There are 212 matches
|
|
Division 1 (Under 18's) |
2
|
3
|
Redbourn Juniors U18
v
Harpenden Colts U18 Pirates
10:30 AM
|
|
|
H:
T.Harris
M.Jones
A:
M.Abeidi
J.Moore
H.Wright
G.Moore
|
|
|
Division 2 (Under 18's) |
4
|
1
|
Oxhey United U18
v
Bovingdon U18 Panthers
Oxhey Playing Fields
|
|
|
H:
E.Enright(2)
T.Kemp(2)
H.Griffiths
|
|
|
Division 3 (Under 18's) |
6
|
1
|
Chorleywood U18 Archers
v
Evergreen U18 Junior
|
|
|
H:
A.Meaker(4)
C.Mulvihill
T.Salter
A:
H.Conroy-Smith
G.Woodward
|
2
|
4
|
St Albans U18 Orient
v
St Albans U18 Central
10:00 AM
|
|
|
H:
R.Andrew
M.Nash
A:
R.Benton
C.Hallan
B.Sanseau
J.Smith
Z.Quinn
|
|
|
Division 4 (Under 18's) |
2
|
0
|
Cassiobury Rangers U18
v
Berkhamsted Raiders U18 Green
|
|
|
H:
J.Leyshon(2)
J.Leyshon
L.Fitzpatrick-Bone
|
|
|
U18 Senior League Cup |
2
|
2
|
Bushey Sports Club U18
v
Kings Langley U18 Falcons
[ Semi Final - First Leg ]
10:30 AM
|
M. Emmerson
|
|
|
H:
C.Gabriel
OG
A:
T.Perman
E.Toiny-Pendred
H.Siddique
T.Perman
|
2
|
1
|
Garston Boys U18
v
Evergreen U18 Jets
[ Semi Final - First Leg ]
10:00 AM
|
P. McCarthy
|
|
|
H:
R.Emmanual
O.Lawford
A:
B.Baldwin
R.Emmanual
|
|
|
U18 Junior League Cup |
6
|
4
|
Chorleywood U18 Leopards
v
Aston Clinton U18 Colts
[ Quarter Final ]
|
|
|
H:
P.Conor
P.Ertl(3)
R.Hemmings(2)
A:
M.Kiely-Smith(2)
J.Prendergast
J.Storey
L.Winter
|
4
|
5
|
Evergreen U18 Youth
v
Aston Clinton U18 Cobras
[ Quarter Final ]
11:15 AM
|
R. Hallam
|
|
|
H:
J.Hogan(2)
F.O'Reilly
OG
A:
W.Alberti
C.Haverd
L.Small(2)
J.Thurley
H.West
L.Bell
|
1
|
4
|
St Albans U18 North
v
Harpenden Colts U18 Tigers
[ Quarter Final ]
10:00 AM
|
A. Marsh
|
|
|
H:
A.Hall
A:
Y.Deripasko
J.Irani
J.Williams(2)
B.Dimmock
J.Williams
|
|
|
Division 1 (Under 16's) |
0
|
0
|
Chorleywood U16 Lightning
v
Chorleywood U16 Hurricane
|
|
|
|
3
|
4
|
Hemel Town Youth U16 Red
v
Harpenden Colts U16 Black
10:00 AM
|
G. Bresnett
|
|
|
H:
M.Ellis
R.Gardiner(2)
A:
A.Graham
M.Irani(2)
H.Moore
K.Davis
|
7
|
2
|
Tring Tornadoes U16 Red
v
Bushey & Oxhey U16 Eagles
|
|
|
H:
H.Casey
J.Cowan
A.Holmes(2)
S.Smith(3)
A:
B.GRIEVES
L.Ryan
S.Smith
L.Ryan
|
|
|
Division 2 (Under 16's) |
0
|
2
|
Berkhamsted Raiders U16 Black
v
Aston Clinton U16 Colts
|
E. Linnegar
|
|
|
A:
L.Deacon
D.Jones
J.Grindrod
D.Jones
|
2
|
0
|
Croxley Green U16 White
v
Harpenden Colts U16 Blues
12:00 PM
|
|
|
H:
S.Douglas
O.Sibley
T.Keen
|
4
|
5
|
Harpenden Colts U16 Hawks
v
St Albans U16 West
The Oval
|
|
|
H:
J.Barwell
S.Sandiford(2)
B.Townsley
A:
A.JOHNSON(2)
A.Peter(3)
|
|
|
Division 3 (Under 16's) |
1
|
3
|
Chorleywood U16 Thunder
v
Hemel Town Youth U16 White
|
|
|
A:
F.Horner
N.Kitaya(2)
|
|
|
U16 Intermediate League Cup |
2
|
1
|
Abbots Youth U16
v
Bushey & Oxhey U16 Dragons
[ Quarter Final ]
