There are 14 matches
|
|
Intermediate Division |
4
|
0
|
AFC Spelthorne Sports
v
Merrow
Spelthorne Sports Club
2:00 PM
|
M. Coughlan
|
|
|
H:
K.Robinson
M.Weston(3)
M.Weston
J.Blason
|
11
|
0
|
Battersea Ironsides
v
Yateley United
Battersea Ironsides FC Sports & Social Club
2:00 PM
|
M. Westlake
|
|
|
H:
G.Hudson
A.Nyenwe
R.Richardson(6)
R.Savage(3)
|
1
|
3
|
Godalming & Farncombe Athletic
v
Westside
Holloway Hill Recreation Ground
2:00 PM
|
M. Feast
|
|
|
H:
S.Lydon
A:
M.Cheeseman
T.Webster
E.Whitely
A.Bicknell
|
1
|
2
|
Laleham
v
Virginia Water
Laleham Recreation Ground
2:00 PM
|
S. Matthews
|
|
|
H:
P.Bartholomew
A:
L.Sanders
S.Williams
|
0
|
3
|
Reigate Priory
v
Horsley
Reigate Priory Cricket Ground
2:00 PM
Late Result
|
I. Bryant
|
|
|
A:
T.Henzi
W.Pidgley
T.Sidaoui
|
4
|
3
|
Ripley Village
v
AFC Cubo
Ripley Village Green
2:00 PM
|
E. Chimbima
|
|
|
H:
M.Barbieri
R.Fraser
A.Pitt
S.Reeves
A:
M.Ansell(2)
OG
A.Pitt
|
5
|
1
|
Tooting Bec
v
N P L
Tooting & Mitcham United FC (3G)
3:00 PM
|
A. Goodrich
|
|
|
H:
J.Gomez Arias(3)
J.Ogidi
K.Patel
A:
A.Grant
|
|
|
Reserve Division |
4
|
0
|
Abbey Rangers Reserves
v
Worcester Park Reserves
Addlestone Moor
3:00 PM
|
D. Childs
|
|
|
H:
M.Aristide
A.Fisk
J.Macklin
J.Sherrett
|
4
|
3
|
Ash United Reserves
v
Ripley Village Reserves
Farnborough Sports Complex
2:00 PM
|
R. Harris
|
|
|
H:
C.Allen
L.Cocklin
L.Mitchell-Donald(2)
A:
R.Lott
S.Reedman
D.Winch
M.Stevens
|
7
|
1
|
Farleigh Rovers Reserves
v
Reigate Priory Reserves
Parsonage Field
2:00 PM
|
R. Ireson
|
|
|
H:
S.Brown(3)
C.Intsiful(3)
J.Moore
A:
M.Prov.Bellery
|
1
|
1
|
Horsley Reserves
v
Virginia Water Reserves
Tom's Field Horsley
2:00 PM
|
G. Bird
|
|
|
H:
T.Millar
A:
L.Sperling
|
1
|
0
|
Merrow Reserves
v
Battersea Ironsides Reserves
The Urnfield
2:00 PM
|
T. Kirk
|
|
|
H:
J.Malcolm
N.Roberts
|
1
|
2
|
Sheerwater Reserves
v
Frimley Green Reserves
Woking Athletic Ground (Sheerwater Rec Ground)
2:00 PM
|
D. Collyer
|
|
|
H:
N.Effik
A:
J.Freza
OG
|
2
|
3
|
Sutton Common Rovers Reserves
v
Tooting Bec Reserves
Hannibal Way Pavilion
2:00 PM
|
R. Brum
|
|
|
H:
G.Baker(2)
A:
S.Cormack
C.Fernando
G.Jones
|
|