There are 32 matches
|
|
Intermediate Division 1 |
3
|
6
|
Fulham Deaf
v
Old Plymouthians
Sir Joseph Hood
|
P. Rogers
|
|
|
H:
B.Lampert(2)
P.Palata
A:
J.Clapham
B.James
M.Macdonald
D.Mason(2)
J.Moore
B.Lampert
J.Clapham
|
2
|
2
|
Hayes Town
v
Ashtead
Coney Hall FC
|
C. Mckoy
|
|
|
H:
D.Blackman
J.Regelous
A:
J.Harding(2)
J.Elbishlawi
|
1
|
2
|
Westminster Casuals
v
Chessington K C
Tolworth Court Sports Ground
(Pitch 2)
|
D. Hepburn
|
|
|
H:
T.Brown
A:
M.Howard-Ekum
R.Jones
A.Cheadle
|
|
|
Intermediate Division 2 |
4
|
5
|
A.M.Y
v
Godstone
Goals Deckers Tolworth
|
D. Rowland
|
|
|
H:
I.Ahmed
K.Ahmed(3)
A:
A.Brooks
D.Guscott
J.Guscott(2)
P.Wise
|
4
|
2
|
AC Malden
v
Merton Social
Riverhill Sports Ground
|
E. Delaney
|
|
|
H:
J.Bias
R.Harrison(2)
B.Stephenson
A:
D.Hague
P.McLean
R.Harrison
|
1
|
4
|
Acts 29
v
Frenches Athletic
Prince Georges Playing Fields
|
P. Brooks
|
|
|
H:
S.Park
A:
D.Gellett
F.Johnson
J.Salmon
M.Ward
|
2
|
3
|
Southwark Borough 2009
v
AFC Ewell
Dulwich Park
(Pitch 2)
|
J. Crichlow
|
|
|
H:
L.Lawrence
U.Mubiki
A:
S.Ahmad
S.Clancy
T.Hitch
M.Crawford
|
7
|
2
|
Trinity
v
Oxted & District
Trinity Mid Whitgiftian Association
|
D. Sanford
|
|
|
H:
K.Morgan(4)
B.Rivers(2)
S.Smith
A:
J.Chart
C.Stagg
H.Flynn
|
|
|
League Senior Cup |
-
|
A
|
009
Crescent Rovers
v
Old Rutlishians
[ Round 2 ]
[ Away Win was awarded ]
Wallington Sports & Social Club
(Pitch 2)
Cresent Rovers unable to fulfil
|
|
|
|
|
|
Junior Division 1 |
3
|
1
|
Battersea Ironsides 'A'
v
Westside Reserves
Battersea Ironsides Sports Ground
|
J. Conlon
|
|
|
H:
A.Bishop
R.Davies
p.Mellar
A:
A.Morafa
R.Davies
L.Burgess
|
1
|
3
|
Chessington K C Reserves
v
Cheam Village Warriors
Chessington Cricket & Sports Ground
|
S. Pike
|
|
|
H:
S.Hills
A:
R.Appleby(2)
P.Hawkins
M.Hickman
J.Prichard
|
7
|
1
|
Old Rutlishians Reserves
v
Epsom Athletic Reserves
Old Rutlishians Association
|
M. Pepin
|
|
|
H:
O.Hicks(4)
B.Kennett
B.Liffen
G.Tidey
A:
J.Russell
O.Hicks
J.Russell
|
2
|
1
|
Shaftesbury Town
v
Motspur Park
Roehampton Playing Fields
|
M. Sullivan
|
|
|
H:
J.Alexander(2)
A:
N.Upton
B.Patel
M.Fewtrell
|
|
|
Junior Division 2 |
2
|
5
|
Old Boys Clapham
v
Sporting 50
Larkhall Park
|
R. Brum
|
|
|
H:
O.Baixas
T.Stranieri
A:
S.Gordon
M.Kingston
B.Seymore(3)
B.Seymore
|
0
|
3
|
Sutton High
v
Supercala
Priest Hill Playing Fields
|
A. Absolon
|
|
|
A:
J.Mccartney(2)
J.Tallant
T.Horsted
J.Mccartney
|
0
|
5
|
Wilf Kroucher
v
Walworth Knights
Nursery Rec
|
C. Edgecombe
|
|
|
A:
A.Conteh(3)
R.Senfuma(2)
|
|
|
Junior Division 3 |
7
|
3
|
Cheam Village Warriors Reserves
v
Old Rutlishians 'A'
