There are 203 matches
|
|
Division 1 (Under 18's) |
6
|
4
|
Redbourn Juniors U18
v
Croxley Green U18 White
10:30 AM
|
|
|
H:
J.Hanlon
T.Harris(2)
K.Patel
M.Thomas
S.Wooster
A:
W.Clarkson
G.Impey
J.Morris
N.Tannian
W.Clarkson
|
|
|
Division 2 (Under 18's) |
4
|
1
|
Bovingdon U18 Panthers
v
Aston Clinton U18 Colts
10:30 AM
|
|
|
H:
J.Ashburner
J.Court
A.Miller
OG
A:
J.Storey
L.Winter
|
5
|
2
|
Chorleywood U18 Lions
v
Oxhey United U18
10:00 AM
|
T. Frost
|
|
|
H:
D.Campanini
A.Carruthers
O.Carter(3)
A:
E.Enright
J.MacKenzie
L.Simpson
R.Wilkinson
|
|
|
Division 3 (Under 18's) |
6
|
3
|
Chorleywood U18 Leopards
v
Watford Youth Sports U18
12:00 PM
|
T. Frost
|
|
|
H:
F.Coles
P.Conor(3)
P.Ertl
J.Ivory
A:
L.Carey
L.McCall(2)
P.Conor
|
|
|
Division 4 (Under 18's) |
5
|
2
|
Abbots Youth U18 Blue
v
Harpenden Colts U18 Jaguars
|
|
|
H:
A.Denyer
S.Ealham
A.Perry
G.Turner
M.Zandes
A:
B.Whitehead(2)
M.Zandes
L.Boy
|
|
|
U18 Challenge Cup |
7
|
1
|
Evergreen U18 Jets
v
Hemel Town Youth U18 Red
[ Quarter Final ]
12:30 PM
|
R. Hallam
|
|
|
H:
M.Geremia
J.Howell
C.Liddell
N.Nottage(3)
J.Owen
A:
C.Ferguson
B.Phillips
|
|
|
Division 2 (Under 16's) |
6
|
1
|
Park Street Village U16
v
Harpenden Colts U16 Whitecaps
10:00 AM
|
Home Club Referee
|
|
|
H:
H.Chaney
Z.Harbert(2)
J.Micklewright
T.Pope(2)
A:
F.Meredith
C.Ali
|
|
|
Division 3 (Under 16's) |
0
|
3
|
Berkhamsted Raiders U16 Green
v
St Albans U16 Orient
Ashlyns School - Pitch 4
10:30 AM
|
G. Bresnett
|
|
|
|
6
|
1
|
Oxhey Jets U16
v
Everett Rovers U16 Yellow
10:30 AM
|
|
|
H:
D.Bytys
M.Cockcroft
G.Coffey(2)
T.Leahy(2)
A:
A.Hogan
G.Coffey
C.Bartlett
|
|
|
U16 Challenge Cup |
2
|
3
|
Bushey & Oxhey U16 Bears
v
Everett Rovers U16 Blue
[ Semi Final ]
Bushey Sports Club
12:00 PM
|
M. Emmerson
|
|
|
H:
H.Dale(2)
|
2
|
3
|
Harpenden Colts U16 Black
v
Tring Tornadoes U16 Red
[ Semi Final ]
The Oval
|
G. Knight
|
|
|
H:
M.Irani
D.McCurley
A:
J.Cowan
A.Holmes
S.Smith
N.Swan
J.Cowan
|
|
|
U16 Intermediate League Cup |
2
|
0
|
Aston Clinton U16 Colts
v
Harpenden Colts U16 Blues
|
|
|
H:
S.Witherspoon(2)
L.Young
|
1
|
3
|
Berkhamsted Raiders U16 Black
v
Kings Langley U16 Ospreys
Berkhamsted Hockey Club
12:00 PM
|
I. Felton
|
|
|
H:
J.Fehily
A:
G.Fitzpatrick
H.Smith
S.Smith
S.Smith
|
2
|
3
|
St Albans U16 West
v
Bushey & Oxhey U16 Dragons
9:30 AM
|
D. Wing
|
|
|
H:
A.JOHNSON
S.MARTIN
A:
D.Nicholas
B.Walldock(2)
C.O'Flaherty
|
|
|
U16 Junior League Cup |
3
|
2
|
Aston Clinton U16 Cobras
v
Chorleywood U16 Thunder
[ Round 1 ]
|
Home Club Referee
|
|
|
H:
L.Adriano(2)
T.Joiner
A:
L.Dunlop(2)
G.Lyne
|
1
|
2
|
Hemel Town Youth U16 White
v