10:00 AM
|
P. Sangster
|
|
|
H:
P.Rock
L.Stagg
A:
A.CHILDS DOS SANTOS
A.Rath
|
3
|
1
|
Cassiobury Rangers U16
v
Park Street Village U16
[ Quarter Final ]
10:00 AM
|
G. Knight
|
|
|
H:
L.Bugler
C.Poulter
B.Wilson
A:
Z.Harbert
H.Conrad
|
4
|
0
|
Harpenden Colts U16 Whitecaps
v
Kings Langley U16 Ospreys
[ Quarter Final ]
The Oval
10:00 AM
|
Away Club Referee
|
|
|
H:
F.Meredith(3)
B.Rands
A.Koopmans
|
|
|
U16 Junior League Cup |
H
|
-
|
Aston Clinton U16 Cobras
v
Everett Rovers U16 Yellow
[ Quarter Final ]
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
|
4
|
2
|
Berkhamsted Raiders U16 Green
v
Hemel Town Youth U16 Blue
[ Quarter Final ]
|
|
|
H:
M.Ball
G.Hearth(2)
J.Wright
|
2
|
0
|
Hemel Aces U16 Hornets
v
St Albans U16 Orient
[ Quarter Final ]
Pennine Way
|
|
|
H:
J.Marshall
D.Mills
C.Gavin
|
3
|
5
|
Kings Langley U16 Kestrels
v
Oxhey Jets U16
[ Quarter Final ]
10:30 AM
|
|
|
A:
M.Cockcroft(3)
G.Coffey(2)
J.Voss
|
|
|
Division 1 (Under 15's) |
2
|
3
|
Berkhamsted Raiders U15 Red
v
Little Gaddesden U15
Berkhamsted Hockey Club
10:00 AM
|
E. Linnegar
|
|
|
H:
C.Mackay
F.McKay
A:
M.FRAWLEY
W.GREEN
T.HOLLAND
M.FRAWLEY
|
2
|
2
|
Harpenden Colts U15 Tornadoes
v
Watford Youth Sports U15 Red
Flamstead Recreational Ground
10:00 AM
|
|
|
H:
W.Aitchison
T.Clarke
A:
A.Diamond
M.Kowalik
G.Muncer
L.Muncie
|
1
|
1
|
Kings Langley U15 Lions
v
Hemel Town Youth U15 Red
12:15 PM
|
M. Lench
|
|
|
H:
OG
A:
o.Barnes
M.Allen
|
|
|
Division 2 (Under 15's) |
1
|
4
|
Aston Clinton U15 Colts
v
St Albans U15 West
10:00 AM
|
|
|
H:
J.Hollingsworth
A:
D.Joyner(4)
D.Joyner
|
1
|
3
|
Croxley Green U15 White
v
Evergreen U15 Youth
9:30 AM
|
|
|
H:
A.Atkins
A:
A.Andreas
N.Fowler
D.Hamblin-Albert
J.Messeri
A.Andreas
|
1
|
4
|
Park Street Village U15
v
EB Lions U15
11:00 AM
|
|
|
H:
J.Pinnock
A:
S.Fiadonu(4)
O.Allison
|
|
|
Division 3 (Under 15's) |
4
|
6
|
Cassiobury Rangers U15
v
St Albans U15 East
11:45 AM
|
G. Knight
|
|
|
H:
R.Ahir(2)
A.Bains
W.Russel-Page
A:
F.Collins
L.Roseden
N.Zaman(4)
C.Mensah
L.Roseden
|
2
|
6
|
Harpenden Colts U15 Magpies
v
Hemel Town Youth U15 White
|
|
|
H:
J.Gibson
J.Hill
A:
M.Allen(2)
J.Frain
T.Gower
A.Patel
F.Taylor-Richardson
A.Eckley
M.Kelly
|
1
|
6
|
Herons U15
v
Chorleywood U15 Vipers
10:00 AM
|
B. Reed
|
|
|
H:
D.Absolam
A:
G.Blanks(2)
C.Frater
L.Hughes
L.Nicholls
A.Rout
A.Rout
|
1
|
4
|
Tornado JSC U15
v
Hemel Town Youth U15 Blue
11:45 AM
|
|
|
H:
T.Barden
A:
O.Chubb
T.Miller
B.Palmer(2)
S.Bankole
|
|
|
Division 4 (Under 15's) |
|
|
Watford Youth Sports U15 Black
v
Gadeside Rangers U15 Tigers
|
|
|
|
|
|
Division 1 (Under 14's) |
3
|
1
|
St Albans U14 Boreals
v
Chorleywood U14 Hurricane
|
|
|
H:
O.Evans
T.Randall(2)
A:
A.Steet
T.Randall
j.Appiah
|