Nescot Sports Ground
(Pitch 2)
|
S. Allen
|
|
|
H:
M.Barwell
A.Carvill(2)
A.Dignan
S.Penfold
G.Rodrigues(2)
A:
S.Berry
D.Larkin(2)
G.Rodrigues
|
H
|
-
|
Crescent Rovers 'A'
v
Shaftesbury Town 'A'
[ Home Win was awarded ]
Wallington Sports & Social Club
Shaftesbury Town un able to get a team out
|
|
|
|
6
|
0
|
Merton Social Reserves
v
Reigate Priory 'A'
King George's Park
|
T. Samuels
|
|
|
H:
M.Logan(2)
L.Mayne(2)
G.Webber(2)
G.Webber
|
2
|
4
|
Motspur Park Reserves
v
Trinity Reserves
Goals Deckers Tolworth
(Pitch 2)
2:00 PM
|
T. Shaw
|
|
|
H:
G.Carr
C.Lake-Benjamin
A:
J.Clarke
T.Hancock
S.Marks
L.Morgan
M.Leadberter
|
0
|
7
|
Worcester Park 'A'
v
Old Plymouthians Reserves
Manor Park
|
S. Tuohy
|
|
|
A:
K.Botting
P.Carpenter
S.Clarke
R.Clayton
S.Frost(2)
L.Tingley
|
|
|
Junior Division 4 |
1
|
3
|
Battlebridge
v
Merton Social 'A'
Queens Park
|
T. Mc Intosh
|
|
|
H:
J.Caffyn
A:
B.Dupee
T.Kenny
F.Leach
J.Caffyn
Z.Nagy
|
1
|
3
|
Kew Park Rangers Reserves
v
Wanderers Reserves
Marble Hill Park
|
W. Shin
|
|
|
H:
F.Ortmatis
A:
P.Coward
S.Fullwood
A.Salako
J.Harvey
|
1
|
2
|
Rollers Athletic
v
Tooting Bec 'A'
Edenham High School
1:30 PM
|
J. Mills
|
|
|
H:
R.Beck
A:
C.Winn(2)
L.Di Genna
|
3
|
3
|
Wallington Casuals
v
RH Athletic
Nescot Sports Ground
(Pitch 3)
|
P. Bumstead
|
|
|
H:
K.Davies
B.Forman
R.White
A:
C.Boxall
J.Monk
J.Pennicard
J.Monk
|
|
|
League Junior Cup |
2
|
4
|
022
Diaspora Sports
v
Motspur Park 'A'
[ Round 2 ]
Garratt Park
|
E. White
|
|
|
H:
D.Zougour-Dalleba(2)
A:
G.Price(3)
L.Spindola
B.Darcy
G.Price
|
5
|
1
|
026
Wanderers
v
Real Holmesdale Reserves
[ Round 2 ]
Croydon Athletic
|
F. Akanga
|
|
|
H:
T.Akinyemi
A.Kargbo
T.Pillay(3)
A:
J.Walter
T.Pillay
M.Royce
|
0
|
8
|
027
Frenches Athletic Reserves
v
Raynes Park Vale 'A'
[ Round 2 ]
Wallfield
2:00 PM
|
P. Horne
|
|
|
A:
J.Salmon(3)
J.Tesfamariam(2)
K.Wetton(3)
H.Mogi
|
1
|
1
|
028
Oxted & District Reserves
v
Kew Park Rangers
[ Round 2 ]
[ Home Win on penalties ]
Master Park
4-3 PENS
|
K. Corrick
|
|
|
H:
P.Seal
A:
U.Umotong
|
3
|
3
|
033
AFC Ewell Reserves
v
Melwood
[ Round 2 ]
[ Home Win on penalties ]
Nescot Sports Ground
2-2 FT 12-11 PENS
|
M. Bumstead
|
|
|
H:
A.Ibci
E.Nelmes
A.Steele
A:
J.Kakavoyiannis
J.Olusanya
N.Reid
C.Turner
|
0
|
10
|
034
Beckenham
v
Tolworth United
[ Round 2 ]
Beckenham Sports Clubs
|
P. Curran
|
|
|
D.Louis
|
|
|
Miscellaneous |
1
|
3
|
Real Holmesdale
v
West Fulham
John Ruskin Playing Fields
Moved from Intermediate Division 1 to Miscellaneous. Real Holmesdale folded RB
|
N. Buckle
|
|
|
H:
S.Cox
A:
K.Fallon
T.Harper
D.Lewis
S.Cox
C.Coulson
|
|