There are 18 matches
|
|
Buckingham (Senior) Charity Cup |
2
|
0
|
Buckingham Athletic
v
Banbury United
[ Semi Final - First Leg ]
7:30 PM
Attendance 54
|
|
|
H:
M.Cruse
P.Martin
|
|
|
Premier Division |
0
|
3
|
Cockfosters
v
Oxhey Jets
7:45 PM
Attendance 35
|
|
|
A:
A.Collins
T.O'Mara(2)
|
0
|
2
|
Hillingdon Borough
v
St Margaretsbury
7:45 PM
Attendance 22
|
|
|
A:
A.Anstead(2)
|
2
|
1
|
Holmer Green
v
Stotfold
7:45 PM
Attendance 24
|
|
|
H:
D.Allen
R.Worrell
A:
A.Fitton
|
4
|
1
|
Kings Langley
v
Berkhamsted
7:45 PM
Attendance 70
|
|
|
H:
S.Deaton
L.Ladyman
L.Toomey
M.Weiss
A:
J.Chamberlain
|
1
|
1
|
London Colney
v
Wembley
7:45 PM
Attendance 39
|
|
|
H:
J.Ewington
A:
S.O'Reilly
|
1
|
3
|
London Tigers
v
Sun Sports
7:45 PM
Attendance 14
|
|
|
H:
S.Beyene
A:
S.Bonner(2)
K.Penny
|
|
|
Division One |
3
|
1
|
Edgware Town
v
Baldock Town
7:45 PM
Attendance 48
|
|
|
H:
A.Ali
B.Butt
J.Molloy
A:
T.Oram
J.Brophy
|
1
|
0
|
FC Broxbourne Borough
v
Codicote
7:45 PM
Attendance 32
|
|
|
H:
D.O'Connor
D.Roles
|
1
|
0
|
Harpenden Town
v
London Lions
7:45 PM
Attendance 32
|
|
|
H:
J.Collins
A.Lipman
|
1
|
0
|
Hatfield Town
v
Bush Hill Rangers
7:45 PM
Attendance 23
|
|
|
H:
G.Sippetts
|
0
|
2
|
Risborough Rangers
v
Bedford
7:45 PM
Attendance 72
|
|
|
A:
J.Bamford
A.Kersey
J.Hilsdon
|
1
|
2
|
Stony Stratford Town
v
Winslow United
7:45 PM
Attendance 30
|
|
|
H:
J.Ilunga
A:
J.Castello
D.Jones
|
|
|
Division Two |
2
|
0
|
Brimsdown
v
Totternhoe
7:45 PM
Attendance 20
|
|
|
H:
R.Gabriel(2)
|
|
|
Reserve Division South & East |
0
|
8
|
Hoddesdon Town Reserves
v
Harpenden Town Reserves
7:45 PM
|
|
|
A:
W.Bates(5)
I.Gariba(3)
F.Iloanya
|
6
|
2
|
St Margaretsbury Reserves
v
Kings Langley Reserves
7:45 PM
|
|
|
H:
C.Ellerbeck(2)
S.Lovell
C.Scully(3)
A:
M.Bateman
W.Stevens
|
5
|
2
|
Sun Sports Reserves
v
Baldock Town Reserves
7:45 PM
|
|
|
H:
S.Clark
C.Donaldson
D.Griggs
N.Kelly
A.Yelland
A:
C.Riley
A.Walker
|
|
|
Reserve Division North & West |
0
|
0
|
Winslow United Reserves
v
Holmer Green Reserves
7:45 PM
|
|
|
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
Prem
|
1.
AFC Dunstable
|
2.
Ampthill Town
|
3.
Biggleswade United
|
4.
Colney Heath
|
5.
Hadley
|
6.
Harefield United
|
7.
Hertford Town
|
8.
Hoddesdon Town
|
9.
Leverstock Green
|
10.
Tring Athletic
|
Div1
|
11.
Amersham Town
|
|
12.
Arlesey Town Reserves
|
13.
Chesham United Reserves
|
14.
Crawley Green
|
15.
Langford
|
16.
Southall
|
17.
Welwyn Garden City
|
18.
Wodson Park
|
Div2
|
19.
Aston Clinton
|
20.
Clean Slate
|
21.
Grendon Rangers
|
22.
Hale Leys United
|
|
23.
Kent Athletic
|
24.
Mursley United
|
25.
New Bradwell St Peter
|
26.
Old Bradwell United
|
27.
Pitstone & Ivinghoe
|
28.
The 61 FC (Luton)
|
29.
Tring Corinthians
|
30.
Willen
|
31.
Wolverton Town
|
RsSE
|
32.
Cockfosters Reserves
|
33.
Codicote Reserves
|
|
34.
Hadley Reserves
|
35.
Langford Reserves
|
36.
London Colney Reserves
|
37.
Oxhey Jets Reserves
|
38.
Stotfold Reserves
|
39.
Welwyn Garden City Reserves
|
RsNW
|
40.
AFC Dunstable Reserves
|
41.
Buckingham Athletic Reserves
|
42.
Crawley Green Reserves
|
43.
Mursley United Reserves
|
44.
Old Bradwell United Reserves
|
|
45.
Pitstone & Ivinghoe Reserves
|
46.
Risborough Rangers Reserves
|
47.
Stony Stratford Town Reserves
|
48.
The 61 FC (Luton) Reserves
|
49.
Totternhoe Reserves
|
50.
Wolverton Town Reserves
|
tst
|
51.
Hertford Town
|
52.
Hoddesdon Town
|
|