|
|
Division 2 (Under 14's) |
1
|
3
|
Bovingdon U14 Storm
v
FC Hemel U14
9:30 AM
|
|
|
H:
B.Woodall
A:
M.Kuffuor
E.POWER(2)
A.Bass
|
3
|
2
|
Croxley Green U14 White
v
Bushey & Oxhey U14 Falcons
11:00 AM
|
N. Poole
|
|
|
H:
S.Ahmad
i.kanji(2)
C.Fitzgerald
|
4
|
0
|
Hemel Town Youth U14 Red
v
Sun Sports U14 Blue
|
|
|
H:
L.Folds(2)
T.Heffernan
T.Wiles
B.O'Connor
D.Mason
|
3
|
1
|
St Albans U14 South
v
Harpenden Colts U14 Eagles
|
|
|
H:
T.Channer
T.Every
J.Leech
A:
J.Bright
T.Every
J.Bright
|
|
|
Division 3 (Under 14's) |
1
|
3
|
Aston Clinton U14 Colts
v
Tring Tornadoes U14 Leopards
|
|
|
H:
O.Blackburn
A:
G.Burns(2)
S.Hawkins
D.Ryan
E.Garbutt
|
2
|
2
|
Chorleywood U14 Thunder
v
Berkhamsted Raiders U14 Blue
|
|
|
H:
N.Matthew
W.Young
A:
B.England
J.Lewis
F.Green
O.Todd
|
5
|
1
|
Echoes U14 Amber
v
Abbots Youth U14 Yellow
10:30 AM
|
|
|
H:
S.Cross(2)
D.Sarkodie(2)
L.Skinner
A:
F.Pope
B.Steele
F.Pope
|
1
|
4
|
Everett Rovers U14
v
Herons U14
|
|
|
H:
a.samani
A:
D.Adomah-Djan(3)
T.Darrell
l.stirling
N.Amoako
|
5
|
1
|
Park Street Village U14
v
Harpenden Colts U14 Royals
10:30 AM
|
|
|
H:
M.Barnard(2)
S.Krasny(2)
W.Pearson
A:
A.Cross
J.Pratley-Dean
J.Frago
|
|
|
Division 4 (Under 14's) |
2
|
0
|
Bovingdon U14 Lightning
v
Harpenden Colts U14 Hurricanes
|
|
|
H:
A.Brennan
J.Duberry
N.Westbury
|
4
|
1
|
Gadeside Rangers U14 Black
v
Echoes U14 Orange
|
H. Griffin
|
|
|
H:
L.Biddle
D.Hale
C.Mallord
O.Yeboah
A:
A.Shariff
T.Barton
F.Dominic
|
|
|
U14 SENIOR LEAGUE CUP |
2
|
3
|
Sun Sports U14 Yellow
v
Harpenden Colts U14 Hawks
[ Semi Final ]
10:00 AM
|
V. Murray
|
|
|
H:
H.Bayliss
B.Bernhauser
A:
A.Carberry
D.Omoregbee(2)
D.Omoregbee
|
0
|
2
|
Tring Tornadoes U14 Panthers
v
Sarratt Rebels U14
[ Semi Final ]
|
T. Lawrence
|
|
|
A:
B.Delicata
C.Leahy
S.Hudson
G.Mcmanus
|
|
|
Division 1 (Under 13's) |
7
|
1
|
Kings Langley U13 Knights
v
Bovingdon U13 Storm
12:00 PM
|
L. McCarthy
|
|
|
H:
J.Dong Thry Dong
J.James(2)
A.Mohiuddin
J.Wicks(3)
A:
E.Thackeray
J.Wicks
F.Gray
|
|
|
Division 2 (Under 13's) |
8
|
1
|
Hemel Town Youth U13 White
v
Abbots Youth U13 Blue
1:30 PM
|
L. Bridges
|
|
|
H:
H.hendery(4)
m.Joe
D.Jones
D.Payne
C.rixon
A:
D.Bennett
D.Payne
|
4
|
5
|
Little Gaddesden U13
v
Berkhamsted Raiders U13 Green
11:00 AM
|
|
|
H:
J.Burnard
J.Krzesniak
O.Myatt(2)
A:
S.Castel Branco
T.Dalgas
J.Dunlop(2)
D.Sudbery
J.Burnard
J.Dunlop
|
|
|
Division 3 (Under 13's) |
2
|
0
|
Chorleywood U13 Pumas
v
Sarratt Rebels U13
|
|
|
H:
P.Chambers
H.Latchford
J.Dagger
A.Ivanov
|
8
|
3
|
Harpenden Colts U13 Lightning
v
Abbots Youth U13 Red
11:00 AM
|
N. Marsh
|
|
|
H:
M.Coogan(3)
F.Francis
A.Grimes
D.Higgins
OG
L.Pym
A:
R.Elliott(2)
B.Smith
|
3
|
1
|
Watford Youth Sports U13 White
v
Langleybury U13
