There are 256 matches
|
|
U18 - Challenge Cup |
4
|
2
|
AC Finchley U18
v
Highgate & Muswell Hill U18 United
[ Round 3 ]
|
M. Woodhams
|
|
|
H:
F.Calnan
M.Lazzazara(2)
T.Smith
A:
L.Cohen
D.Heller
F.Cassidy
A.Haffner
|
5
|
3
|
AEK FC U18 Eagles Gold
v
Saint Albans City U18 South
[ Quarter Final ]
|
N. Nicolaou
|
|
|
H:
M.Akinlola(2)
R.Bajraktari(2)
H.White
A:
H.Arnold(2)
R.Weaver
A.Cross
|
0
|
5
|
Edmonton Rangers U18 Jaguars
v
Whetstone Wdrs U18 Pumas
[ Round 3 ]
|
|
|
A:
A.Embleton(4)
J.Teixeira
O.Sunkwan
A.Embleton
|
0
|
4
|
Harvesters U18 North
v
Croxley Green FC U18 Black
[ Quarter Final ]
|
P. Russo
|
|
|
A:
J.Aitchinson(2)
W.Malik
J.New
M.Odiong
|
|
|
U18 - Red Division |
2
|
1
|
Abbots Youth U18 Red
v
Enfield Town FC Youth U18
|
P. Kilbane
|
|
|
H:
L.Griffiths
T.Holes
A:
J.Lewis
C.Ross
N.Lukaku
|
0
|
3
|
Maccabi London Lions U18 White
v
Northwood U18 Gold
|
N. Burns
|
|
|
A:
M.Mpande(2)
S.Youssefi
E.Millan
|
|
|
U18 - White Division |
0
|
6
|
Aldenham FC Excel U18 United
v
Bushey Rangers U18
|
B. Farrelly
|
|
|
A:
H.Dunn
O.Jarvis
F.St John(3)
T.Twardochleb
J.Pear
L.Standley
|
3
|
1
|
Alexandra Park U18 West
v
Belstone FC U18
|
|
|
H:
E.Hohmann(2)
B.Waine
A:
J.Morris
A.Ciaccio
J.Garfield
|
|
|
U18 - Blue Division |
1
|
3
|
Brady Maccabi U18 White
v
Omonia Youth U18 Green
|
P. Kilbane
|
|
|
H:
J.Gold
A:
C.Constanti
A.Kirtsides
M.Speers
D.Rinkoff
M.Speers
|
1
|
0
|
Wingate & Finchley FC U18 Blues
v
Saint Albans City U18 Central
|
R. Lambert
|
|
|
H:
S.Shimon
F.Fox
J.Latter
|
|
|
U18 - Green Division |
0
|
5
|
Hadley Rangers U18
v
Alexandra Park U18 South
|
L. Thorne
|
|
|
A:
L.Brightly(2)
C.Haynes
T.Sikuade
J.Thornton
L.Argyrou
T.Sikuade
|
2
|
2
|
Northwood U18 White
v
Edmonton Rangers U18 Pumas
|
I. Pegrum
|
|
|
H:
E.Fiordelisi
E.Halligan
A:
A.Constantine
D.Holder
A.Constantine
|
|
|
U18 - Yellow Division |
1
|
1
|
HGS Academy U18
v
Harvesters U18 East
|
L. Nicotra
|
|
|
H:
D.Mellor
A:
R.Warren
J.Onnie
|
1
|
3
|
Hinton & Finchley Revolution U18 Legends
v
Saint Albans Rangers U18 Elite
|
|
|
H:
B.Cantos
A:
J.Curran
J.Parrett(2)
G.Gashi
M.Mizi
|
|
|
U18 Spring Plate Group D |
9
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U18 Raiders
v
Hinton & Finchley Revolution U18 Heores
|
|
|
H:
L.Blair
J.Bolchover(2)
B.Byre
A.Cahn
G.Franks
B.Goldstein
G.Maurice
B.Summerfield
B.Goldstein
S.Glasner
|
|
|
U16 - Challenge Cup |
2
|
3
|
Harvesters U16 North
v
Hampstead FC U16 Stags
[ Quarter Final ]
|
M. Balser
|
|
|
H:
R.Ferguson
J.Kelly
A:
F.Graham(2)
C.Hannah
A.Keene
F.Graham
|
|
|
U16 - Red Division |
2
|
4
|
Maccabi London Lions U16 White
v
Alexandra Park U16 East
|
B. Myers
|
|
|
H:
M.Davis(2)
A:
N.Agimi(2)
J.Burkitt
M.Djurasinovic
M.Davis
|
4
|
3
|
Northwood U16 Black
v
Alexandra Park U16 North
|
P. Riddick
|
|
|
H:
C.Amasanti
K.Crockwell(2)
D.Levy
A:
H.Smith(2)
N.Smith
H.Wallace
H.Smith
|
1
|
7
|
Saint Albans City U16 South
v
Enfield Town FC Youth U16
|
M. Farrelly
|
|
|
H:
W.Brown
A:
E.Antwi
R.Coughian(3)
S.Ngunga(3)
C.Cosgrove
K.Slater
|
0
|
4
|
Whetstone Wdrs U16 Jaguars
v
Borehamwood Youth U16 Crusaders
|
R. Gishen
|
|
|
A:
G.Grange(2)
J.Kimber
M.Pancho
S.Kadriv
J.Bebb
|
|
|
U16 - White Division |
1
|
3
|
100% Soccer School U16
v
Hendon Youth U16
|
L. Martin
|
|
|
H:
F.Motobaluti
A:
L.Arnaldi(2)
A.Bebja
E.Hope
L.Arnaldi
|
H
|
-
|
Highgate & Muswell Hill U16 Foxes
v
Maccabi London Lions U16 Blue
[ Home Win was awarded ]
|
S. Clarke
|
|
|
|
6
|
0
|
Whetstone Wdrs U16 Leopards
v
Edmonton Rangers U16 Cobras
|
R. Gishen
|
|
|
H:
J.Barrett
E.Browning
L.Cole
S.Fay
L.Setoudeh
K.Walsh
E.Browning
C.Apostoli
|
|
|
U16 - Blue Division |
2
|
