There are 18 matches
|
|
Bristol Division 1 |
0
|
14
|
Frampton Rangers
v
Downend Wanderers
The Park Crossbow Fields
2:00 PM
Match Report
|
B. Sims |
|
|
A:
H.DEAN(2)
W.Flower
C.GARDNER(3)
N.PARKER(4)
R.PIDGEON(2)
M.SMITH(2)
|
4
|
0
|
Highridge United
v
Roman Glass St George
Lakemead Grove
2:00 PM
Match Report
|
D. Peeling |
|
|
H:
S.BYRNE(2)
S.HATCHER
J.RADNEDGE
|
3
|
1
|
Winterbourne United
v
Cribbs Friends Life FC
Recreation Ground
2:00 PM
|
A. Sheppard |
|
|
H:
J.BARLOW
J.BURTON
G.MATHIESON
A:
A.SNOOK
|
|
|
Bristol Division South |
4
|
5
|
Rockleaze Rangers
v
Ashton and Backwell United
Coombe DingleUniversity Sports Ground
2:00 PM
|
I. Pallent |
|
|
H:
S.CROMPTON
B.DOS SANTOS
M.WILLIAMS(2)
A:
L.CULLUM(2)
J.JACKSON
D.JONES(2)
|
0
|
4
|
Shirehampton Colts
v
Berrow JFC
Stoke Lodge Playing Fields
2:00 PM
Match Report
|
A. Cheung |
|
|
A:
R.DEARSLEY
J.HARTNUP
C.KENNELLY
C.PONSFORD
|
0
|
5
|
Yatton Athletic
v
Brislington
Rock Road Playing Fields
2:00 PM
|
T. Wren |
|
|
A:
J.BARRET
C.CHARLES(3)
L.LECRASS
|
|
|
Bristol Division North |
9
|
1
|
Bristol Athletic
v
DRG Stapleton
King George V PF
2:00 PM
Bristol Athletic -1
point
Match Report
|
D. Mirzadeh |
|
|
H:
A.HART(3)
R.JONES(2)
I.KAHAR
M.NGUYEN
Y.OPOKITI
K.SARGENT
A:
C.GILMOUR
|
5
|
2
|
Thornbury Town
v
Bishopston United 'B'
Munday Playing Fields
2:00 PM
|
S. Bracey |
|
|
H:
C.DAVIES SMITH(2)
C.FORECAST
A.GIBSON
B.JENKINS
A:
R.AMBLER
J.MOORE
|
|
|
Gloucestershire Group 1 |
5
|
1
|
Prestbury Rovers
v
Churchdown Panthers
Prestbury Playing Fields
2:00 PM
|
P. Kerrod |
|
|
H:
R.Eyre(3)
J.Pates(2)
A:
B.Waugh
|
|
|
Gloucestershire Group 2 |
2
|
0
|
Newent Town
v
Cleeve Colts
Newent Town AFC
2:00 PM
|
D. Mcmillan |
|
|
H:
J.Jackson
C.Williams
|
|
|
Gloucestershire Group 3 |
2
|
2
|
66 Star United
v
St Marks
Plock Court
2:00 PM
|
A. Gibbons |
|
|
H:
N.Morgan
L.Payne
A:
A.Hill
A.Walker
|
1
|
1
|
Hatherley Rangers
v
Lydbrook
King George V Playing Fields
2:00 PM
Match Report
|
K. Fagan |
|
|
H:
D.Harvey
A:
A.Ward
|
|
|
Gloucestershire Group 4 |
5
|
5
|
Stonehouse
v
FC Lakeside
Oldends Lane Playing Fields
2:00 PM
Match Report
|
L. Anderson |
|
|
H:
N.Beaches(3)
J.Hitchings
L.Sinden
A:
K.Burrows(2)
K.Goodhall
L.Robson(2)
|
4
|
4
|
Tuffley Rovers
v
Southside
Glevum Park Lower Tuffley Lane GL2 5DT
2:00 PM
Match Report
|
G. McNamara |
|
|
H:
J.Cooper(4)
A:
R.Ferro-Kirby
J.Kelly(2)
S.Monk
|
|
|
Miscellaneous |
1
|
8
|
Bradley Stoke
v
Bristol Telephones (WITHDRAWN)
Bradley Stoke Community School
2:00 PM
Match Report
|
D. Gayner |
|
|
H:
B.MEAD
A:
J.COX(3)
A.MESSENGER(2)
R.MESSENGER(2)
A.MITCHELL
|
2
|
2
|
Stoke Lane
v
Bishopston United 'A' (WITHDRAWN)
Little Stoke Playing Fields
(Pitch 2)
2:00 PM
|
G. West |
|
|
|
11
|
0
|
Warmley Rangers
v
Wotton Rovers (WITHDRAWN)
Blackhorse Road Playing Fields
2:00 PM
Match Report
|
D. Cook |
|
|
H:
S.BROWN(3)
J.OLIVER
J.SMITH(4)
M.TILLEY(3)
|
2
|
3
|
Whitchurch
v
Broadwalk (WITHDRAWN)
South Bristol Sports Centre
2:00 PM
Match Report
|
R. Perkins |
|
|
H:
D.ELLIS
J.WHITE
A:
M.AIDEN
A.MANN(2)
|
|