There are 15 matches
|
|
Intermediate Division |
3
|
0
|
Battersea Ironsides
v
Tongham
Battersea Ironsides FC Sports & Social Club
4:00 PM
|
K. Corrick |
|
|
H:
A.Ashman
B.Brennan
P.Dix
M.Smith
|
2
|
0
|
Bletchingley
v
Ripley Village
Grange Meadow
3:00 PM
Attendance 75
|
D. Bandara |
|
|
H:
R.Edwards
J.Robertson
|
4
|
4
|
Burpham
v
Crescent Rovers
Sutherland Memorial Park
3:00 PM
|
M. Feast |
|
|
H:
S.Ford(2)
A.Mukobaa
N.Tegg
A:
L.Gillam
N.Heavens(3)
S.Ford
|
0
|
3
|
Coulsdon United
v
Virginia Water
Netherne Community Amateur Sports Club
3:00 PM
|
L. Beecham |
|
|
A:
G.Evans
E.Hurler
K.Robinson
K.Robinson
|
1
|
2
|
Croydon Greenside
v
Horsley
Croydon Postal Sports Ground
3:00 PM
|
R. Brown |
|
|
H:
D.Hastick
A:
R.Booth
H.Bradshaw
|
1
|
3
|
Oxted & District
v
Hersham Elm Grove
Master Park
3:00 PM
|
S. Ryan |
|
|
H:
C.Kane
A:
L.Aylott
G.Gooding
R.Wood
C.Gooding
|
1
|
2
|
Spelthorne Sports
v
Reigate Priory
Spelthorne Sports Club
3:00 PM
|
A. Beeney |
|
|
H:
L.Simpson
A:
S.Beckett(2)
J.Flatman
|
|
|
Reserve Division |
4
|
0
|
Battersea Ironsides Reserves
v
Coulsdon United Reserves
Battersea Ironsides FC Sports & Social Club
1:45 PM
|
M. Bradley |
|
|
H:
D.Giscombe
I.Lamptey(2)
J.Reid
|
4
|
2
|
Crescent Rovers Reserves
v
Burpham Reserves
Wallington Sports and Social Club
3:00 PM
|
J. Wilkins |
|
|
H:
T.Mulcahy
S.Smith(2)
B.Watts
A:
M.Jackson
R.Maguire
T.Harper
|
3
|
2
|
Epsom Athletic Reserves
v
Tongham Reserves
Goals Deckers Tolworth
3:00 PM
|
P. Wootton |
|
|
H:
OG
C.Pritchard
J.Wilson
A:
C.Allwork
J.Murton
J.Eastwood
S.Geere
|
3
|
1
|
Hersham Elm Grove Reserves
v
Croydon Greenside Reserves
Desborough Island
(Pitch 2)
3:00 PM
|
P. Ashdown |
|
|
H:
S.Fleming
D.Lovell
D.Oakes
A:
A.Kinghorn
D.Payne
|
3
|
4
|
Horsley Reserves
v
Bletchingley Reserves
Tom's Field Horsley
3:00 PM
|
D. Osborn |
|
|
H:
A.Bray
L.Higlett
L.Mullen
A:
D.Clarke
J.Hill(2)
N.Rea
B.Cooper
|
2
|
0
|
Ripley Village Reserves
v
Reigate Priory Reserves
Ripley Village Green
3:00 PM
|
A. Smithers |
|
|
H:
C.Harper
OG
C.Harper
|
3
|
0
|
Virginia Water Reserves
v
Oxted & District Reserves
The Timbers
3:00 PM
|
R. Ireson |
|
|
H:
M.Crowson
G.Hegney
S.McIntyre
G.Hegney
|
|
|
London Junior Cup |
2
|
7
|
004
Northern Town
v
Tooting Bec
[ Round 1 ]
|
|
|
A:
E.Kennedy
M.Tcheang(2)
C.Winn
M.Tcheang
|
|