There are 36 matches
|
|
Premier Division |
4
|
2
|
Copmanthorpe
v
Wilberfoss
Copmanthorpe Sportsclub
|
T. Murphy |
S. Bayley |
N. Stobert |
|
2
|
0
|
Dringhouses
v
Tadcaster Albion A
St Helens Road Dringhouses
|
I. Tessier |
S. Littlewood |
B. Bishop |
|
4
|
1
|
Dunnington
v
Haxby United
|
C. Simpson |
J. Ham |
J. Green |
|
0
|
2
|
Easingwold Town
v
Huntington Rovers
|
O. O'Brien |
B. Stuart |
J. Unwin |
|
1
|
2
|
Hamilton Panthers
v
Old Malton St Marys
|
P. Cook |
J. Hagyard |
A. Quinn |
|
0
|
2
|
Poppleton United
v
Riccall United
|
J. Suchecki |
C. Hynes |
B. Holmes |
|
2
|
6
|
York St John University
v
York Railway Institute
Hull Road York
|
B. Ballantyne |
M. Granger |
R. Simpson |
|
|
|
Division One |
3
|
1
|
Hemingbrough United
v
Bishopthorpe United
|
J. Ledgeway |
|
2
|
2
|
Malton & Norton
v
Selby RSSC
|
L. Smith |
|
6
|
3
|
Nestlé Rowntree
v
Tockwith
|
D. Scoreby |
|
2
|
0
|
Pocklington Town
v
Thorpe United
|
I. Fox |
|
1
|
1
|
St Clements
v
Post Office
South Bank Sports Community Centre
|
M. Tyas |
|
|
|
Division Two |
0
|
3
|
Crayke
v
Terrington Glory
Crayke
|
A. Ivel |
|
0
|
0
|
Stamford Bridge
v
Ouseburn United
Stamford Bridge - Catton Road
|
P. Scott |
|
|
|
Division Three |
5
|
2
|
Cliffe
v
Stillington
Cliffe
|
S. Milner |
|
3
|
2
|
F1 Racing
v
Osbaldwick
|
B. Smith |
|
3
|
4
|
Wheldrake
v
Civil Service
|
M. Burke |
|
|
|
Division Four |
1
|
1
|
Fox
v
Bishop Wilton
|
I. Spurr |
|
4
|
2
|
KS Polonia/St Clements
v
Bubwith
|
J. West |
|
4
|
4
|
LNER Builders
v
Sporting Knavesmire
|
G. Bee |
|
10
|
2
|
Selby Olympia
v
Moor Lane
BOCM Barlby
|
A. Deakin |
|
6
|
1
|
Tadcaster Magnets
v
Melbourne
|
D. Purdy |
|
|
|
Reserve Division A |
1
|
3
|
Aviva Reserves
v
Dunnington Reserves
York University
|
K. Betteridge |
|
5
|
1
|
Haxby United Reserves
v
Easingwold Town Reserves
Ethel Ward Playing Field Haxby
|
S. Nelson |
|
6
|
2
|
York St John University Reserves
v
Copmanthorpe Reserves
|
G. Langley |
|
|
|
Reserve Division B |
1
|
1
|
Riccall United Reserves
v
Church Fenton White Horse Reserves
|
M. James |
|
1
|
7
|
Thorpe United Reserves
v
Hamilton Panthers Reserves
|
|
1
|
2
|
Wilberfoss Reserves
v
Dringhouses Reserves
|
T. Domoney |
|
|
|
Reserve Division C |
0
|
6
|
Nestlé Rowntree Reserves
v
Malton & Norton Reserves
|
G. Reeds |
|
0
|
4
|
Stamford Bridge Reserves
v
Hemingbrough United Reserves
|
J. White |
|
1
|
2
|
Tockwith Reserves
v
Crayke Reserves
|
M. Copley |
|
6
|
2
|
York Railway Institute Reserves
v
Poppleton United Reserves
York Railway Institute
|
M. Taylor |
|
|
|
Reserve Division D |
0
|
7
|
Bishop Wilton Reserves
v
Cliffe Reserves
Bishop Wilton
|
|
6
|
0
|
Civil Service Reserves
v
F1 Racing Reserves
ROCO sportsfield Clifton Moor
|
N. Olsen |
|
3
|
1
|
Huby United Reserves
v
Strensall Reserves
Huby
|
D. Fryer |
|
3
|
1
|
Selby RSSC Reserves
v
Tadcaster Magnets Reserves
Dennison Road Selby
|
|
|