2
|
AC Finchley U16 South
v
Whetstone Wdrs U16 Lions
|
R. Lambert
|
|
|
H:
A.De Simone(2)
A:
D.Martins
I.Toofail
A.De Simone
C.Thomas
|
0
|
3
|
Alexandra Park U16 South
v
Cassiobury Rangers U16 Clarets
|
|
|
A:
J.Olorunfemi(2)
J.Saville
A.Cyrile-King
O.Greaves
|
1
|
3
|
Alexandra Park U16 West
v
GFA Enfield FC U16 Lions
|
|
|
H:
E.Addae-Mensah
A:
T.Ayvaz(2)
A.Roberts
S.Tibbett
E.Browne
|
0
|
1
|
Minchenden Youth FC U16 Eveleighs
v
Omonia Youth U16 White
|
|
|
A:
P.Michael
A.Pike
|
0
|
3
|
Saint Albans Rangers U16 Spartans
v
Northwood U16 Red
|
|
|
A:
T.Benton
J.Conway
J.Hussein
H.Howlett
J.Conway
|
|
|
U16 - Green Division |
2
|
2
|
Belstone FC U16
v
Saint Albans Rangers U16 Zelos
|
|
|
H:
W.Eaves
L.Flitterman
A:
A.Flavin
M.Harris
K.Perera
M.Harris
|
2
|
4
|
Brady Maccabi U16 Reds
v
AEK FC U16 Gold
|
M. Ward
|
|
|
H:
L.Block(2)
A:
A.Barbe(2)
J.Conway
N.Tofallis
L.Block
A.Barbe
|
2
|
2
|
Hendon United U16
v
Aldenham FC Excel U16 Eagles
|
V. Anderson
|
|
|
H:
Y.Solomon(2)
A:
U.Frederick-Ilekhuoba
A.Joshi
H.Conway
|
|
|
U15 - Challenge Cup |
2
|
7
|
Enfield Rangers U15
v
Omonia Youth U15 Gold
[ Semi Final ]
|
|
|
H:
O.Tokluhan
W.Webster
D.Oakley
|
3
|
0
|
Enfield Town FC Youth U15
v
Harrow Stars Youth FC U15 Fusion
[ Semi Final ]
|
A. Silverston
|
|
|
H:
R.Lincoln(2)
A.Pace
M.Anderson
A.Fortune
|
|
|
U15 - Red Division |
H
|
-
|
Edmonton Rangers U15 Owls
v
AC Finchley U15 West
[ Home Win was awarded ]
|
R. McDermott
|
|
|
|
2
|
2
|
Harvesters U15 North
v
Maccabi London Lions U15 White
|
|
|
H:
H.Dawson
S.Meakes
A:
J.Abrahams
L.Sampson
|
|
|
U15 - White Division |
0
|
3
|
Rap-Aid Youth FC U15 Elite
v
Oakhill Tigers U15 Predators
|
|
|
A:
W.Amadi
A.Loizou
L.Steer
S.Addo
J.Flouri
|
|
|
U15 - Blue Division |
4
|
3
|
Norsemen U15
v
Alexandra Park U15 West
|
|
|
H:
D.Amakye
K.Gatshu
B.Gaynor
J.Waller
A:
C.Vaughan
A.Bailey
|
|
|
U15 - Green Division |
1
|
3
|
Alexandra Park U15 North
v
Highgate & Muswell Hill U15 Galaxy
|
D. Leach
|
|
|
H:
L.Maslen
A:
H.Bach
J.Sinclair(2)
L.Maslen
|
1
|
10
|
Alexandra Park U15 South
v
100% Soccer School U15
|
|
|
A:
N.Hashim(3)
S.Kobrin(4)
S.Kuledormey
R.Smith-Morgan
D.Yamasque
R.Pulsford
|
1
|
3
|
Omonia Youth U15 White
v
Omonia Youth U15 Green
|
|
|
H:
O.Bali
A:
A.Gerogiou
S.Laryea
G.Rogers
A.Patsias
J.Mohan
|
5
|
2
|
Whetstone Wdrs U15 Leopards
v
Highgate & Muswell Hill U15 Fire
|
S. Aiteouakrim
|
|
|
H:
N.Fantay(3)
A.Gogu
L.Kandi
A:
N.Gellman
B.Gur
A.Gogu
|
|
|
U15 - Spring Cup Group B |
H
|
-
|
Maccabi London Lions U15 Blue
v
Belstone FC U15 Red
[ Home Win was awarded ]
|
D. Lando
|
|
|
|
0
|
6
|
Saint Albans City U15 East
v
Rap-Aid Youth FC U15 Extension
|
J. Pollard
|
|
|
A:
A.Ashorobi
J.Guerrero
K.Maxwell(3)
P.Montvydas
A.Ashorobi
|
|
|
U15 - Spring Shield Group B |
0
|
20
|
Highgate & Muswell Hill U15 Cobras
v
Croxley Green FC U15 Black
|
|
|
A:
C.Beeton
J.Crowley(3)
S.Darr(3)
A.Gerrard
F.Greig
J.Kissane(3)
L.Moxon(2)
H.Soames(6)
C.Fitzgerald
|
|
|
U15 - Spring Shield Group D |
2
|
5
|
HGS Academy U15 Scrabble Tiempo
v
Brady Maccabi U15 Red
|
G. Coakley
|
|
|
H:
O.Ziff(2)
A:
B.Harris(2)
Y.Ware(3)
O.Ziff
Y.Ware
|
1
|
7
|
Saint Albans Rangers U15 Zelos
v
Saint Albans City U15 North
|
|
|
H:
A.Serikbayeu
A:
W.Boksh
S.Cassidy
D.Curran(2)
T.McCarthy(2)
M.Miah
R.Barber
|
|
|
U15 - Spring Plate Group B |
H
|
-
|
AC Finchley U15 North
v
HGS Academy U15 Scrabble Magista
[ Home Win was awarded ]
|
O. Killip
|
|
|
|
0
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U15 Dynamo
v
Belstone FC U15 Black
|
E. Pfeiffer
|
|
|
E.Eden
A.Jamieson
|
|
|
U14 - Challenge Cup |
4
|
0
|
Berkhamsted Raiders U14 Red
v