Hemel Aces U16 Hornets
[ Round 1 ]
10:00 AM
|
|
|
H:
F.Butt
A:
OG
K.Roper
J.Downes
J.Gallagher
|
|
|
Division 1 (Under 15's) |
7
|
0
|
Everett Rovers U15
v
Hemel Town Youth U15 Red
11:30 AM
|
|
|
H:
D.Chapman(2)
G.Hynes
O.O'Mahoney(2)
J.Thorne(2)
M.Aston
|
7
|
2
|
Hemel Town Youth U15 Yellow
v
Kings Langley U15 Lions
1:30 PM
|
A. Hobbs
|
|
|
H:
D.Allen
F.Bircham(2)
J.Hutchins
j.mulholland(2)
J.Tomkins
A:
S.Gurr
W.Wilcox
J.Tomkins
|
1
|
8
|
Little Gaddesden U15
v
Watford Youth Sports U15 Red
|
|
|
H:
J.HARRISON
A:
N.Bloomfield
L.Muncie
C.Smith(2)
A.Sturman(4)
M.FRAWLEY
C.Moran
|
|
|
Division 2 (Under 15's) |
5
|
2
|
Aston Clinton U15 Colts
v
Evergreen U15 Youth
10:00 AM
|
|
|
H:
J.Harwood
C.Hatcher(2)
J.Johnston(2)
A:
N.Fowler(2)
R.O'Carroll
A.Wylde
|
0
|
2
|
EB Lions U15
v
Park Street Village U15
10:30 AM
|
|
|
A:
C.Micklewright
J.Pinnock
H.Fry
G.Wileman
|
3
|
4
|
Watford Youth Sports U15 White
v
Croxley Green U15 White
10:30 AM
|
|
|
H:
J.Alexander
J.Coffee(2)
A:
C.Gerrard(3)
K.Lawrence
K.Brooks
K.Lawrence
|
|
|
Division 3 (Under 15's) |
-
|
A
|
Bushey & Oxhey U15 Tigers
v
St Albans U15 East
[ Away Win was awarded ]
Bushey Sports Club
11:30 AM
Bushey unable to field a team.
|
|
|
|
5
|
2
|
Chorleywood U15 Vipers
v
Hemel Town Youth U15 Blue
|
|
|
H:
G.Blanks
J.Davies(2)
L.Nicholls
M.Stray
A:
S.Gillings
L.Russell
J.Davies
|
2
|
4
|
Hemel Town Youth U15 White
v
Harpenden Colts U15 Magpies
10:00 AM
|
|
|
H:
M.Allen(2)
A:
J.Colvin(2)
D.Lawrence
J.Perrit
W.Chapman
O.Green
|
3
|
2
|
Tornado JSC U15
v
Herons U15
11:30 AM
|
R. Soussou
|
|
|
H:
T.Ashton
T.Barden
L.Pugh
A:
M.Artimati
J.Wheatley
T.Barden
B.Greenstreet
|
|
|
Division 4 (Under 15's) |
-
|
A
|
Kings Langley U15 Cobras
v
FC Hemel U15 Blue
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
Division 1 (Under 14's) |
5
|
1
|
Chorleywood U14 Hurricane
v
Tring Tornadoes U14 Panthers
|
|
|
H:
S.Araujo
j.Davies(4)
A:
J.Bright
m.jones
J.Mears
|
1
|
0
|
Sun Sports U14 Yellow
v
Watford Youth Sports U14
|
|
|
H:
J.El-Kaffash
B.Bernhauser
N.Krstic
|
|
|
Division 2 (Under 14's) |
3
|
2
|
Croxley Green U14 White
v
St Albans U14 South
11:00 AM
|
|
|
H:
M.Henderson(2)
N.Waller
A:
T.Channer(2)
D.Soryano
C.Solly
|
|
|
FC Hemel U14
v
Bushey & Oxhey U14 Falcons
10:30 AM
|
|
|
|
|
|
Division 3 (Under 14's) |
10
|
2
|
Berkhamsted Raiders U14 Blue
v
Harpenden Colts U14 Royals
Wiggington Recreation Ground
10:00 AM
|
|
|
H:
A.Burt(3)
B.England(3)
T.Kidd
J.Lewis
J.Nangle
J.Suchodolski
A:
OG(2)
T.Kidd
E.Coleman
|
1
|
3
|
Bushey & Oxhey U14 Wolves
v
Tring Tornadoes U14 Leopards
Bushey Sports Club
12:00 PM
|
S. Berstein
|
|
|
H:
S.Sarpong
A:
