There are 35 matches
|
|
Senior Division |
2
|
0
|
Chipping Sodbury Town Reserves
v
Crosscourt United
|
|
4
|
3
|
Coalpit Heath
v
Shirehampton Reserves
|
|
3
|
2
|
Hallen 'A'
v
Wick Reserves
|
|
2
|
0
|
Made for Ever
v
Hanham Athletic Reserves
|
|
2
|
5
|
Nicholas Wanderers Reserves
v
Lawrence Rovers
|
|
|
|
Division One |
3
|
1
|
Bendix
v
Longwell Green Sports 'A'
|
|
7
|
2
|
Miners Rangers
v
Shaftesbury Crusade Reserves
|
|
5
|
0
|
Old Sodbury
v
Roman Glass St George 'A'
|
|
0
|
2
|
Pucklechurch Sports Reserves
v
Bitton 'A'
|
|
5
|
0
|
Sea Mills Park
v
Knowle United
|
|
4
|
2
|
South Bristol Central Reserves
v
St Pancras
|
|
|
|
Division Two |
3
|
1
|
AEK Boco Reserves
v
Winterbourne United 'A'
|
|
8
|
3
|
Frys Club 'A'
v
DRG Stapleton Reserves
|
|
4
|
0
|
Patchway Town 'A'
v
Hambrook
|
|
5
|
1
|
Rangeworthy
v
Iron Acton Reserves
|
|
|
|
Division Three |
2
|
2
|
Chipping Sodbury Town 'A'
v
Frampton Athletic Reserves
|
|
1
|
3
|
Oakland
v
Eden Grove
|
|
9
|
1
|
Stockwood Wanderers
v
Shirehampton 'A'
|
|
3
|
4
|
Totterdown United Reserves
v
Westerleigh Sports
|
|
2
|
0
|
Warmley Saints
v
Hanham Athletic 'A'
|
|
|
|
Division Four |
2
|
2
|
Shireway Sports
v
AXA 'A'
|
|
4
|
6
|
St Marys F.C. Reserves
v
Bradley Stoke Town
|
|
5
|
1
|
St Philips MAS Reserves
v
Frys Club 'B'
|
|
2
|
0
|
Talbot Knowle Reserves
v
Impact Squad
|
|
|
|
Division Five |
0
|
1
|
AEK Boco 'A'
v
Pucklechurch Sports 'A'
|
|
9
|
0
|
Portville Warriors
v
Soundwell Victoria
|
|
1
|
4
|
St Pancras Reserves
v
Wick 'A'
|
|
|
|
Division Six |
3
|
3
|
Brazil
v
Crosscourt United Reserves
|
|
2
|
0
|
Roman Glass St George 'B'
v
Hambrook Reserves
|
|
2
|
1
|
South Bristol Central 'A'
v
Brislington Cricketers Reserves
|
|
3
|
1
|
Southmead Community Sports (Sat)
v
St George Rangers
|
|
|
|
Miscellaneous |
|
|
Hartcliffe Reserves
v
FM Sports (WITHDRAWN)
|
|
|
|
Henbury ('A' WITHDRAWN)
v
Highridge United 'A'
|
|
|
|
Langton Court (WITHDRAWN)
v
Coalpit Heath Reserves
|
|
|
|
Longwell Green Sports 'B'
v
Frampton Athletic ('A' WITHDRAWN)
|
|
|