Omonia Youth U14 Gold
[ Semi Final ]
|
|
|
H:
O.Clark
T.Flanagan
M.Osborne
E.Thackeray
E.Rigarisford
R.Habaubi
|
2
|
3
|
Harrow Stars Youth FC U14
v
Norsemen U14
[ Quarter Final ]
|
V. Anderson
|
|
|
H:
S.Bio
D.Osei-Wusu
A:
B.Roberts
T.Spellen
A.Unuigbone
S.Bio
A.Unuigbone
|
|
|
U14 - Red Division |
0
|
3
|
Belstone FC U14
v
Omonia Youth U14 Green
|
|
|
A:
J.Katsiaounis(2)
N.Legunsen
D.Berger
G.Christoforou
|
|
|
U14 - White Division |
4
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U14
v
Maccabi London Lions U14 Blue
|
B. Daniels
|
|
|
H:
D.Hammond(2)
L.Hindmarsh
M.Sprung
A:
B.Freedman
L.Hindmarsh
H.Leek
|
1
|
3
|
Oaklands Wolves U14 White
v
Borehamwood Youth U14 Knights
|
M. Mazari
|
|
|
H:
H.Jones
A:
H.Doyle
E.Ferguson
A.Kinread
C.Mennie
A.Kinread
|
0
|
2
|
Wingate & Finchley FC U14 Whites
v
Northwood U14 Red
|
|
|
A:
Y.Pellicer
A.Petagine
Y.Gal
S.Azeuedo
|
|
|
U14 - Blue Division |
3
|
3
|
Hendon United U14 White
v
Hadley Rangers U14 North
|
S. Brummer
|
|
|
H:
A.Douek
A.Jacobs(2)
A:
R.Adegbite(2)
G.Poskitt
A.Jacobs
D.Cruz Pacheco
|
|
|
U14 - Yellow Division |
0
|
4
|
Alexandra Park U14 West
v
Highgate & Muswell Hill U14 All Stars
|
|
|
A:
S.Benardout
L.Kalisky(3)
A.Chiatto
S.Benardout
|
2
|
6
|
Bushey Rangers U14
v
Saint Gregorys United U14 Lions
|
|
|
H:
R.Booth
B.Hillary
A:
A.Beresford(2)
J.Reid
R.Scanlon(3)
L.Thorneycroft
A.Beresford
|
0
|
5
|
London Colney Youth FC U14 Jaguars
v
Hadley Rangers U14 West
|
|
|
A:
E.Akbulut
J.Burke
G.Franzini
J.Smith
J.Sundy-Ababio
N.Bokm
J.Burke
|
|
|
U14 Spring Cup Group A |
3
|
4
|
Brady Maccabi U14 Blue
v
Colney Heath U14 Harriers
|
J. Meranda
|
|
|
H:
R.Mimouni(2)
J.Woolf
A:
R.Anyszek(2)
J.Rosenwink
Z.Umeugjo
Y.Marcus
Z.Umeugjo
|
|
|
U14 Spring Cup Group B |
2
|
2
|
Harvesters U14 North
v
AC Finchley U14 North
|
|
|
H:
F.Kahn
A.Young
A:
Q.Hall
E.Rrukiqi
|
|
|
U14 Spring Plate Group A |
5
|
0
|
Borehamwood Youth U14 Templars
v
Highgate & Muswell Hill U14 Juniors
|
L. Shaw
|
|
|
H:
E.Asiedu(2)
E.Cole
L.Mansoh
A.Woods
J.Duncan
|
3
|
1
|
Omonia Youth U14 Silver
v
Edmonton Rangers U14 Sharks
|
|
|
H:
A.Bhogra
M.Buyuk
K.Kyriacou
A:
J.Hayford
J.Wojciechowski
|
|
|
U14 Spring Plate Group B |
4
|
3
|
Alexandra Park U14 North
v
Brady Maccabi U14 Whites
|
|
|
H:
M.Perol(2)
K.Valmont
R.Walsh
A:
Z.Gold
C.Krushner
S.Lea
K.Valmont
J.Landsberg
|
2
|
5
|
Omonia Youth U14 White
v
Whetstone Wdrs U14 Lions
|
|
|
H:
T.Georgiou
I.Omadjela
A:
F.Anozie
K.Georgiou(2)
M.Karabulut
R.Osae-Parry
N.Allen
|
|
|
U14 Spring Plate Group C |
2
|
6
|
Alexandra Park U14 South
v
Harvesters U14 South
|
|
|
H:
O.Valman(2)
A:
J.Cox
H.Dixon
C.Donovan
E.Flanagan
D.Reading
C.Tym
O.Butcher
|
2
|
11
|
Turnstyles Football U14 Black
v
Borehamwood Youth U14 Crusaders
|
|
|
H:
L.Reynolds
P.Yao
A:
G.Bates(3)
T.Boyanov
K.Charles(3)
M.Fahad
T.Hyde(3)
P.Yao
G.Bates
|
|
|
U14 Spring Shield Group A |
1
|
0
|
Whetstone Wdrs U14 Jaguars
v
London Colney Youth FC U14 Lions
|
|
|
H:
J.Wheeler
J.Wheeler
L.Miller
|
|
|
U14 Spring Shield Group B |
3
|
0
|
Highgate & Muswell Hill U14 Galaxy
v
HGS Academy U14 Tigers
|
A. Cahn
|
|
|
H:
A.Graham
J.Margolis
A.Pollock
A.Pollock
G.Novikov
|
|
|
U13 - Challenge Cup |
0
|
16
|
Global Football Academy U13 Santos
v
London Colney Colts U13 Red
[ Quarter Final ]
|
S. Tilley
|
|
|
A:
A.Begaj
R.Cardines
J.Ejjayha
S.Ejjayha
S.Ferdinand(4)
J.Fox
K.Lall
C.Lloyd(2)
A.Ruiz(3)
B.Smith
J.Finer
|
|
|
U13 Spring Cup Group A |
2
|
1
|
Harrow Stars Youth FC U13
v
Maccabi London Lions U13 White*
|
F. Calnan
|
|
|
H:
K.Chauhan
A.Osoble
A:
J.Okwor
Z.Ezeugoh
J.Tapnack
|
|
|
U13 Spring Cup Group B |
7
|
0
|
Maccabi London Lions U13 Blue*