M.Ellis
J.Graves(2)
M.Lawlor
M.Ellis
|
3
|
2
|
Everett Rovers U14
v
Park Street Village U14
|
|
|
H:
a.samani
a.tyers
r.weiser
A:
S.Krasny(2)
m.orchard
E.Clarke
|
|
|
Division 4 (Under 14's) |
-
|
A
|
Bedmond Youth U14
v
FC66 U14
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
U14 CHALLENGE CUP |
9
|
0
|
Chorleywood U14 Thunder
v
Bovingdon U14 Lightning
[ Quarter Final ]
|
R. Buckley
|
|
|
H:
D.Ackenson-Sargeant
A.Chadha(3)
M.Jones
Y.Ruparelia
K.Russell
W.Young(2)
M.Jones
N.Westbury
|
0
|
3
|
Echoes U14 Amber
v
St Albans U14 Boreals
[ Quarter Final ]
11:30 AM
|
R. Young
|
|
|
A:
M.Lake
T.Randall(2)
S.Cross
T.Durrant
|
0
|
6
|
Harpenden Colts U14 Eagles
v
Sarratt Rebels U14
[ Quarter Final ]
10:00 AM
|
R. Nicholson
|
|
|
A:
B.Delicata
O.Kemp
E.Lashley
D.Ormsby
S.Patten(2)
G.Tinnion
W.Cloke
|
3
|
0
|
Harpenden Colts U14 Hawks
v
Bovingdon U14 Storm
[ Quarter Final ]
12:00 PM
|
|
|
H:
A.Carberry(2)
J.Swann
J.Swann
A.McHale
|
|
|
Division 1 (Under 13's) |
3
|
2
|
Bovingdon U13 Storm
v
Sun Sports U13
|
|
|
H:
R.Ash
B.Barrett(2)
A:
O.Frost
S.Rasha
A.Woodhall
S.Rasha
|
4
|
5
|
Chorleywood U13 Lions
v
Hemel Athletic U13 Blue
|
|
|
H:
G.Dyer(3)
O.Evans
A:
A.Middleton(4)
D.PINTO
O.O'Sullivan
A.Middleton
|
|
|
Division 2 (Under 13's) |
10
|
0
|
Berkhamsted Raiders U13 Green
v
Tring Tornadoes U13 Eagles
Ashlyns School - Pitch 1
10:00 AM
|
|
|
H:
S.Castel Branco
R.Conde(3)
J.Dunlop(3)
J.Fallon(2)
D.Sudbery
J.Brock
J.Nathan
|
1
|
0
|
Little Gaddesden U13
v
Hemel Athletic U13 White
10:30 AM
|
|
|
H:
N.Dowling
N.Dowling
J.Ballard
|
|
|
Division 3 (Under 13's) |
4
|
0
|
Bushey & Oxhey U13 Leopards
v
Bovingdon U13 Lightning
Bushey Sports Club
11:00 AM
|
|
|
H:
J.Kirsch
J.Milburn
J.Moran
A.O'Flaherty
c.Cooper
|
|
|
Division 4 (Under 13's) |
3
|
0
|
Nascot Wood Rangers U13
v
Aston Clinton U13 Colts
11:30 AM
|
|
|
H:
C.Veitch(3)
C.Veitch
A.McKechnie
|
4
|
3
|
St Albans U13 South
v
Evergreen U13 Colts
10:00 AM
|
|
|
H:
M.Martin
J.McLeod
L.Warren(2)
A:
C.DARE
L.JOHN
OG
|
|
|
Division 5 (Under 13's) |
1
|
4
|
Berkhamsted Raiders U13 Yellow
v
Harpenden Colts U13 Typhoon
Ashlyns School - Pitch 1
12:00 PM
|
C. Hildyard
|
|
|
H:
T.Mabuso
A:
A.Bellamy
G.Lamb
L.Pollard(2)
T.Anstee
|
4
|
2
|
Kings Langley U13 Eagles
v
Berkhamsted Raiders U13 White
10:30 AM
|
|
|
H:
A.Bertrand
T.Hobbs
S.Manton
C.Phair
A:
O.Hoare(2)
C.Phair
O.Hoare
|
0
|
4
|
St Albans U13 West
v
Watford Town Youth U13 Panthers
|
|
|
A:
T.Gutreich
O.Marshall(2)
B.Medany
C.Shaw
A.Fiori
|
|
|
U13 Challenge Cup |
5
|
1
|
Chorleywood U13 Pumas
v
Kings Langley U13 Knights
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
P.Chambers(3)
