There are 23 matches
|
|
Open Knockout Cup - Dewar Shield |
1
|
6
|
050
Sparrows Lane
v
L Sports C
[ Round 3 ]
Sparrows Farm Leisure Centre
|
Martin Connell |
|
|
H:
M.Harvey
A:
K.Brathwaite
T.Roye-Simms(3)
C.Stone
A.Virgin
|
3
|
5
|
051
New Abbey
v
South London Patriots
[ Round 3 ]
Hall Place
(Pitch 6)
|
Ray Snell |
|
|
A:
S.Anderson(2)
L.Brown
D.Dempster
A.Francis
|
5
|
2
|
055
Springhill United
v
Greenwich & Southwark Rovers
[ Round 3 ]
Meridian Sports
|
Steve Bruzas |
|
|
H:
D.Andrews(4)
D.Charles
A:
D.Kolawole
T.Lawal
|
|
|
Open Knockout Plate - Fred Jolly |
2
|
3
|
002
Fridays A
v
Woolwich Spartans
[ Round 1 ]
Meridian Sports
(Pitch 3)
|
|
|
H:
D.Defeosun
E.Tieicou
A:
L.Amor(2)
S.Selby
|
H
|
-
|
034
* Bromley Spartans
v
* Orpington Park
[ Round 2 ]
[ Home Win was awarded ]
Co Op Ground
(Pitch 4)
Home win awarded. Orpington Park have withdrawn from the Fred Jolly Memorial Cup
|
|
|
|
3
|
3
|
035
Falconwood
v
Valley Park Rangers
[ Round 2 ]
[ Away Win on penalties ]
Coldharbour Leisure Centre
(Pitch 2)
Valley Park Rangers won 4-3 on penalties
|
Allen Cruickshanks |
|
|
H:
A.Butler
H.Chandler
G.Perfect
A:
P.Clements
C.Frayne(2)
|
0
|
9
|
037
Mottingham Park Rangers
v
Danson Albion A
[ Round 2 ]
Sparrows Farm Leisure Centre
|
Alisdair King |
|
|
A:
J.Bell(2)
M.Harris(3)
M.Longville
S.Neill
J.Waddell
J.Wayment
R.Trowbridge
|
2
|
5
|
040
Barca
v
Bromley Robins
[ Round 2 ]
Meridian Sports
(Pitch 3)
After Extra Time
|
Graham Short |
|
|
H:
H.Carmody
T.Robinson
A:
P.Coleman(2)
M.Godfrey
S.Grogger
M.Price
|
|
|
Division Two Cup - Len Wareham Cup |
1
|
2
|
014
Fridays B
v
Sporting St George A
[ Semi Final ]
Meridian Sports
(Pitch 5)
|
Terrence Hilden |
Harry McCabe |
Chris Katana-Smith |
|
|
H:
OG
A:
A.Ashdown
T.Rowe
|
|
|
Division Three Cup - Leader Trophy |
1
|
4
|
012
Junior Reds Spartans
v
New Life United
[ Quarter Final ]
King George's Recreational Ground
|
Martin Saunders |
|
|
H:
J.Holloway
A:
W.Brown(2)
J.Kwakye
M.Owusu
|
|
|
Plumstead Challenge Cup |
3
|
2
|
045
Baldon Sports Reserves
v
Brandon FC
[ Round 2 ]
|
Nick O'Donnell |
|
|
A:
J.Humphris(2)
J.Humphris
|
3
|
2
|
050
Woolwich 90
v
Docklands
[ Round 3 ]
Charlton Park
After Extra Time
|
Ricardo Carridice |
|
|
H:
S.Campbell
S.Williams(2)
L.Peddle
|
6
|
6
|
056
Dashwood B
v
Bostall Old Boys
[ Round 3 ]
[ Away Win on penalties ]
Bexley Business Academy
Bostall Old Boys won 5-4 on penalties
|
Jim Duff |
|
|
H:
C.Benn(4)
A.Fenech
J.Woodham
A:
D.Harris(4)
J.Rowe
T.Tyrrell
|
|
|
Premier Division |
4
|
1
|
Clifton Torpedoes
v
Abbeymead
Flamingo Park
|
Steve Perry |
|
|
H:
J.Justo(3)
P.Owen
A:
K.Pinner
P.Owen
|
|
|
Senior Division |
0
|
2
|
AFC Woolwich
v
Red Star Northfield
Coldharbour Leisure Centre
|
Taiwo Bakare |
|
|
A:
T.Lawrence
D.Redford
|
|
|
Division One |
-
|
A
|
AC London
v
Sidcup Town
[ Away Win was awarded ]
Ten Em Bee Sports Development Centre
(Pitch 2)
Away win awarded. AC London have had their fixtures withdrawn by the Management Committee.
|
|
|
|
3
|
2
|
Hayden
v
Queens Legends
Hayden Youth Assoc
|
Robert Smith |
|
|
H:
D.Keogh
K.Marsh
B.Sweeney
A:
M.Miltiadous(2)
J.Bowmer
J.Garret
|
4
|
1
|
Moorings Social
v
Lessa FXI
Charlton Park
(Pitch 4)
|
Doug Osborne |
|
|
H:
D.Casey
D.Lockey
S.Outteridge
N.Winzar
A:
J.Hector
|
|
|
Division Two |
3
|
4
|
JB Knights
v
Woodside Celtic
Erith School
|
Lynsey Morton |
|
|
H:
R.Aidoo
D.Flynn(2)
A:
K.Anderson(2)
D.Mullarkey
J.Taylor
|
|
|
Division Three |
3
|
3
|
* Bromley Spartans
v
* Orpington Park
Co Op Ground
(Pitch 4)
|
Kyunyong Park |
|
|
H:
T.McKenna(3)
A:
A.Benson
T.Foster
OG
|
2
|
5
|
Bromley Sporting FC
v
Bexley Athletic
Coldharbour Leisure Centre
(Pitch 3)
|
|
|
A:
E.Halil
J.Hall
L.Hind
L.Newnes(2)
|
H
|
-
|
Sporting St George B
v
Clifton
[ Home Win was awarded ]
Charlton Park
Home win awarded. Clifton have had their fixtures withdrawn by the Management Committee.
|
|
|
|
1
|
2
|
Woolwich 90 Reserves
v
Woodside Celtic Reserves
Co Op Ground
(Pitch 3)
|
David Lunani |
|
|
H:
Z.Vukovic
A:
J.Gasson
G.Wilks
S.Whyte
|
|