|
|
|
H:
K.Ricketts
P.Silva Ribeiro
N.Yeboah
A:
B.Stockman
B.Stockman
|
|
|
Division 4 (Under 13's) |
1
|
7
|
Evergreen U13 Colts
v
St Albans U13 South
9:45 AM
|
R. Nicholson
|
|
|
H:
J.KEMPSON
A:
M.Martin(5)
A.Parkins
L.Warren
M.Martin
|
10
|
2
|
Harpenden Colts U13 Tornadoes
v
Aston Clinton U13 Colts
11:30 AM
|
|
|
H:
T.Bride(3)
G.McCabe(6)
J.O'Leary
A:
E.Maxwell
A.Wright
O.Haynes
|
|
|
Division 5 (Under 13's) |
4
|
4
|
Berkhamsted Raiders U13 White
v
Kings Langley U13 Eagles
Lagley Meadow
12:00 PM
|
|
|
H:
A.Francas
Z.Shoesmith(3)
A:
A.Bertrand
M.Connor
L.Devine
S.Manton
Z.Shoesmith
K.Ruocco
|
4
|
3
|
Harpenden Colts U13 Typhoon
v
Watford Town Youth U13 Panthers
|
|
|
H:
J.Kenworthy
A.Matharu
N.Perritt
L.Pollard
A:
R.Futer
T.Gutreich
A.Hopkinson
T.Ashdown
B.Medany
|
|
|
U13 Senior League Cup |
0
|
3
|
Harpenden Colts U13 Thunder
v
Chorleywood U13 Chiefs
[ Semi Final ]
10:00 AM
|
C. Hildyard
|
|
|
A:
H.Datta
K.Pinnock
B.Wontner
O.Ononye
|
|
|
Division 1 (Under 12's) |
3
|
1
|
Kings Langley U12 Hawks
v
Hemel Aces U12 Lions
|
C. Jones
|
|
|
H:
B.Hoar
H.Mead
E.Napier
A:
J.Jones
B.Mohammed
W.Isaacs
|
3
|
1
|
Tring Tornadoes U12 Titans
v
Hemel Town Youth U12 Blue
|
|
|
H:
J.Farrant(3)
A:
J.Chapman
J.Farrant
L.Ochser
|
|
|
Division 2 (Under 12's) |
2
|
7
|
FC Hemel U12
v
Sun Sports U12
|
|
|
H:
I.Dennis
G.Dunleavey
A:
M.Prochnik
J.Reed
M.Sam
A.Wilson(2)
C.Wyatt(2)
E.Makise
M.Prochnik
|
6
|
0
|
Watford Town Youth U12
v
Berkhamsted Raiders U12 Green
|
|
|
H:
B.Benny(2)
N.Harvey(2)
J.Howard
E.Parkes
B.Benny
|
|
|
Division 3 (Under 12's) |
2
|
1
|
Harpenden Colts U12 Harriers
v
Kings Langley U12 Lions
|
|
|
H:
B.Cavill
F.Robinson
A:
K.Sithole
N.Bains
G.Yates
|
2
|
0
|
Nascot Wood Rangers U12 Hawks
v
Aston Clinton U12 Colts
|
|
|
H:
D.Kenny Solana
B.Sharpe
D.Kenny Solana
O.Woodbridge
|
|
|
Division 4 (Under 12's) |
4
|
2
|
Chorleywood U12 Griffins
v
Berkhamsted Raiders U12 Orange
|
|
|
H:
J.Glenister
C.McLaughlin
C.Mulvihill(2)
A:
P.Nicholls(2)
P.Nicholls
|
10
|
1
|
Evergreen U12 Jackals
v
Echoes U12 Amber
11:00 AM
|
|
|
H:
J.IVERSEN(4)
A.McCARTHY
J.MERCER(4)
Z.SHABIR
A:
A.Ratcliffe
K.McClellan - Trew
|
1
|
2
|
Hemel Aces U12 Tigers
v
Sandridge Rovers U12 Stormtroopers
Belswain School
|
|
|
H:
T.Mcauliffe
A:
S.Bedwood
S.Pinkham
M.Kingsbury
M.Hill
|
|
|
Division 5 (under 12s) |
5
|
1
|
Abbots Youth U12
v
Harpenden Colts U12 Jets
9:30 AM
|
C. Bailey
|
|
|
H:
C.Howard
J.Withey
L.Wright(3)
A:
T.Sanzo Garcia
A.Costello
F.Thomas
|
0
|
6
|
St Albans U12 Boreal
v
Chorleywood U12 Serpents
|
|
|
A:
O.Aluko(2)
A.Kelly-Parker
I.Kumar
H.O'Brien(2)
M.HAYHURST
H.O'Brien
|
|
|
Division 6 (under 12s) |
0
|
0
|
Chipperfield U12
v
Hemel Town Youth U12 Red
10:00 AM
|
|
|
J.Gregory
H.ALDRIDGE
