There are 23 matches
|
|
London FA - Sunday Junior Cup |
3
|
12
|
034
Fridays B
v
Battersea Park Rangers
[ Round 1 ]
Meridian Sports
(Pitch 5)
|
|
|
H:
L.Constable
R.Mitchell
M.Omar
|
5
|
2
|
045
Rolls Park
v
Belvedere Royals
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
N.Windham(2)
H.Shah
|
1
|
4
|
046
Abbeymead
v
Plaistow St Germain
[ Round 1 ]
Eltham Green School
|
|
|
H:
G.Baptiste
|
3
|
1
|
051
Queensbury Rangers (Hackney)
v
New Life United
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
S.Frimpong
|
|
|
Senior Division Cup - Win Jones Memorial Bowl |
1
|
4
|
002
Danson Albion A
v
Bostall Old Boys
[ Round 1 ]
Co Op Ground
|
Martin Saunders |
|
|
H:
S.Neill
A:
D.Harris
S.Lee
W.Montague
T.Tyrrell
G.Robinson
|
|
|
Division One Cup - Alliance Cup |
0
|
16
|
003
Bromley Sporting FC
v
South London Patriots
[ Round 1 ]
Coldharbour Leisure Centre
(Pitch 3)
|
Allen Cruickshanks |
|
|
A:
C.Aldridge
S.Anderson(3)
V.Bond
L.Brown
B.Douglas
K.Hady(4)
A.McWilliams
D.Plummer(2)
P.Staines
T.Wyer
|
|
|
Premier Division |
0
|
4
|
Clifton Torpedoes
v
Springhill United
Old Brockleians
|
Steve Perry |
|
|
A:
A.Gobbett
S.Gobbett(2)
C.McCabe
R.Hurst
|
3
|
1
|
Dashwood A
v
Woolwich 90
Erith School
|
Nick O'Donnell |
|
|
H:
M.Suluk(3)
A:
D.Matheson
|
4
|
1
|
New Abbey
v
Sabanoh 97
Hall Place
(Pitch 6)
|
Sikiru Idris |
|
|
H:
N.Rodrigue(2)
J.Slatter(2)
A:
I.Walker
|
|
|
Senior Division |
2
|
3
|
Falconwood
v
Fridays A
Coldharbour Leisure Centre
(Pitch 2)
|
Ricardo Carridice |
|
|
H:
A.Butler
L.Edge
A:
A.McAfee
M.Shearman(2)
|
4
|
3
|
Greenwich & Southwark Rovers
v
Red Star Northfield
Meridian Sports
|
Kyunyong Park |
|
|
H:
S.Staniforth(4)
A:
Z.Callaghan
J.Jukes
J.Sellick
S.Staniforth
J.Sellick
|
|
|
Division One |
4
|
6
|
AC London
v
Brandon FC
Ten Em Bee Sports Development Centre
(Pitch 2)
|
Ken Atmore |
|
|
H:
J.Gayle(2)
M.Lewis
J.Rowley
A:
P.Brooks
J.Humphris(3)
L.Quin(2)
J.Humphris
|
2
|
0
|
Hayden
v
Lessa FXI
Hayden Youth Assoc
|
Steve Woolf |
|
|
H:
J.Bowmer
D.Higgs
D.Higgs
|
1
|
1
|
Moorings Social
v
Junior Reds Seniors
Avery Hill Park
(Pitch 3)
|
Bob Daisley |
|
|
H:
B.Davis
A:
G.Price
|
3
|
4
|
Queens Legends
v
Sidcup Town
Royal Artillery
(Pitch 2)
|
Terrence Hilden |
|
|
H:
R.Outteridge(3)
A:
M.Hooker(2)
O.Newman
J.Stubberfield
R.Outteridge
|
|
|
Division Two |
1
|
1
|
Danson Albion B
v
Sporting St George A
Co Op Ground
(Pitch 4)
|
Alisdair King |
|
|
H:
M.Hewitt
A:
S.Jones
T.Discipline
P.Fleming
|
1
|
5
|
Mottingham Park Rangers
v
JB Knights
Sparrows Farm Leisure Centre
|
Jim Duff |
|
|
H:
P.Jordeson
A:
C.Martin(4)
T.Scott
S.Hudson
T.Scott
|
3
|
10
|
Sparrows Lane
v
Trojan
Sparrows Farm Leisure Centre
(Pitch 2)
|
Kenan Dogan |
|
|
H:
M.Harvey(3)
A:
S.Grimwood
D.Lott(2)
G.McCarthy
M.Mengot
C.Rostek(5)
D.Weir
C.Rostek
|
0
|
1
|
Woolwich Spartans
v
Valley Park Rangers
Charlton Park
(Pitch 2)
|
Steve Bruzas |
|
|
A:
OG
|
|
|
Division Three |
2
|
1
|
Clifton
v
Woolwich 90 Reserves
Meridian Sports
(Pitch 4)
|
Harry McCabe |
|
|
H:
D.Corbett
S.Toal
A:
C.Hearne
L.Worrell
|
1
|
2
|
Junior Reds Spartans
v
Bromley Spartans
King George's Recreational Ground
|
Chris Katana-Smith |
|
|
H:
K.Powell
A:
S.Buck
R.Reast
|
0
|
4
|
New Eltham
v
Woodside Celtic Reserves
The Pavilion
|
Adrian Ward |
|
|
A:
A.Cassarley
C.Healey
T.Nugent
J.Wood
A.Cassarley
|
5
|
2
|
Sporting St George B
v
Barca
Charlton Park
(Pitch 2)
|
Robert Smith |
|
|
H:
L.Knight(3)
J.Rodney(2)
A:
M.Fella
J.Lewis
L.Knight
|
|