H.Latchford
T.Patel
A:
J.Wicks
S.Thompson
|
|
|
U13 Senior League Cup |
1
|
3
|
Watford Town Youth U13 Pumas
v
Evergreen U13 Youth
[ Quarter Final ]
9:30 AM
|
L. McCarthy
|
|
|
A:
K.De Filippo
M.Powell
E.Sol
J.Bevan
|
|
|
Division 1 (Under 12's) |
9
|
1
|
Berkhamsted Raiders U12 Red
v
Hemel Aces U12 Lions
Haslam Field
10:00 AM
|
|
|
H:
J.McKay
O.Painter(3)
K.Warren(5)
A:
J.Jones
J.Wilksinson
J.Jones
|
0
|
1
|
Chorleywood U12 Dragons
v
Kings Langley U12 Hawks
|
|
|
A:
J.James
J.Lowe
|
|
|
Division 2 (Under 12's) |
1
|
3
|
Everett Rovers U12 Red
v
FC Hemel U12
11:30 AM
|
|
|
H:
L.Dischamps
A:
M.McGuire
A.Roberts(2)
F.Beckles
O.Pilgrim
|
|
|
Division 3 (Under 12's) |
1
|
5
|
Aston Clinton U12 Colts
v
Nascot Wood Rangers U12 Hawks
|
|
|
H:
J.Nash
A:
J.Langdale(3)
B.Sharpe(2)
R.Western
J.Langdale
|
1
|
5
|
St Albans U12 Orient
v
Echoes U12 Orange
10:00 AM
|
|
|
H:
C.Crowther
A:
T.Hoy(2)
A.Scozzafava
C.Wilson(2)
A.Bentley
C.Wilson
|
|
|
Division 4 (Under 12's) |
1
|
4
|
Berkhamsted Raiders U12 Orange
v
Evergreen U12 Jackals
Berkhamsted Sports Club
11:30 AM
|
|
|
H:
P.Nicholls
A:
J.IVERSEN
A.McCARTHY(2)
J.TULLY
D.Connett
|
1
|
5
|
Echoes U12 Amber
v
Hemel Aces U12 Tigers
10:00 AM
|
R. Young
|
|
|
H:
A.Ratcliffe
A:
T.Evans(3)
R.Karia
C.Pethard
J.Lewis
J.Driver
|
6
|
5
|
Hemel Town Youth U12 White
v
Chorleywood U12 Griffins
11:00 AM
|
L. Bridges
|
|
|
H:
T.Grant
S.McAlinden(3)
D.Rowlands
S.Sadiq
A:
S.Lynott(2)
C.McLaughlin
C.Mulvihill
J.Parsons
H.Walker
|
6
|
1
|
Sandridge Rovers U12 Stormtroopers
v
Oxhey Jets U12
11:30 AM
|
|
|
H:
A.Ashton
S.Bedwood
W.Bruno
S.Pinkham
S.White(2)
A:
L.Jacks
J.Malin
|
|
|
Division 5 (under 12s) |
3
|
1
|
Abbots Youth U12
v
Sandridge Rovers U12 Tigers
11:00 AM
|
|
|
H:
C.Howard
A.Pope
L.Wright
A:
M.Barnett
F.Hague
F.Ditcher
|
3
|
3
|
Hemel Town Youth U12 Yellow
v
Harpenden Colts U12 Jets
9:00 AM
|
L. Bridges
|
|
|
H:
J.Haylock
N.Petrou
M.Taylor
A:
M.Malan
T.Sanzo Garcia(2)
T.Sanzo Garcia
|
4
|
4
|
Watford Youth Sports U12 Red
v
Croxley Green U12 Emerald
|
|
|
H:
N.Carlon
S.Maguire
B.Narroway(2)
A:
A.Gavin
B.McKenna(2)
OG
T.Davis
|
|
|
Division 6 (under 12s) |
1
|
3
|
Bedmond Youth U12
v
Cassiobury Rangers U12
|
|
|
H:
K.Folkes
A:
A.Heather
E.Ndobagala
OG
L.Piper
E.Ndobagala
|
0
|
4
|
Chipperfield U12
v
Everett Rovers U12 Blue
10:00 AM
|
|
|
A:
D.Akum-Ojong
J.Martin
L.Martin
S.Seifert-Anderson
J.Gregory
L.Martin
|
|
|
U12 Challenge Cup |
0
|
9
|
Bovingdon U12 (WITHDRAWN)
v
Evergreen U12 Wolves
[ Round 3 ]
11:00 AM
|
|
|
A:
G.DAVEY
K.DICKENS
A.GAJJAR
F.KASTRATI(4)
K.McEYESON(2)
H.Humphrey
S.OLIVER
|
4
|
2
|
Harpenden Colts U12 Hurricanes
