There are 16 matches
|
|
Intermediate Division 1 |
0
|
3
|
Hayes Town
v
Chessington K C
Coney Hall FC
|
M. Thomas
|
|
|
A:
J.Johnson
R.Jones(2)
|
1
|
3
|
West Fulham
v
Old Rutlishians
Weston Green Sports Ground
|
M. Sullivan
|
|
|
H:
C.Coulson
A:
O.Hicks
P.Mears(2)
S.Powel
P.Mears
|
|
|
Intermediate Division 2 |
4
|
1
|
A.M.Y
v
TFT South West
Colliers Wood Utd F C
(Pitch 2)
3:00 PM
|
D. Sanford
|
|
|
H:
S.Ahmad
I.Ahmed(2)
M.Tahir
A:
L.Robinson
I.Ahmed
S.Hollinsworth
|
|
|
Junior Division 1 |
1
|
2
|
Chessington K C Reserves
v
Battersea Ironsides 'A'
Chessington Cricket & Sports Ground
1:00 PM
|
J. Besagni
|
|
|
H:
L.Ireland
L.Ireland
|
-
|
A
|
Epsom Athletic Reserves
v
Kew Park Rangers
[ Away Win was awarded ]
Kingswood Rec
|
|
|
|
3
|
2
|
Raynes Park Vale 'A'
v
Motspur Park
Raynes Park Playing Fields
|
P. Legg
|
|
|
H:
C.Caldwell-Smith
K.Wetton(2)
A:
D.Bonsu
C.Lake-Benjamin
K.Wetton
H.Yesildal
|
|
|
Junior Division 2 |
3
|
1
|
Melwood
v
Colliers Wood United Reserves
Nescot Sports Ground
(Pitch 3)
|
C. Mckoy
|
|
|
H:
D.Olusanya
J.Olusanya(2)
A:
M.Phelan
D.Olusanya
J.Bonsu
|
|
|
Junior Division 3 |
1
|
2
|
Cheam Village Warriors Reserves
v
Crescent Rovers 'A'
Nescot Sports Ground
|
D. Collyer
|
|
|
H:
D.Scott-Peter
A:
J.Browning
L.Merritt
S.Berry
|
0
|
5
|
Old Plymouthians Reserves
v
Old Rutlishians 'A'
Weston Green Sports Ground
(Pitch 2)
|
A. Merchant
|
|
|
A:
B.Kennett(3)
S.MacLean
K.Moore
B.Kennett
|
2
|
1
|
* Shaftesbury Town 'A'
v
* Trinity Reserves
Wimbledon Common Extension
(Pitch 4)
Double Header
|
P. Rogers
|
|
|
H:
C.Burfield
C.Percy
A:
T.Hancock
|
1
|
1
|
* Trinity Reserves
v
* Shaftesbury Town 'A'
Wimbledon Common Extension
(Pitch 4)
Double Header
Trinity Reserves -1
point
Shaftesbury Town 'A' +2
points
|
P. Rogers
|
|
|
H:
D.Heavens
A:
M.Bath
|
3
|
3
|
Worcester Park 'A'
v
Reigate Priory 'A'
Colliers Wood Utd F C
|
B. Knipe
|
|
|
H:
D.Edwards
O.Lewis
W.Shroll
A:
M.Waldren
M.Williams
M.Winnister
|
|
|
Junior Division 4 |
0
|
2
|
Chessington K C 'A'
v
Tooting Bec 'A'
King Edwards Rec
3:00 PM
|
N. Patterson
|
|
|
A:
R.Hissey
D.Whyte
A.Lucas
A.Allingham
|
1
|
2
|
RH Athletic
v
Beckenham
Queens Park
|
K. Horn
|
|
|
H:
A.Eksigian
A:
R.Blackwood
A.Whitrod
C.Asart
|
-
|
A
|
Wallington Casuals
v
Real Holmesdale Reserves
[ Away Win was awarded ]
TBA
(Pitch 2)
3:00 PM
Wallington Casuals under suspension
|
|
|
|
5
|
3
|
Wanderers Reserves
v
Rollers Athletic
Croydon Athletic
Wanderers Reserves -3
points
Rollers Athletic +3
points
|
M. Pepin
|
|
|
H:
L.Adams
T.Bangbade
T.Baxter
A.McCann
R.O'Neill
A:
R.Lockwood(2)
J.Williams
T.Baxter
R.Lockwood
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
IntD1
|
1.
Ashtead
|
2.
Fulham Deaf
|
3.
Hanworth Sports
|
4.
Old Plymouthians
|
5.
Wandgas Sport
|
6.
Westminster Casuals
|
IntD2
|
7.
AC Malden
|
8.
Acts 29
|
|
9.
AFC Ewell
|
10.
Crescent Rovers
|
11.
Frenches Athletic
|
12.
Godstone
|
13.
Merton Social
|
14.
Oxted & District
|
15.
Southwark Borough 2009
|
16.
Trinity
|
|
JunD1
|
17.
Cheam Village Warriors
|
18.
N P L Reserves
|
19.
Old Rutlishians Reserves
|
20.
Shaftesbury Town
|
21.
Wanderers
|
22.
Westside Reserves
|
JunD2
|
23.
AFC Ewell Reserves
|
24.
Old Boys Clapham
|
|
25.
Overton Athletic
|
26.
Sporting 50
|
27.
Supercala
|
28.
Sutton High
|
29.
Tolworth United
|
30.
Walworth Knights
|
31.
Wilf Kroucher
|
JunD3
|
32.
Diaspora Sports
|
|
33.
Merton Social Reserves
|
34.
Motspur Park Reserves
|
35.
Oxted & District Reserves
|
JunD4
|
36.
Battlebridge
|
37.
Frenches Athletic Reserves
|
38.
Kew Park Rangers Reserves
|
39.
Merton Social 'A'
|
40.
Motspur Park 'A'
|
|