There are 37 matches
|
|
Premier Division |
5
|
1
|
AFC Dunstable
v
Holmer Green
3:00 PM
|
|
|
H:
B.Carney
L.Cashman
J.Hall(2)
OG
A:
M.Jaimieson
|
0
|
2
|
Biggleswade United
v
London Colney
3:00 PM
|
|
|
A:
J.Ewington(2)
O.Peters
|
3
|
0
|
Colney Heath
v
Leverstock Green
3:00 PM
|
|
|
H:
R.Cooke
L.Ladipo
C.Lawrence
L.Bircham
|
1
|
2
|
Hertford Town
v
Harefield United
3:00 PM
|
|
|
H:
T.Wade
A:
T.Hunt(2)
|
2
|
0
|
Hillingdon Borough
v
Cockfosters
3:00 PM
|
|
|
H:
A.Hickey(2)
|
5
|
0
|
Kings Langley
v
St Margaretsbury
3:00 PM
|
|
|
H:
O.Cox
D.Hutchins
L.Ladyman
C.Toomey
M.Weiss
|
1
|
1
|
London Tigers
v
Ampthill Town
3:00 PM
|
|
|
H:
F.Qail
A:
C.Cullen
|
2
|
3
|
Oxhey Jets
v
Tring Athletic
3:00 PM
|
|
|
H:
L.Armitt(2)
A:
T.Collins
R.Sturges
K.Turner
J.Horwood
|
2
|
2
|
Stotfold
v
Berkhamsted
3:00 PM
|
|
|
H:
R.Ellis
A.Pennington
A:
J.Caines
J.Chamberlain
|
3
|
3
|
Sun Sports
v
Hoddesdon Town
3:00 PM
|
|
|
H:
D.Bourne
R.Pearce
N.Pooley
A:
J.Brandon
D.Udoh
K.Metivier
|
0
|
2
|
Wembley
v
Hadley
3:00 PM
|
|
|
A:
I.Machado(2)
|
|
|
Division One |
1
|
1
|
Arlesey Town Reserves
v
Amersham Town
3:00 PM
Amersham Town -1
point
Amersham Town fielded an ineligible player.
|
|
|
H:
T.Stratton
A:
C.Odiaka
|
1
|
3
|
Bedford
v
Edgware Town
3:00 PM
|
|
|
H:
A.Kersey
A:
A.Ali
B.Butt(2)
D.Maharjan
|
0
|
0
|
Bush Hill Rangers
v
Harpenden Town
3:00 PM
|
|
|
|
3
|
1
|
Crawley Green
v
Southall
3:00 PM
|
|
|
H:
S.Strange(2)
A.Wilson
A:
T.Jinadu
J.Hopla
|
5
|
0
|
Hatfield Town
v
Langford
3:00 PM
|
|
|
H:
C.Hailey
M.Hodges
I.Hurst
C.Webb
L.White
|
1
|
2
|
London Lions
v
Winslow United
1:00 PM
|
|
|
H:
J.Ellis
A:
D.Butler
J.Castello
J.Ellis
|
1
|
1
|
Stony Stratford Town
v
FC Broxbourne Borough
3:00 PM
|
|
|
H:
E.Kisaalu
A:
L.Strahan
|
5
|
0
|
Welwyn Garden City
v
Chesham United Reserves
Attendance 128
|
|
|
H:
J.Caswell(4)
J.Norris
|
2
|
2
|
Wodson Park
v
Buckingham Athletic
3:00 PM
|
|
|
H:
J.Bishop(2)
A:
M.Cruse
P.Dearlove
|
|
|
Division Two |
2
|
2
|
Clean Slate
v
Willen
3:00 PM
|
|
|
H:
D.Smith(2)
R.Stimpson
|
3
|
3
|
New Bradwell St Peter
v
Hale Leys United
3:00 PM
|
|
|
H:
S.Bearman
C.Flanagan
T.Traas
A:
M.Hussey
D.Parsons
N.Williams
|
2
|
2
|
Old Bradwell United
v
Kent Athletic
3:00 PM
|
|
|
H:
C.Bryce
T.Cribb
A:
P.Daly(2)
S.Ennis
N.Henry
|
6
|
1
|
The 61 FC (Luton)
v
Grendon Rangers
3:00 PM
|
|
|
H:
G.Clarke(2)
R.Gouldbourne(3)
J.Irons(2)
A:
N.Perna
R.Tompkins
|
4
|
1
|
Totternhoe
v
Wolverton Town
3:00 PM
|
|
|
H:
G.Clark
M.Sinclair
C.Smith(2)
A:
C.Proctor
|
|
|
Reserve Division South & East |
5
|
2
|
Cockfosters Reserves
v
Welwyn Garden City Reserves
3:00 PM
|
|
|
H:
G.Hammersley(2)
J.Lynch
B.Wingrove(2)
A:
J.Bliss
P.Taylor
R.Little
|
6
|
3
|
Hadley Reserves
v
Langford Reserves
3:00 PM
@ Langford FC
|
|
|
H:
G.Correa-Rengifo
M.Flannery
F.Morgan
C.Prinn-Archer(3)
A:
T.Norman(2)
A.Shepherd
|
1
|
7
|
Harpenden Town Reserves
v
Sun Sports Reserves
3:00 PM
|
|
|
H:
S.Beazley
A:
C.Asante
D.Griggs
N.Kelly
R.Luke
C.Townsend
A.Yelland(2)
|
1
|
0
|
Hoddesdon Town Reserves
v
Kings Langley Reserves
3:00 PM
|
|
|
H:
D.Yordanov
D.Brewington
|
5
|
1
|
London Colney Reserves
v
Oxhey Jets Reserves
3:00 PM
|
|
|
H:
J.Hill(3)
N.Lysaght
A.McClelland
A:
A.Shepherd
A.Shepherd
|
|
|
Reserve Division North & West |
3
|
0
|
Crawley Green Reserves
v
Totternhoe Reserves
3:00 PM
|
|
|
H:
J.Alderson
A.Wright(2)
|
3
|
3
|
Holmer Green Reserves
v
Pitstone & Ivinghoe Reserves
3:00 PM
|
|
|
H:
D.Little
G.Marshall
G.Williams
A:
J.Korge
L.Parish
H.Ryan
N.Walton
|
1
|
4
|
Mursley United Reserves
v
AFC Dunstable Reserves
3:00 PM
|
|
|
H:
E.Sharp
A:
C.Rimmel(3)
G.Thompson
|
H
|
-
|
Risborough Rangers Reserves
v
Wolverton Town Reserves
[ Home Win was awarded ]
3:00 PM
|
|
|
|
2
|
0
|
Winslow United Reserves
v
The 61 FC (Luton) Reserves
3:00 PM
|
|
|
H:
T.Kirkham
M.Reed
A.Dennie
|
|
|
Miscellaneous |
P |
Codicote Reserves
v
Wodson Park Reserves
[ Postponed ]
3:00 PM
|
|
|
|
6
|
0
|
Pitstone & Ivinghoe
v
Ealing Town
3:00 PM
|
|
|
H:
G.Armstrong(2)
K.Doughty
J.Elliott
M.Hamilton(2)
M.Guildea
|
|