There are 39 matches
|
|
Premier Division |
5
|
2
|
Dringhouses
v
Hamilton Panthers
St Helens Road Dringhouses
|
S. Pettit |
B. Stuart |
J. Elliott |
|
1
|
3
|
Dunnington
v
Huntington Rovers
|
G. Marr |
P. Hartley |
J. Green |
|
2
|
4
|
Easingwold Town
v
Haxby United
|
N. Howlett |
B. Holmes |
J. Ham |
|
3
|
1
|
Tadcaster Albion A
v
Wilberfoss
Tadcaster
|
N. Hawksby |
S. Bayley |
B. Bishop |
|
3
|
2
|
York Railway Institute
v
Riccall United
York Railway Institute
|
B. Ballantyne |
D. Scoreby |
J. Hagyard |
|
1
|
1
|
York St John University
v
Poppleton United
Hull Road York
|
A. Wood |
O. O'Brien |
J. Wood |
|
|
|
Division One |
2
|
1
|
Post Office
v
Hemingbrough United
|
J. Suchecki |
|
0
|
1
|
Selby RSSC
v
Malton & Norton
|
P. Ballantyne |
|
3
|
0
|
St Clements
v
Nestlé Rowntree
South Bank Sports Community Centre
|
M. Sunderland |
|
0
|
1
|
Thorpe United
v
Bishopthorpe United
|
J. Key |
|
2
|
6
|
Tockwith
v
Wigginton Grasshoppers
|
C. Hynes |
|
|
|
Division Two |
3
|
2
|
Amotherby & Swinton
v
Stamford Bridge
|
B. Naylor |
|
2
|
2
|
Huby United
v
Heslington
|
S. Milner |
|
1
|
3
|
Ouseburn United
v
Crayke
|
P. Scott |
|
1
|
2
|
Rawcliffe
v
Church Fenton White Horse
|
J. West |
|
2
|
2
|
Terrington Glory
v
Strensall
|
L. Smith |
|
|
|
Division Three |
2
|
2
|
F1 Racing
v
Cliffe
|
I. Fox |
|
0
|
2
|
Fulford FC United
v
Civil Service
|
N. Stobert |
|
8
|
1
|
Osbaldwick
v
Barmby Moor
Osbaldwick
|
N. Tomlinson |
|
5
|
3
|
Rufforth United
v
Aviva
|
A. Ivel |
|
1
|
0
|
Wheldrake
v
Stillington
|
T. Burn |
|
|
|
Division Four |
0
|
5
|
Bubwith
v
Sporting Knavesmire
|
M. Butcher |
|
4
|
0
|
Melbourne
v
Fox
|
S. Vale |
|
4
|
8
|
Moor Lane
v
KS Polonia/St Clements
|
M. Forde |
|
8
|
0
|
Tadcaster Magnets
v
Bishop Wilton
|
H. Codling |
|
|
|
Reserve Division A |
1
|
2
|
Aviva Reserves
v
Copmanthorpe Reserves
York University
|
A. Quinn |
|
2
|
5
|
Bishopthorpe United Reserves
v
York St John University Reserves
Ferry Lane Bishopthorpe
|
J. White |
|
1
|
3
|
Haxby United Reserves
v
Dunnington Reserves
Ethel Ward Playing Field Haxby
|
M. Granger |
|
0
|
1
|
Huntington Rovers Reserves
v
Easingwold Town Reserves
|
P. Cook |
|
|
|
Reserve Division B |
4
|
3
|
Heslington Reserves
v
Hamilton Panthers Reserves
|
G. Bee |
|
1
|
5
|
Riccall United Reserves
v
Dringhouses Reserves
|
D. Milburn |
|
1
|
0
|
Wilberfoss Reserves
v
Pocklington Town Reserves
|
T. Harteveld |
|
|
|
Reserve Division C |
1
|
1
|
Crayke Reserves
v
Tockwith Reserves
Crayke
|
M. James |
|
2
|
1
|
Hemingbrough United Reserves
v
St Clements Reserves
|
A. Deakin |
|
2
|
2
|
Nestlé Rowntree Reserves
v
Stamford Bridge Reserves
|
G. Boothman |
|
8
|
1
|
York Railway Institute Reserves
v
Fulford FC United Reserves
York Railway Institute
|
M. Copley |
|
|
|
Reserve Division D |
1
|
2
|
Bishop Wilton Reserves
v
F1 Racing Reserves
Bishop Wilton
|
D. Fryer |
|
2
|
1
|
Civil Service Reserves
v
Huby United Reserves
ROCO sportsfield Clifton Moor
|
T. Domoney |
|
6
|
1
|
Cliffe Reserves
v
Selby RSSC Reserves
Cliffe
|
M. Burke |
|
|