v
Northwood U13 White
|
E. Tapnach
|
|
|
H:
A.Kayne
M.Sherick
M.Sloam
B.Torns(3)
D.Weider
B.Torns
S.Suresh
|
6
|
1
|
West Herts Youth U13 Stags
v
Hampstead FC U13
|
|
|
H:
G.Alalouff
B.Crowder
J.Gardner
W.Onley
S.Shafiav
M.Yeboah
A:
A.Klekovkin
S.Wami
|
|
|
U13 Spring Cup Group D |
2
|
1
|
Omonia Youth U13 Green
v
Hinton & Finchley Revolution U13
|
H. Demo
|
|
|
H:
J.Mohammed
M.Omirou
A:
U.Nwosu-Tyrell
B.O'Sullivan
T.Macaulay
|
|
|
U13 Spring Plate Group A |
2
|
3
|
Whetstone Wdrs U13 Panthers
v
Belstone FC U13
|
|
|
H:
Z.Jamil
F.Lamb
A:
B.Andrew
B.Parr(2)
L.Salmon
B.Kosky
|
|
|
U13 Spring Plate Group C |
1
|
6
|
Highgate & Muswell Hill U13 Wanderers*
v
Enfield Rangers U13 White
|
S. Linch
|
|
|
H:
N.Boyd
A:
H.Ali
T.Campbell
P.Chinedu
M.Fagbola
D.Polat
C.Samudju
O.Cedar
E.Sadiku
|
|
|
U13 Spring Plate Group D |
3
|
6
|
Bushey Rangers U13
v
Enfield Town FC Youth U13
|
J. Halperin
|
|
|
H:
B.Narroway
D.Richards
J.White
A:
M.Furrera(2)
R.Ould-Ali
A.Richards
J.Tawiah(2)
A.Jones
|
9
|
0
|
Whetstone Wdrs U13 Pumas
v
Edgware Tigers U13*
|
|
|
H:
D.Bitalo
G.Kadriu(6)
N.Soobrayen
Y.Yaniv
D.Adeyemi
|
|
|
U13 - Red Division |
5
|
3
|
Whetstone Wdrs U13 Lions
v
Croxley Green FC U13 Black
|
N. Jenkins
|
|
|
H:
T.Boxall
J.Elash(2)
J.Kiely
D.Martins
A:
G.Elcock
J.Pugh
J.Thompson
C.Train
J.Hands
|
|
|
U13 - White Division |
5
|
2
|
AC Finchley U13 South
v
Northwood U13 Red
|
P. Fuller
|
|
|
H:
R.Eissa
T.Kamanda(3)
OG
A:
O.Browne(2)
L.Gjoleka
M.Harding
|
5
|
3
|
Whetstone Wdrs U13 Jaguars
v
Whetstone Wdrs U13 Tigers
|
|
|
H:
D.Scannella(4)
A.Stylianou
A:
H.Bloomfield
J.Fernandes
F.Lockridge-Scott
D.Scannella
|
|
|
U13 - Blue Division |
6
|
3
|
AC Finchley U13 West
v
Omonia Youth U13 Silver
|
A. Ward
|
|
|
H:
E.Beard
S.Deddine
J.Stirk(4)
A:
T.Aydin(2)
R.Theodorou-Ney
M.Lavin
A.Penn
|
2
|
0
|
* Borehamwood Youth U13 Crusaders
v
* Omonia Youth U13 Gold
Double Header
|
H. Weber
|
|
|
H:
C.Moore
A.Nesling
J.Nicoll
K.Zavros
|
1
|
4
|
* Omonia Youth U13 Gold
v
* Borehamwood Youth U13 Crusaders
Double Header
|
H. Weber
|
|
|
H:
M.Albrecht
A:
C.Moore(2)
A.Nesling(2)
K.Zavros
A.Nesling
|
3
|
3
|
Saint Albans City U13 South
v
Highgate & Muswell Hill U13 Dynamo*
|
M. Mazari
|
|
|
H:
O.Colman
G.Dalton(2)
A:
U.Glausiusz
A.Maxwell
I.Santhouse
Y.Quint
|
|
|
U13 - Yellow Division |
2
|
2
|
Cassiobury Rangers U13 Clarets
v
Brady Maccabi U13 Whites*
|
|
|
H:
M.Buteux
K.Parker
A:
Z.Sampson(2)
Z.Sampson
|
1
|
1
|
West Herts Youth U13 Bucks
v
Croxley Green FC U13 White
|
|
|
H:
E.McGuffin
A:
H.Henderson
J.Mariconda
|
|
|
U12 - Challenge Cup |
1
|
5
|
Edgware Town FC U12
v
Berkhamsted Raiders U12 Red
[ Quarter Final ]
|
|
|
H:
N.Oakley
A:
M.Clarke
N.Head
A.Jewell
C.Lewinson
J.Sales
J.Diamond
|
4
|
0
|
Oaklands Wolves U12
v
Maccabi London Lions U12 Blue
[ Quarter Final ]
|
H. Young
|
|
|
H:
G.Clarke
F.Scully(3)
F.Scully
S.Gershon
|
1
|
0
|
Protec Youth U12 Red
v
Borehamwood Youth U12 Templars
[ Quarter Final ]
|
J. Scott
|
|
|
H:
D.Atori
C.Bradshaw
C.Marriott
|
2
|
3
|
Saint Albans City U12 Orient
v
Whetstone Wdrs U12 Pumas
[ Quarter Final ]
|
B. Browell
|
|
|
H:
T.Cohen
O.Jay
A:
R.Brennan(2)
C.Naidoo
J.Toop
R.Brennan
|
|
|
U12 Spring Plate Group A |
2
|
2
|
Colney Heath U12 Eagles
v
Turnstyles Football U12
|
J. Davidson
|
|
|
H:
E.Ahmed
T.Maher
A:
J.Constantinou
J.Green
L.Lepley
H.Lloyd
|
22
|
2
|
HGS Academy U12 Raiders
v
Bushey Rangers U12
|
B. Miller
|
|
|
H:
J.Goldberg(2)
J.Hanouka
M.Leshem(3)
O.Maurice(3)
H.Palazzolo(2)
Y.Parti(3)
G.Rosen(5)
A.Villoh(3)
A:
L.boo
G.Haynes
G.Haynes
|
1
|
0
|
Hinton & Finchley Revolution U12 Stars
v
Hampstead FC U12 Sharks
|
|
|
H:
C.Brooks