v
Bushey & Oxhey U12 Cobras
[ Quarter Final ]
|
|
|
H:
Z.Marsh(4)
A:
B.Dixon Smith
G.Rice
Z.Marsh
A.Halward
|
2
|
1
|
St Albans U12 Victoria
v
Chorleywood U12 Serpents
[ Quarter Final ]
|
|
|
H:
Z.Davies
M.Flore
A:
O.Aluko
A.Strazza
R.Browne
|
|
|
Division Red (Under 11's) |
Played |
Chorleywood U11 Harriers
v
Berkhamsted Raiders U11 Green
|
|
Played |
Hemel Aces U11 Tigers
v
Harpenden Colts U11 Lions
Chaulden Junior School
|
Home Club Referee
|
|
Played |
St Albans U11 Orient
v
Comets U11 Red
|
|
Played |
St Albans U11 South
v
Berkhamsted Raiders U11 Blue
|
|
P |
Watford Youth Sports U11 White
v
Harpenden Colts U11 Pumas
[ Postponed ]
|
|
|
|
Division Blue (Under 11's) |
Played |
Abbots Youth U11 Red
v
Nascot Wood Rangers U11
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U11 Hornets
v
Everett Rovers U11 Blue
Bushey Sports Club
9:30 AM
|
|
Played |
Chorleywood U11 Eagles
v
Sarratt Rebels U11 Black
|
|
Played |
Echoes U11
v
Kings Langley U11 Sharks
|
L. Townsend
|
|
|
|
Division Yellow (Under 11's) |
P |
Berkhamsted Raiders U11 Yellow
v
Evergreen U11 Eagles
[ Postponed ]
|
|
Played |
Croxley Green U11 White
v
Sun Sports U11 Blue
|
|
Played |
Hemel Aces U11 Lions
v
Bushey & Oxhey U11 Herons
Chaulden Junior School
|
|
Played |
Hemel Town Youth U11 Red
v
Berkhamsted Raiders U11 White
|
|
Played |
Little Gaddesden U11 Ashes
v
Harpenden Colts U11 Tigers
|
|
Played |
St Albans U11 West
v
Abbots Youth U11 Blue
|
|
|
|
Division Green (Under 11's) |
|
Aston Clinton U11 Colts
v
Watford Youth Sports U11 Red
|
|
Played |
Chipperfield U11
v
Harpenden Colts U11 Leopards
|
|
Played |
Hemel Town Youth U11 Green
v
Bovingdon U11 Thunder
|
|
P |
Herons U11 Orange
v
Watford Town Youth U11
[ Postponed ]
|
|
Played |
Sarratt Rebels U11 Yellow
v
Berkhamsted Raiders U11 Black
|
|
Played |
St Albans U11 Central
v
Hemel Town Youth U11 White
|
|
Played |
Sun Sports U11 Yellow
v
Croxley Green U11 Emerald
|
|
|
|
Division White (Under 11's) |
Played |
Berkhamsted Raiders U11 Orange
v
Everett Rovers U11 Black
|
Home Club Referee
|
|
Played |
Chorleywood U11 Hawks
v
FC Hemel U11
|
|
|
Croxley Green U11 Yellow
v
Sandridge Rovers U11
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Jaguars
v
Gadeside Rangers U11
|
|
|
Hemel Aces U11 Panthers
v
Hemel Town Youth U11 Blue
Chaulden Junior School
|
|
|
|
Division Red (Under 10's) |
Played |
Bedmond Youth U10 Red
v
Hemel Town Youth U10 Red
|
|
|
Evergreen U10 Eagles
v
Sun Sports U10 Yellow
|
|
Played |
Watford Town Youth U10 Red
v
Berkhamsted Raiders U10 Red
|
|
|
Watford Youth Sports U10 White
v
Harpenden Colts U10 Buccaneers
|
|
|
|