|
|
|
U12 Junior League Cup |
0
|
4
|
Croxley Green U12 Emerald
v
Everett Rovers U12 Blue
[ Quarter Final ]
11:00 AM
|
|
|
A:
S.Hunt(2)
J.Martin(2)
L.Martin
|
|
|
U12 Senior League Cup |
1
|
3
|
Bushey & Oxhey U12 Cobras
v
Berkhamsted Raiders U12 Red
[ Semi Final ]
Bushey Sports Club
9:45 AM
|
|
|
H:
B.Dixon Smith
A:
F.Jannese
K.Warren
J.Wilksinson
C.Sharpe
J.McKay
|
2
|
0
|
Harpenden Colts U12 Hurricanes
v
Evergreen U12 Wolves
[ Semi Final ]
|
|
|
H:
T.Goodhind
L.Josse
W.Drake
K.DICKENS
|
|
|
U11 friendly |
Played |
Abbots Youth U11 Red
v
Everett Rovers U11 Blue
|
|
|
Aston Clinton U11 Colts
v
Chipperfield U11
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U11 Hornets
v
Kings Langley U11 Sharks
Bushey Sports Club
9:30 AM
|
|
Played |
Everett Rovers U11 Black
v
Croxley Green U11 Yellow
|
|
Played |
FC Hemel U11
v
Hemel Aces U11 Panthers
|
|
|
Gadeside Rangers U11
v
Chorleywood U11 Hawks
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Jaguars
v
Berkhamsted Raiders U11 Orange
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Leopards
v
Bovingdon U11 Thunder
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Lions
v
Berkhamsted Raiders U11 Green
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Pumas
v
Hemel Aces U11 Tigers
|
|
Played |
Harpenden Colts U11 Tigers
v
Evergreen U11 Eagles
|
|
|
Hemel Town Youth U11 Red
v
Berkhamsted Raiders U11 White
|
|
|
Sandridge Rovers U11
v
Hemel Town Youth U11 Blue
|
|
Played |
St Albans U11 Orient
v
Berkhamsted Raiders U11 Blue
|
|
Played |
St Albans U11 South
v
Chorleywood U11 Harriers
|
|
Played |
St Albans U11 West
v
Croxley Green U11 White
|
|
Played |
Sun Sports U11 Blue
v
Bushey & Oxhey U11 Herons
|
|
Played |
Sun Sports U11 Yellow
v
Berkhamsted Raiders U11 Black
|
|
|
|
Division Red (Under 11's) |
Played |
Watford Youth Sports U11 White
v
Comets U11 Red
|
K. Bettles
|
|
|
|
Division Blue (Under 11's) |
Played |
Nascot Wood Rangers U11
v
Echoes U11
|
|
Played |
Sarratt Rebels U11 Black
v
Chorleywood U11 Eagles
9:30 AM
|
T. Fogden
|
|
|
|
Division Yellow (Under 11's) |
|
Berkhamsted Raiders U11 Yellow
v
Abbots Youth U11 Blue
|
|
Played |
Little Gaddesden U11 Ashes
v
Hemel Aces U11 Lions
|
|
|
|
Division Green (Under 11's) |
Played |
Hemel Town Youth U11 White
v
Hemel Town Youth U11 Green
|
B. Sharp
|
|
Played |
Sarratt Rebels U11 Yellow
v
Watford Town Youth U11
|
E. Lovegrove
|
|
|
St Albans U11 Central
v
Herons U11 Orange
|
|
Played |
Watford Youth Sports U11 Red
v
Croxley Green U11 Emerald
|
N. Zermani
|
|
|
|
Division Red (Under 10's) |
Played |
Harpenden Colts U10 Buccaneers
v
Berkhamsted Raiders U10 Red
|
|
Played |
Hemel Town Youth U10 Red
v
Bedmond Youth U10 Red
|
|
Played |
Sun Sports U10 Yellow