J.Grant
|
|
|
U12 Spring Plate Group B |
4
|
4
|
EBOG Youth FC U12 Eagles
v
Woodys Wanderers U12 Mercurials
|
J. Lederman
|
|
|
H:
A.Morley(3)
B.Seagroatt
A:
M.Grzywinski
J.Oladeji(2)
I.Romaner
A.Morley
J.Oladeji
|
5
|
1
|
Omonia Youth U12 Gold
v
Brady Maccabi U12 Reds
|
C. Vincent-Smith
|
|
|
H:
A.Goksungur(3)
J.Nsimba
D.Rasiah
A:
Y.Efrat
J.White
G.Cohen
|
8
|
2
|
Whetstone Wdrs U12 Lions
v
Harvesters U12 East
|
|
|
H:
R.Dove(3)
J.Menezes
D.Ogunnaike(2)
M.Sesay(2)
A:
K.Atkinson
R.Naughton
D.Gunay
|
|
|
U12 - Red Division |
6
|
1
|
Harvesters U12 North
v
London Colney Colts U12 Red
|
|
|
H:
C.Bolding
M.Hegarty
S.O'Hare(3)
A.Woodgate
A:
C.O'Mahoney
|
2
|
0
|
Maccabi London Lions U12 White
v
Woodys Wanderers U12 Vapors
|
|
|
H:
R.Chester
OG
R.Feldman
A.McKinney
|
|
|
U12 - White Division |
2
|
2
|
AC Finchley U12 West
v
AC Finchley U12 North
|
E. Campbell
|
|
|
H:
R.De Sauza
V.Eletheriou
A:
J.De Souza
M.O'Neill
S.Sobitan
|
5
|
2
|
Alexandra Park U12 South
v
HGS Academy U12 Real
|
|
|
H:
H.Collins
T.Jennings(2)
O.Jones
M.Roxburgh
A:
J.Bolchover
E.Johansson
M.Roxburgh
J.Gold
|
5
|
2
|
Belstone FC U12
v
Harvesters U12 South
|
|
|
H:
C.Hyde
S.Raphael
F.Vincent(3)
A:
H.Nergaard(2)
S.Raphael
A.Wiffen
|
3
|
4
|
Edmonton Eagles Barsulola FC U12
v
Omonia Youth U12 Green
|
|
|
H:
K.Bernard(2)
T.Cozens
A:
N.Arami(3)
A.Argyrou
J.Avery-Smith
N.Arami
|
|
|
U12 - Blue Division |
4
|
2
|
* Hadley Rangers U12
v
* Omonia Youth U12 White
Double Header
to be played at Hadley
|
M. Berman
|
|
|
H:
J.Fanokun(2)
M.Sheinman
Z.Webster
A:
S.Alexandrou
D.Levy
M.Riedl
D.Levy
|
3
|
1
|
Hinton & Finchley Revolution U12 Legends
v
Alexandra Park U12 North
|
|
|
H:
H.Collins
S.Goldstone
D.Kennedy
A:
J.Harries
B.Zohar
J.Murrell
|
1
|
2
|
* Omonia Youth U12 White
v
* Hadley Rangers U12
Double Header
to be played at Hadley
|
M. Berman
|
|
|
H:
C.Pike
A:
J.Fanokun
Z.Webster
M.Haralambous
J.Thakrar
|
2
|
1
|
West Herts Youth U12 Stags
v
Northwood U12 Red
|
D. Jones
|
|
|
H:
A.Anwar(2)
A:
OG
M.Pendry
J.Hennessy
|
3
|
1
|
Whetstone Wdrs U12 Cougars
v
Colney Heath U12 Magpies
|
|
|
H:
S.Bhatt
K.Obi(2)
A:
R.Laumets
K.Takage
J.Nyamupingidza
|
1
|
2
|
Whetstone Wdrs U12 Jaguars
v
Hinton & Finchley Revolution U12 Heroes
|
|
|
H:
I.Mcmahon
A:
H.Mustafa
K.Regent
M.Speight
C.Grant
|
|
|
U12 - Green Division |
4
|
1
|
AC Finchley U12 South
v
Saint Albans City U12 Spartans
|
|
|
H:
L.Gaughan
H.Hodzic
O.Rudzinski
S.Taylor
A:
D.Mitchell
D.Wilkinson
F.Smith
|
2
|
1
|
* Aldenham FC Excel U12
v
* Norsemen U12
Double Header
to be played at Norsemen
|
|
|
H:
OG
C.Rosenberg
A:
M.Egyir
C.Rosenberg
M.Egyir
|
2
|
1
|
Hendon United U12
v
Highgate & Muswell Hill U12 Panthers
|
|
|
H:
O.Klass(2)
A:
J.Melnick
J.Melnick
|
6
|
0
|
London Colney Colts U12 Blue
v
Go Stars U12
|
|
|
H:
D.Fowell(2)
T.Gerber
F.Grayland(2)
C.Sheeo-Allen
T.Gerber
J.Ndumbe-Shu
|
4
|
2
|
* Norsemen U12
v
* Aldenham FC Excel U12
Double Header
to be played at Norsemen
|
|
|
H:
J.Coles(3)
G.Kamoga
A:
F.Guillemin
C.Rosenberg
J.Coles
O.Claret
|
|
|
U12 - Yellow Division |
1
|
5
|
Brady Maccabi U12 Blues
v
Borehamwood Youth U12 Knights
|
|
|
H:
O.Kannor
A:
T.Duncan
C.Jackson(3)
J.Leppard
J.Baum
C.Jackson
|
|
|
U12 - Purple Division |
2
|
3
|
Saint Albans City U12 Vikings
v
Borehamwood Youth U12 Lancers
|
D. labuda
|
|
|
H:
S.Magee
M.Winders
A:
R.Adoma
B.Coleman
K.Sen
J.Okorie
|
|
|
U11 - Red Division |
Played |
Enfield Rangers U11 Green
v
Northwood U11 Red
|
|
Played |
Maccabi London Lions U11 White
v
Alexandra Park U11 North
|
M. Kyte
|
|
Played |
Norsemen U11
v
Whetstone Wdrs U11 Jaguars
|
|
Played |
Oakhill Tigers U11 Raiders
v