Division Blue (Under 10's) |
|
Chorleywood U10 Sharks
v
Hemel Aces U10 Hornets
|
|
Played |
Croxley Athletic U10
v
Hemel Town Youth U10 White
|
|
Played |
Evergreen U10 Falcons
v
Nascot Wood Rangers U10
|
|
|
Harpenden Colts U10 Raiders
v
Echoes U10 Amber
|
|
|
|
Division White (Under 10's) |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Blue
v
Garston Boys U10
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Green
v
Hemel Aces U10 Stingers
|
E. Macmillan
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U10 Piranhas
v
Bushey & Oxhey U10 Vipers
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Chipperfield U10
v
FC Hemel U10
|
|
Played |
Chorleywood U10 Marlins
v
Hemel Aces U10 Panthers
|
|
|
|
Division Green (Under 10's) |
Played |
Aston Clinton U10 Colts
v
Hemel Aces U10 Tigers
|
|
Played |
Bovingdon U10 Thunder
v
Kings Langley U10 Knights
|
|
|
Harpenden Colts U10 Titans
v
Sun Sports U10 Blue
|
|
Played |
Hemel Athletic U10
v
Sarratt Rebels U10
10:00 AM
|
|
|
|
Division Yellow (Under 10's) |
Played |
Croxley Green U10 White
v
Hemel Town Youth U10 Yellow
|
|
|
Harpenden Colts U10 Saints
v
Little Gaddesden U10 Oakes
|
|
Played |
Tring Tornadoes U10 Eagles
v
Tornado JSC U10
|
|
|
Tring Tornadoes U10 Hawks
v
Evergreen U10 Hawks
|
|
|
|
Division Brown (Under 10's) |
Played |
Abbots Youth U10 Red
v
Berkhamsted Raiders U10 White
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Orange
v
Berkhamsted Raiders U10 Purple
|
|
|
Harpenden Colts U10 Jets
v
Watford Youth Sports U10 Red
|
|
Played |
Hemel Town Youth U10 Blue
v
Watford Town Youth U10 Black
|
|
|
|
Division Orange (Under 10's) |
Played |
Abbots Youth U10 Yellow
v
Bushey & Oxhey U10 Scorpions
|
|
|
Harpenden Colts U10 Chargers
v
Hemel Town Youth U10 Green
|
|
Played |
Hemel Aces U10 Wasps
v
Berkhamsted Raiders U10 Black
Micklem Primary School
|
|
|
|
Division Purple (Under 10's) |
Played |
Berkhamsted Raiders U10 Yellow
v
Harpenden Colts U10 Stormers
|
|
Played |
Chorleywood U10 Piranhas
v
Croxley Green U10 Emerald
|
|
|
Comets U10 Red
v
Herons U10
|
|
Played |
Echoes U10 Orange
v
Little Gaddesden U10 Ashes
|
|
Played |
Oxhey Jets U10
v
Tring Tornadoes U10 Falcons
|
|
|
|
U09 Pool SuperSonic |
Played |
Bedmond Youth U09 Red
v
Oxhey Jets U09
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U09 Stags
v
Kings Langley U09
Bushey Sports Club
10:30 AM
|
|
Played |
Chorleywood U09 Lions
v
Harpenden Colts U09 Jaguars
|
|
|
Evergreen U09 Sharks
v
Berkhamsted Raiders U09 Red
9:45 AM
|
|
|
|
U09 Pool SuperNova |
Played |
Berkhamsted Raiders U09 Blue
v
Bushey & Oxhey U09 Bobcats
|
|
Played |