v
Evergreen U10 Eagles
|
|
|
|
Division Blue (Under 10's) |
Played |
Croxley Athletic U10
v
Harpenden Colts U10 Raiders
|
|
|
Hemel Aces U10 Hornets
v
Chorleywood U10 Sharks
Micklem Primary School
|
|
|
Hemel Town Youth U10 White
v
Echoes U10 Amber
|
J. Ellis
|
|
Played |
Nascot Wood Rangers U10
v
Evergreen U10 Falcons
|
|
|
|
Division White (Under 10's) |
Played |
Bushey & Oxhey U10 Piranhas
v
Chorleywood U10 Marlins
Bushey Sports Club
10:45 AM
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U10 Vipers
v
Chipperfield U10
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Garston Boys U10
v
Berkhamsted Raiders U10 Blue
|
|
Played |
Hemel Aces U10 Panthers
v
Berkhamsted Raiders U10 Green
Galley Hill Playing Fields
|
|
|
Hemel Aces U10 Stingers
v
FC Hemel U10
Micklem Primary School
|
|
|
|
Division Green (Under 10's) |
|
Bovingdon U10 Thunder
v
Aston Clinton U10 Colts
|
|
Played |
Kings Langley U10 Knights
v
Hemel Athletic U10
|
|
Played |
Sarratt Rebels U10
v
Harpenden Colts U10 Titans
|
|
Played |
Sun Sports U10 Blue
v
Hemel Aces U10 Tigers
|
|
|
|
Division Yellow (Under 10's) |
Played |
Croxley Green U10 White
v
Hemel Town Youth U10 Yellow
|
|
Played |
Little Gaddesden U10 Oakes
v
Harpenden Colts U10 Saints
|
|
|
Tornado JSC U10
v
Tring Tornadoes U10 Eagles
|
|
|
Tring Tornadoes U10 Hawks
v
Evergreen U10 Hawks
|
|
|
|
Division Brown (Under 10's) |
Played |
Abbots Youth U10 Red
v
Berkhamsted Raiders U10 Purple
|
|
Played |
Harpenden Colts U10 Jets
v
Berkhamsted Raiders U10 White
|
|
Played |
Watford Town Youth U10 Black
v
Hemel Town Youth U10 Blue
|
|
|
Watford Youth Sports U10 Red
v
Berkhamsted Raiders U10 Orange
|
|
|
|
Division Orange (Under 10's) |
|
Abbots Youth U10 Yellow
v
Bushey & Oxhey U10 Scorpions
|
|
Played |
Hemel Aces U10 Wasps
v
Berkhamsted Raiders U10 Black
Micklem Primary School
|
|
|
Hemel Town Youth U10 Green
v
Harpenden Colts U10 Chargers
|
S. O'Brien
|
|
|
|
Division Purple (Under 10's) |
Played |
Croxley Green U10 Emerald
v
Tring Tornadoes U10 Falcons
|
|
Played |
Echoes U10 Orange
v
Chorleywood U10 Piranhas
|
|
|
Harpenden Colts U10 Stormers
v
Little Gaddesden U10 Ashes
|
|
|
Herons U10
v
Berkhamsted Raiders U10 Yellow
|
|
|
Oxhey Jets U10
v
Comets U10 Red
|
|
|
|
U09 Pool SuperSonic |
Played |
Bushey & Oxhey U09 Stags
v
Evergreen U09 Cobras
Bushey Sports Club
10:30 AM
|
|
Played |
Chorleywood U09 Lions
v
Berkhamsted Raiders U09 Red
10:00 AM
|
|
Played |
Evergreen U09 Sharks
v
Kings Langley U09
|
|
Played |
Oxhey Jets U09
v
Harpenden Colts U09 Jaguars
|
|
|
|
U09 Pool SuperNova |
Played |
Bushey & Oxhey U09 Bobcats
v
Berkhamsted Raiders U09 Green
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U09 Bulldogs
v
Chorleywood U09 Cardinals
