utd
|
|
|
|
|
|
Third Division |
4
|
3
|
Kingston Colts
v
S.T.W.
|
|
|
|
1
|
0
|
Richmond & Hook Dynamos
v
Wallington Athletic
|
|
|
|
3
|
0
|
SW17 Riverplate
v
Merton Rovers
|
|
|
|
|
|
Fourth Division |
0
|
0
|
AFC Grove
v
Old Wimbledonians Res
|
|
|
|
2
|
1
|
Croygas Sports
v
Colwood
|
|
|
|
1
|
0
|
Grunwald Reserves
v
Chessington White Hart
|
|
|
|
0
|
1
|
Walsingham
v
Kingston Town
|
|
|
|
|
|
Fifth Division |
5
|
2
|
Cheam Rangers
v
St Matthews Catholic Res
|
|
|
|
5
|
1
|
Springfield
v
Wimbledon South
|
|
|
|
|
|
Sixth Division |
1
|
4
|
Croygas Sunday
v
Merton Park
|
|
|
|
0
|
3
|
Vandyke
v
Roundshaw Village
|
|
|
|
2
|
2
|
West Ewell Wanderers
v
Kingsborough
|
|
|
|
|
|
Edgar Hemingway Junior Cup |
2
|
4
|
033
Merton Manor
v
A.F.C. Sydney Res
[ Round 3 ]
Both Teams have a pitch available
|
|
|
|
0
|
5
|
038
Real Wimbledon
v
Sporting Croydon
[ Round 3 ]
|
|
|
|
5
|
1
|
041
Livingstone III
v
Supertramps
[ Round 4 ]
|
|
|
|
|
|
Mrs. Hickey Cup |
3
|
4
|
021
Walsingham Reserves
v
P & H Athletic
[ Round 2 ]
|
|
|
|
3
|
2
|
025
S.G. Morden
v
Chessington & Hook Utd Res
[ Round 2 ]
|
|
|
|
2
|
1
|
034
United Colours of Kingston
v
Mitcham Strollers
[ Round 3 ]
|
|
|
|
|
|
Seventh Division |
1
|
1
|
Sutton Heritage
v
Brighton Road Albion
|
|
|
|
|
|
Eighth Division |
3
|
1
|
A.C. Croygas
v
Oakway Sports
|
|
|
|
4
|
4
|
Dundonald Chase
v
N.C. Royals
|
|
|
|
1
|
1
|
Erskine Rovers
v
Old Wimbledonians III
|
|
|
|
|
|
Ninth Division |
2
|
0
|
Lind Athletic
v
Cheam Rangers Res
|
|
|
|
1
|
1
|
Raynes Park Vale Youth
v
Ironside
|
|
|
|
|
|
Tenth Division |
1
|
2
|
Croydon Spartak
v
F.C. Torres
|
|
|
|
5
|
1
|
Kingston Cosmos
v
Merton Rangers Res
|
|
|
|
3
|
7
|
West Ewell Wanderers Res
v
Sutton & Cheam Academicals
|
|
|
|
|
|
Veterans |
5
|
1
|
Hampton Village Vets
v
Old Wimbledonians Vets
|
199 |
|
|
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
GP02
|
1.
Cheam Sports
|
Prem
|
2.
Cheam Sports
|
3.
Dees
|
4.
Sinjuns
|
Div 1
|
5.
St Matthews Catholic
|
6.
Wandsworth Town
|
Div 2
|
7.
Barnfield
|
|
8.
Inter Class 'A'
|
9.
Lambeth All Stars
|
10.
Sutton Wanderers
|
Div 3
|
11.
Inter Norbury Association
|
Div 4
|
12.
Sherwood Achilles
|
Div 5
|
13.
Carshalton Celtic
|
14.
Chessington & Hook Utd
|
|
15.
Sparton Athletic
|
16.
Sutton Orient
|
17.
Sutton United Supporters
|
Div 6
|
18.
Battersea Park Rangers
|
19.
West Sutton Celtic Res
|
20.
Woolpack
|
Div 7
|
21.
Beddington Eagles
|
|
22.
Dees Reserves
|
23.
Sutton Knights
|
Div 8
|
24.
Inter Class 'A' Reserves
|
25.
Kingsway
|
26.
Nuwood
|
Div 9
|
27.
Carshalton Old Town
|
28.
New Malden Town
|
|
29.
Shellscape
|
Div10
|
30.
Hawks Park
|
Vets
|
31.
Apollo Vets
|
32.
Dees Vets
|
33.
Merton Manor Vets
|
34.
Motspur Park Vets
|
35.
West Sutton Celtic Vets
|
|