Chorleywood U09 Cardinals
v
Bushey & Oxhey U09 Bulldogs
|
|
P |
Harpenden Colts U09 Tigers
v
Chorleywood U09 Stags
[ Postponed ]
|
|
Played |
Hemel Aces U09 Pumas
v
Berkhamsted Raiders U09 Green
Pixies Hill School
|
|
Played |
Tring Tornadoes U09 Trojans
v
Watford Town Youth U09 Lions
|
|
|
|
U09 Pool SuperTramp |
Played |
Bushey & Oxhey U09 Rhinos
v
Harpenden Colts U09 Lions
Bushey Sports Club
9:30 AM
|
|
Played |
Croxley Green U09 White
v
Sandridge Rovers U09
|
|
P |
Harpenden Colts U09 Pumas
v
Everett Rovers U09 Yellow
[ Postponed ]
|
|
Played |
Hemel Town Youth U09 Yellow
v
Harpenden Colts U09 Panthers
|
|
Played |
Watford Town Youth U09 Tigers
v
Hemel Aces U09 Wasps
|
|
Played |
Watford Youth Sports U09
v
Bovingdon U09 Thunder
|
|
|
|
U09 Pool Soup-of-the-Day |
Played |
Bedmond Youth U09 Green
v
Evergreen U09 Crocodile
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U09 White
v
Everett Rovers U09 Blue
|
|
P |
Cassiobury Rangers U09
v
Hemel Town Youth U09 Blue
[ Postponed ]
|
|
Played |
Hemel Town Youth U09 Green
v
Nascot Wood Rangers U09
|
|
Played |
Hemel Town Youth U09 White
v
Croxley Green U09 Emerald
|
|
Played |
Tring Tornadoes U09 Tyros
v
Aston Clinton U09 Colts
|
|
|
|
U09 Pool Supercalifragilisticexpialidocious! |
Played |
Berkhamsted Raiders U09 Purple
v
Evergreen U09 Tigers
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U09 Yellow
v
Little Gaddesden U09
|
|
Played |
Chipperfield U09
v
Tring Tornadoes U09 Titans
|
|
Played |
Echoes U09
v
Hemel Town Youth U09 Orange
|
|
Played |
Hemel Aces U09 Hornets
v
Berkhamsted Raiders U09 Orange
Pixies Hill School
|
|
Played |
Hemel Athletic U09
v
Abbots Youth U09
|
|
|
|
U8 Pool Battersea |
Played |
Everett Rovers U08 Black
v
Harpenden Colts U08 Tigers
10:00 AM
|
|
Played |
Evergreen U08 Falcons
v
Kings Langley U08 Vipers
|
|
Played |
Hemel Town Youth U08 Blue
v
Chorleywood U08 Hurricane
|
|
Played |
Sandridge Rovers U08 Tigers
v
Bushey & Oxhey U08 Bulls
|
|
|
|
U8 Pool Blackfriars |
Played |
Evergreen U08 Hawks
v
Hemel Aces U08 Wasps
|
|
Played |
Evergreen U08 Tigers
v
Hemel Town Youth U08 White
|
|
Played |
Hemel Athletic U08 White
v
Harpenden Colts U08 Lions
|
|
Played |
Nascot Wood Rangers U08 Hawks
v
Chorleywood U08 Cyclone
|
|
Played |
Sarratt Rebels U08
v
Sun Sports U08 Blue
|
|
|
|
U8 Pool Lambeth |
Played |
Chorleywood U08 Storm
v
Berkhamsted Raiders U08 Blue
|
|
Played |
Herons U08 Orange
v
Hemel Athletic U08 Blue
|
|
|
|
U8 Pool Millennium |
Played |
Hemel Town Youth U08 Red
v
Bovingdon U08 Hurricane
|
|
Played |
Tring Tornadoes U08 Eagles
v
Bovingdon U08 Storm
|
|
|
|
U8 Pool Southwark |
Played |