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Hemel Aces U09 Pumas
v
Berkhamsted Raiders U09 Blue
Pixies Hill School
|
|
Played |
Tring Tornadoes U09 Trojans
v
Chorleywood U09 Stags
|
|
Played |
Watford Town Youth U09 Lions
v
Harpenden Colts U09 Tigers
|
|
|
|
U09 Pool SuperTramp |
Played |
Bovingdon U09 Thunder
v
Croxley Green U09 White
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U09 Rhinos
v
Harpenden Colts U09 Pumas
Bushey Sports Club
9:30 AM
|
|
Played |
Everett Rovers U09 Yellow
v
Hemel Town Youth U09 Yellow
|
|
Played |
Harpenden Colts U09 Lions
v
Sandridge Rovers U09
|
|
Played |
Harpenden Colts U09 Panthers
v
Hemel Aces U09 Wasps
|
|
Played |
Watford Youth Sports U09
v
Watford Town Youth U09 Tigers
|
|
|
|
U09 Pool Soup-of-the-Day |
P |
Bedmond Youth U09 Green
v
Hemel Town Youth U09 Blue
[ Postponed ]
|
|
Played |
Cassiobury Rangers U09
v
Evergreen U09 Crocodile
|
|
Played |
Hemel Town Youth U09 Green
v
Aston Clinton U09 Colts
|
|
P |
Hemel Town Youth U09 White
v
Tring Tornadoes U09 Tyros
[ Postponed ]
12:00 AM
|
|
Played |
Nascot Wood Rangers U09
v
Berkhamsted Raiders U09 White
|
|
|
|
U09 Pool Supercalifragilisticexpialidocious! |
|
Abbots Youth U09
v
Berkhamsted Raiders U09 Orange
|
|
Played |
Chipperfield U09
v
Berkhamsted Raiders U09 Purple
|
|
|
Echoes U09
v
Tring Tornadoes U09 Titans
|
|
Played |
Evergreen U09 Tigers
v
Berkhamsted Raiders U09 Yellow
|
|
P |
Hemel Aces U09 Hornets
v
Little Gaddesden U09
[ Postponed ]
Pixies Hill School
|
|
Played |
Hemel Athletic U09
v
Hemel Town Youth U09 Orange
|
|
|
|
U9 Pool Mix & Match |
Played |
Bedmond Youth U09 Red
v
Croxley Green U09 Emerald
|
|
|
|
U8 Pool Battersea |
Played |
Everett Rovers U08 Black
v
Bushey & Oxhey U08 Bulls
|
|
Played |
Evergreen U08 Falcons
v
Hemel Town Youth U08 Blue
|
|
Played |
Harpenden Colts U08 Tigers
v
Sandridge Rovers U08 Tigers
|
|
Played |
Kings Langley U08 Vipers
v
Chorleywood U08 Hurricane
|
|
|
|
U8 Pool Blackfriars |
Played |
Chorleywood U08 Cyclone
v
Nascot Wood Rangers U08 Hawks
|
|
Played |
Evergreen U08 Tigers
v
Harpenden Colts U08 Lions
|
|
Played |
Hemel Aces U08 Wasps
v
Berkhamsted Raiders U08 Red
Yew Tree School
|
|
Played |
Hemel Town Youth U08 White
v
Sarratt Rebels U08
|
|
|
|
U8 Pool Lambeth |
Played |
Chorleywood U08 Storm
v
Hemel Athletic U08 Blue
|
|
Played |
Hemel Athletic U08 White
v
Watford Town Youth U08 Red
|
|
Played |
Hemel Town Youth U08 Red
v
Berkhamsted Raiders U08 Blue
|
|
Played |
Sandridge Rovers U08 Revolution
v
Herons U08 Orange
|
|
|
|
U8 Pool Millennium |
Played |
Bovingdon U08 Hurricane
v
Bovingdon U08 Storm
|
|
Played |
Evergreen U08 Hawks
v
Watford Town Youth U08 Black
|
|
Played |
Tring Tornadoes U08 Eagles
v