Maccabi London Lions U11 Blue
|
|
Played |
Protec Youth U11 Red
v
Harvesters U11 Huskies
|
|
|
|
U11 - White Division |
Played |
APB FC Barnet U11 Rams
v
Croxley Green FC U11 Black
|
|
Played |
Borehamwood Youth U11 Crusaders
v
Omonia Youth U11 Gold
|
|
Played |
Borehamwood Youth U11 Knights
v
Northwood U11 White
|
J. Myers
|
|
Played |
Brady Maccabi U11 Red
v
Wingate & Finchley FC U11 Whites
|
R. Mimouni
|
|
Played |
Edgware Town FC U11 Blue
v
Hinton & Finchley Revolution U11 Legends
|
|
Played |
Edmonton Rangers U11 Foxes
v
Alexandra Park U11 South
|
N. Helfgott
|
|
Played |
London Colney Colts U11 Red
v
Whetstone Wdrs U11 Cougars
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
Played |
AC Finchley U11 North
v
Colney Heath U11 Magpies
|
D. Nehusthan
|
|
Played |
Belstone FC U11
v
Omonia Youth U11 White
|
|
Played |
Enfield Rangers U11 Black
v
Hendon United U11 Green
|
|
Played |
Harvesters U11 Coyotes
v
London Colney Colts U11 White
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11 Stars
v
Hampstead FC U11
|
|
Played |
Oakhill Tigers U11 Warriors
v
Harrow Stars Youth FC U11
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U11 Tigers
v
AC Finchley U11 West
|
|
|
|
U11 - Green Division |
Played |
Aldenham FC Excel U11
v
Omonia Youth U11 Green
|
|
Played |
Colney Heath U11 Jackdaws
v
Hadley Rangers U11 North
|
H. Davis
|
|
Played |
Go Stars U11
v
HGS Academy U11 Tigers
|
J. Lewis
|
|
Played |
Maccabi London Lions U11 Green
v
Enfield Town FC Youth U11
|
R. Wapnick
|
|
Played |
Maccabi London Lions U11 Yellow
v
Cassiobury Rangers U11 Clarets
|
|
Played |
Turnstyles Football U11
v
Brondesbury Park Rangers FC U11
|
|
Played |
West Herts Youth U11 Stags
v
Global Football Academy U11 Santos
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
Played |
Brady Maccabi U11 Whites
v
Whetstone Wdrs U11 Leopards
|
J. Hanison
|
|
Played |
Croxley Green FC U11 White
v
Northwood U11 Blue
|
|
Played |
Hadley Rangers U11 South
v
Highgate & Muswell Hill U11 Avengers
|
|
Played |
Harvesters U11 Panthers
v
Brady Maccabi U11 Blue
|
F. Thomas
|
|
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Galaxy
v
Highgate & Muswell Hill U11 Wolves
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U11 Heroes
v
AC Finchley U11 South
|
A. Hanison
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
Played |
AC Finchley U10 North
v
Enfield Rangers U10 Green
|
|
Played |
APB FC Barnet U10 Rams
v
Edgware Town FC U10 Red
|
|
Played |
Enfield Rangers U10 Black
v
Enfield Town FC Youth U10
|
|
Played |
Hendon United U10
v
London Colney Colts U10 Blue
|
|
Played |
Maccabi London Lions U10 White
v
Maccabi London Lions U10 Blue
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U10 Blues
v
Oaklands Wolves U10
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
Played |
London Colney Youth FC U10 Jaguars
v
AC Finchley U10 South
|
|
Played |
Maccabi London Lions U10 Green
v
Global Football Academy U10 Santos
|
|
Played |
Northwood U10 White
v
Borehamwood Youth U10 Crusaders
|
|
Played |
Oakhill Tigers U10 Sharks
v
Whetstone Wdrs U10 Lions
|
|
Played |
Omonia Youth U10 White
v
Edgware Town FC U10 Blue
|
|
Played |
Protec Youth U10 Blue
v
Alexandra Park U10 North
|
|
Played |
West Herts Youth U10 Stags
v
Whetstone Wdrs U10 Tigers
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U10 Jaguars
v
Harvesters U10 Jaguars
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
Played |
AEK FC U10 Eagles
v
Woodys Wanderers U10 Evopower
|
|
Played |
Alexandra Park U10 South
v
Omonia Youth U10 Silver
|
|
Played |
Alexandra Park U10 West
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