Evergreen U08 Eagles
v
Everett Rovers U08 Blue
|
|
Played |
Potten End Youth U08
v
Berkhamsted Raiders U08 White
|
|
|
|
U8 Pool Tower |
Played |
Abbots Youth U08 Blue
v
Bushey & Oxhey U08 Pythons
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U08 Purple
v
Comets U08 White
10:30 AM
|
|
Played |
Chipperfield U08
v
Harpenden Colts U08 Cowboys
10:00 AM
|
|
Played |
Watford Youth Sports U08
v
Hemel Town Youth U08 Green
|
|
|
|
U8 Pool Vauxhall |
Played |
Bushey & Oxhey U08 Kestrels
v
Kings Langley U08 Pumas
|
|
Played |
Everett Rovers U08 Yellow
v
Hemel Aces U08 Tigers
|
|
Played |
Nascot Wood Rangers U08 Falcons
v
Harpenden Colts U08 Foxes
|
|
|
|
U8 Pool Waterloo |
Played |
Aston Clinton U08 Colts
v
Echoes U08
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U08 Yellow
v
Oxhey Jets U08
|
|
Played |
Harpenden Colts U08 Rockets
v
Kings Langley U08 Scorpions
|
|
Played |
Harpenden Colts U08 Vikings
v
Tring Tornadoes U08 Falcons
|
|
|
|
U8 Pool Mix & Match |
Played |
Tring Tornadoes U08 Harriers
v
Berkhamsted Raiders U08 Green
|
|
|
|
U7 Pool Saruman |
Played |
Bushey & Oxhey U07 Broncos
v
Hemel Aces U07 Wasps
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Chorleywood U07 Lions
v
Tring Tornadoes U07 Panthers
11:00 AM
|
|
Played |
Everett Rovers U07
v
Evergreen U07 Dragons
|
|
Played |
Hemel Town Youth U07 Blue
v
Bovingdon U07
|
|
P |
Herons U07
v
Watford Town Youth U07
[ Postponed ]
|
|
|
|
U7 Pool Radagast |
Played |
Bedmond Youth U07 Green
v
EB Lions U07
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U07 Green
v
Berkhamsted Raiders U07 Orange
|
|
Played |
Chorleywood U07 Pumas
v
Berkhamsted Raiders U07 Grey
|
|
Played |
Watford Youth Sports U07
v
Chipperfield U07
|
|
|
|
U7 Pool Pallando |
Played |
Abbots Youth U07
v
Berkhamsted Raiders U07 Black
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U07 Purple
v
Bushey & Oxhey U07 Pumas
9:45 AM
|
|
Played |
Kings Langley U07 Eagles
v
Berkhamsted Raiders U07 Blue
9:00 AM
|
|
Played |
Tring Tornadoes U07 Jaguars
v
Tring Tornadoes U07 Tigers
|
|
|
|
U7 Pool Alatar |
Played |
Chorleywood U07 Leopards
v
Kings Langley U07 Cobras
|
|
|
Evergreen U07 Eagles
v
Bedmond Youth U07 Red
|
|
Played |
Hemel Aces U07 Tigers
v
Berkhamsted Raiders U07 Yellow
Yew Tree School
|
|
Played |
Hemel Town Youth U07 White
v
Hemel Town Youth U07 Red
|
|
|
|
U7 Pool Gandalf |
Played |
Aston Clinton U07 Colts
v
Berkhamsted Raiders U07 White
|
|
Played |
Berkhamsted Raiders U07 Red
v
Bushey & Oxhey U07 Jackals
|
|
Played |
Chorleywood U07 Panthers
v
Hemel Aces U07 Hornets
|
|
Played |
Evergreen U07 Sharks
v
Comets U07 Blue
|
|
|