Berkhamsted Raiders U08 Green
|
|
Played |
Tring Tornadoes U08 Kestrels
v
Abbots Youth U08 Black
|
|
|
|
U8 Pool Southwark |
Played |
Harpenden Colts U08 Cowboys
v
Cassiobury Rangers U08
|
|
Played |
Potten End Youth U08
v
Everett Rovers U08 Blue
|
|
Played |
Tring Tornadoes U08 Harriers
v
Berkhamsted Raiders U08 White
|
|
|
|
U8 Pool Tower |
Played |
Abbots Youth U08 Blue
v
Sun Sports U08 Yellow
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U08 Pythons
v
Chipperfield U08
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Comets U08 White
v
Hemel Town Youth U08 Green
|
|
Played |
Watford Youth Sports U08
v
Kings Langley U08 Pumas
|
|
|
|
U8 Pool Vauxhall |
Played |
Chorleywood U08 Tornado
v
Bushey & Oxhey U08 Kestrels
|
|
Played |
Everett Rovers U08 Yellow
v
Hemel Aces U08 Tigers
|
|
Played |
Harpenden Colts U08 Foxes
v
Nascot Wood Rangers U08 Falcons
|
|
Played |
Tring Tornadoes U08 Hawks
v
Berkhamsted Raiders U08 Purple
|
|
|
|
U8 Pool Waterloo |
Played |
Evergreen U08 Titans
v
Oxhey Jets U08
|
|
Played |
Harpenden Colts U08 Rockets
v
Berkhamsted Raiders U08 Yellow
|
|
Played |
Harpenden Colts U08 Vikings
v
Berkhamsted Raiders U08 Orange
|
|
Played |
Kings Langley U08 Scorpions
v
Echoes U08
|
|
Played |
Tring Tornadoes U08 Falcons
v
Aston Clinton U08 Colts
|
|
|
|
U7 Pool Saruman |
Played |
Bovingdon U07
v
Tring Tornadoes U07 Panthers
|
|
Played |
Chorleywood U07 Lions
v
Hemel Town Youth U07 Yellow
|
|
Played |
Evergreen U07 Dragons
v
Watford Town Youth U07
|
|
Played |
Hemel Aces U07 Wasps
v
Everett Rovers U07
Yew Tree School
|
|
Played |
Hemel Town Youth U07 Blue
v
Hemel Aces U07 Scorpions
|
|
|
|
U7 Pool Radagast |
Played |
Bedmond Youth U07 Green
v
Berkhamsted Raiders U07 Green
|
|
Played |
Chipperfield U07
v
Berkhamsted Raiders U07 Grey
|
|
Played |
EB Lions U07
v
Berkhamsted Raiders U07 Orange
10:30 AM
|
|
Played |
Watford Youth Sports U07
v
Chorleywood U07 Pumas
|
|
|
|
U7 Pool Pallando |
Played |
Abbots Youth U07
v
Kings Langley U07 Eagles
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U07 Pumas
v
Tring Tornadoes U07 Tigers
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Tring Tornadoes U07 Jaguars
v
Berkhamsted Raiders U07 Purple
|
|
|
|
U7 Pool Alatar |
Played |
Evergreen U07 Eagles
v
Hemel Town Youth U07 White
|
|
Played |
Hemel Town Youth U07 Red
v
Bedmond Youth U07 Red
|
|
Played |
Kings Langley U07 Cobras
v
Berkhamsted Raiders U07 Yellow
|
|
|
|
U7 Pool Gandalf |
Played |
Aston Clinton U07 Colts
v
Berkhamsted Raiders U07 Red
|
|
Played |
Bushey & Oxhey U07 Jackals
v
Berkhamsted Raiders U07 White
Bushey Sports Club
|
|
Played |
Chorleywood U07 Panthers
v
Evergreen U07 Sharks
|
|
Played |
Comets U07 Blue
v
Hemel Aces U07 Hornets
|
|
|