|
|
Played |
Hadley Rangers U10
v
Bushey Rangers U10
|
|
Played |
London Colney Colts U10 Red
v
London Colney Youth FC U10 Panthers
|
|
Played |
London Colney Youth FC U10 Lions
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
|
|
Played |
Northwood U10 Red
v
Norsemen U10
|
|
Played |
West Herts Youth U10 Bucks
v
Saint Albans Rangers U10 Pumas
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
Played |
Belstone FC U10
v
Edmonton Rangers U10 Cougars
|
|
Played |
Borehamwood 2000 U10
v
AC Finchley U10 West
|
|
Played |
Brady Maccabi U10 Red
v
APB FC Barnet U10 Raiders
|
|
Played |
Harvesters U10 Wildcats
v
Maccabi London Lions U10 Yellow
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
v
Oakhill Tigers U10 Tornados
|
|
Played |
Turnstyles Football U10
v
Omonia Youth U10 Gold
|
|
|
|
U10 Inter Group Friendlies |
Played |
Harvesters U10 Lions
v
Wingate & Finchley FC U10 Whites
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U10 Panthers
v
Whetstone Wdrs U10 Pumas
|
|
|
|
U09 Camelot |
Played |
AC Finchley U09 North
v
Northwood U09 Red
|
|
Played |
AC Finchley U09 South
v
Wingate & Finchley FC U09 Whites
|
|
Played |
APB FC Barnet U09 Rams
v
London Colney Colts U09 Red
|
|
Played |
Borehamwood Youth U09 Crusaders
v
Global Football Academy U09 Flamengo
|
|
Played |
Enfield Rangers U09 White
v
London Colney Colts U09 Blue
|
|
Played |
Maccabi London Lions U09 White
v
Edgware Town FC U09
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
Played |
Croxley Green FC U09 Black
v
Highgate & Muswell Hill U09 Galacticos
|
|
Played |
Enfield Rangers U09 Black
v
Whetstone Wdrs U09 Pumas
|
|
Played |
Enfield Rangers U09 Green
v
Harvesters U09 Leopards
|
|
Played |
HGS Academy U09 Raiders
v
West Herts Youth U09 Stags
|
|
Played |
Highgate & Muswell Hill U09 Dynamo
v
Alexandra Park U09 North
|
|
Played |
Protec Youth U09 Red
v
Maccabi London Lions U09 Blue
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U09 Jaguars
v
Wingate & Finchley FC U09 Blues
|
|
Played |
Woodys Wanderers U09 Hypervenoms
v
Harrow Stars Youth FC U09
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
Played |
Alexandra Park U09 West
v
Hinton & Finchley Revolution U09 Legends
|
|
Played |
APB FC Barnet U09 Raiders
v
Hinton & Finchley Revolution U09 Stars
|
|
Played |
Brady Maccabi U09 Red
v
London Colney Colts U09 White
|
|
Played |
Bushey Rangers U09
v
Northwood U09 White
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U09 Heroes
v
Enfield Town FC Youth U09 Whites
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U09 Hotshots
v
Belstone FC U09
|
|
Played |
London Colney Youth FC U09 Lions
v
AC Finchley U09 West
|
|
Played |
Oakhill Tigers U09 Panthers
v
Omonia Youth U09 White
|
|
Played |
Omonia Youth U09 Green
v
Go Stars U09
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
Played |
Croxley Green FC U09 White
v
Saint Albans City U09 East
|
|
Played |
Enfield Town FC Youth U09 Blues
v
Maccabi London Lions U09 Yellow
|
|
Played |
Harvesters U09 Pumas
v
Whetstone Wdrs U09 Tigers
|
|
Played |
London Colney Youth FC U09 Pumas
v
Harvesters U09 Tigers
|
|
Played |
Maccabi London Lions U09 Green
v
Alexandra Park U09 South
|
|
Played |
Northwood U09 Gold
v
Whetstone Wdrs U09 Panthers
|
|
Played |
Omonia Youth U09 Gold
v
Brady Maccabi U09 White
|
|
Played |
Woodys Wanderers U09 Tiempos
v
Edmonton Rangers U09 Falcons
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
Played |
APB FC Barnet U08 Rams
v
Protec Youth U08 Red
|
|
Played |
Global Football Academy U08 Santos
v
Maccabi London Lions U08 Blue*
|
|
Played |
London Colney Colts U08 Red
