There are 9 matches
|
|
South Premier Division |
3
|
1
|
AFC Wimbledon
v
Basingstoke Town
Corinthian Casuals FC
2:00 PM
|
T. Gilmore |
N. Clark |
R. Brown |
|
|
H:
R.Appiah
Z.Richards
K.Williams-Mitchell
A:
J.Brown
K.Williams-Mitchell
J.Brown
|
1
|
4
|
Havant & Waterlooville
v
Dartford Whites
Petersfield School (4G)
7:00 PM
|
J. Robinson |
C. Robson |
P. Wyatt |
|
|
H:
B.Norton
A:
D.Gayle
N.Nwitua
L.Rankin(2)
D.Mapungwana
|
|
|
North Division |
3
|
1
|
Boston United
v
Chasetown
Jakemans Stadium
2:00 PM
|
A. Wilson |
D. Tutty |
M. Jackson |
|
|
H:
J.Beauchamp
J.Butler
OG
A:
C.Degville
C.Degville
|
|
|
South Division A |
1
|
6
|
Eastleigh
v
Oxford City
Silverlake Stadium
2:00 PM
|
C. Hopkins |
B. Eeles |
J. Oakes |
|
|
H:
J.Green
A:
O.Lynch
N.Skelton(2)
A.Skendi
T.Smith
M.Woodington
S.McKeown
M.Fessey
|
3
|
4
|
St Albans City
v
JMA Reading
Oaklands College
2:00 PM
|
D. Beswick |
S. Russell |
T. Kenneford |
|
|
H:
I.Machado
S.Shields(2)
A:
B.Fraser(2)
M.Parker(2)
M.Parker
|
|
|
South Division B |
2
|
1
|
Boreham Wood Blues
v
Wealdstone
3G Astro Turf Facility
11:00 AM
|
C. Denison |
V. Yeudall |
J. Casey |
|
|
H:
V.Dubre
J.Izubanne
A:
M.Enubuse
V.Dubre
|
5
|
1
|
Tottenham Hotspur
v
Hampton & Richmond Borough
Broxbourne Borough FC
2:00 PM
|
K. Montaghe |
N. Andrea |
T. Barnes |
|
|
H:
L.Foster
A.Kostalas
C.Ledula(2)
C.Udenze
A:
S.William
S.William
|
|
|
South Division D |
3
|
2
|
Cray Wanderers
v
Welling United Academy
Phoenix Sports Club
3:00 PM
|
R. Adams |
I. Mitchell |
S. Clifton |
|
|
H:
J.Gnapi
J.Hooper
W.Parkinson
A:
L.Farrell-Joseph
L.Knight
J.Hooper
D.N'Waiga-Isichei
|
1
|
4
|
Redbridge
v
Charlton Athletic Trust
Redbridge FC
2:00 PM
|
T. Goddard |
A. Goddard |
K. English |
|
|
H:
M.Kamanda
A:
D.Carrington
D.Gellett
A.Maisey
D.Stewart
D.Stewart
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
SthPr
|
1.
Bromley Blues
|
2.
Cambridge United
|
3.
Crawley Town
|
4.
Ebbsfleet United
|
5.
Histon
|
6.
Oxford United
|
7.
Rushden & Diamonds
|
8.
Weston-super-Mare
|
North
|
9.
Birmingham City Blues
|
10.
FC Halifax Town
|
|
11.
FC United of Manchester
|
12.
Fleetwood Town
|
13.
MMU/Newcastle
|
14.
Southport
|
15.
Spalding United
|
16.
Stalybridge Celtic
|
17.
Tamworth
|
SthDA
|
18.
Aylesbury
|
19.
Birmingham City Whites
|
20.
Chelsea AW
|
|
21.
Football CV Reds
|
22.
Kettering Town
|
23.
Team Bath
|
24.
Watford Hertswood
|
SthDB
|
25.
Carshalton Athletic
|
26.
Croydon Athletic
|
27.
Kingstonian
|
28.
St Albans Saints
|
29.
Tooting & Mitcham United
|
30.
Watford CSE
|
|
31.
Wingate & Finchley
|
32.
Woking
|
SthDC
|
33.
Biggleswade Town
|
34.
Bishop's Stortford
|
35.
Boreham Wood Whites
|
36.
Brightlingsea Regent
|
37.
Dagenham & Redbridge
|
38.
Halstead Town
|
39.
Luton Town
|
40.
Romford
|
|
41.
Southend Manor
|
42.
Winchmore Hill
|
SthDD
|
43.
Bromley Whites
|
44.
Dartford Reds
|
45.
Deal Town
|
46.
Dover Athletic
|
47.
Dulwich Hamlet
|
48.
Tilbury
|
|