v
AC Finchley U08 North
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
Played |
Borehamwood Youth U08 Knights
v
Woodys Wanderers U08 Phantoms
|
|
Played |
Bushey Rangers U08
v
Croxley Green FC U08 Black
|
|
Played |
HGS Academy U08 Raiders
v
Northwood U08 Red
|
|
Played |
Protec Youth U08 Blue
v
Enfield Rangers U08 Black
|
|
Played |
West Herts Youth U08 Stags
v
Harvesters U08 Wolves
|
|
|
|
U08 Cheeky Monkey |
Played |
APB FC Barnet U08 Raiders
v
Alexandra Park U08 North
|
|
Played |
Borehamwood Youth U08 Crusaders
v
Maccabi London Lions U08 Green*
|
|
Played |
Global Football Academy U08 Flamengo
v
Whetstone Wdrs U08 Tigers
|
|
Played |
Harvesters U08 Coyotes
v
Cassiobury Rangers U08 Clarets
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
Played |
Belstone FC U08
v
Whetstone Wdrs U08 Lions
|
|
Played |
Colney Heath U08 Magpies
v
Enfield Town FC Youth U08
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U08 Stars
v
EBOG Youth FC U08 Falcons
|
|
Played |
Omonia Youth U08 Green
v
AC Finchley U08 South*
|
|
Played |
Saint Albans Rangers U08 Sabres
v
Harvesters U08 Huskies
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
Played |
Harvesters U08 Panthers
v
Croxley Green FC U08 White
|
|
Played |
HGS Academy U08 Vipers
v
Whetstone Wdrs U08 Panthers
|
|
Played |
Norsemen U08
v
Borehamwood 2000 U08 Red
|
|
Played |
Omonia Youth U08 White
v
Wingate & Finchley FC U08 Blues
|
|
|
|
U08 Inter Group Friendlies |
Played |
Hendon United U08
v
Maccabi London Lions U08 Yellow*
|
|
Played |
London Colney Colts U08 Blue
v
Enfield Rangers U08 Green
|
|
Played |
Maccabi London Lions U08 White*
v
Wingate & Finchley FC U08 Whites
|
|
Played |
West Herts Youth U08 Bucks
v
Rap-Aid Youth FC U08 Lions
|
|
|
|
U08 Zena Zebra |
Played |
Edmonton Rangers U08 Scorpions
v
Hinton & Finchley Revolution U08 Legends
|
|
Played |
London Colney Colts U08 White
v
Alexandra Park U08 South
|
|
Played |
London Colney Youth FC U08 Pumas
v
London Colney Youth FC U08 Lions
|
|
Played |
Minchenden Youth FC U08 Berrys
v
Croxley Green FC U08 Emerald
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
Played |
AC Finchley U07 North
v
Global Football Academy U07 Santos
|
|
Played |
Belstone FC U07 Red
v
Harvesters U07 Jaguars
|
|
Played |
Maccabi London Lions U07 Panthers*
v
London Colney Colts U07 Red
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
Played |
AC Finchley U07 South
v
London Colney Colts U07 White
|
|
Played |
Alpha Academy U07
v
Maccabi London Lions U07 Pumas*
|
|
Played |
APB FC Barnet U07 Rams
v
Wingate & Finchley FC U07 Blues
|
|
Played |
Bushey Rangers U07
v
West Herts Youth U07 Stags
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U07 Eagles
v
Woodys Wanderers U07 Magistas
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
Played |
APB FC Barnet U07 Raiders
v
Belstone FC U07 Black
|
|
Played |
Enfield Rangers U07 Green
v
Hadley Rangers U07
|
|
Played |
Harvesters U07 Cougars
v
Whetstone Wdrs U07 Harriers
|
|
Played |
London Colney Colts U07 Blue
v
Maccabi London Lions U07 Leopards*
|
|
|
|
U07 Sidney Seagull |
Played |
AC Finchley U07 West
v
Croxley Green FC U07 White
|
|
Played |
Croxley Green FC U07 Black
v
Northwood U07 White
|
|
Played |
Harvesters U07 Lions
v
Borehamwood Youth U07 Crusaders
|
|
|
|
U07 Inter Group Friendlies |
Played |
Saint Albans City U07
v
HGS Academy U07
|
|
Played |
Saint Albans Rangers U07 Hatters
v
Harvesters U07 Wildcats
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U07 Falcons
v
London Colney Youth FC U07 Jaguars
|
|
Played |
Wingate & Finchley FC U07 Whites
v
Northwood U07 Red
|
|
|