There are 14 matches
|
|
Intermediate Division |
0
|
3
|
Burpham
v
Battersea Ironsides
Sutherland Memorial Park
3:00 PM
|
D. Osborn |
|
|
A:
A.Ashman
E.Conde
R.Smithen
A.Smith
|
3
|
3
|
Crescent Rovers
v
Tooting Bec
Wallington Sports and Social Club
3:00 PM
|
G. Tomsett |
|
|
H:
N.Heavens(3)
A:
C.Winn(3)
|
4
|
1
|
Epsom Athletic
v
Coulsdon United
Goals Deckers Tolworth
3:00 PM
|
P. Wootton |
|
|
H:
W.Cathcart
J.Eastwood
J.Eastwood
L.Gear
A:
C.Berry
J.Powers
|
2
|
0
|
Hersham Elm Grove
v
Croydon Greenside
Desborough Island
1:00 PM
Early kick off.
|
A. Smithers |
|
|
H:
T.Millar
T.Sidaoui
J.Felgate
|
1
|
1
|
Horsley
v
Oxted & District
Tom's Field Horsley
3:00 PM
|
M. Read |
|
|
H:
R.Booth
A:
S.Cockerill
R.Booth
A.Matlock
|
1
|
1
|
Reigate Priory
v
Tongham
Netherne Community Amateur Sports Club
3:00 PM
|
R. Brown |
|
|
H:
D.McPherson
A:
J.Gosnell
G.Muir
|
2
|
2
|
Ripley Village
v
Spelthorne Sports
Ripley Village Green
3:00 PM
|
R. Harris |
|
|
H:
S.Brown
N.Munro
A:
A.Hall
L.Staples
J.Paviour
J.Remedios
|
0
|
1
|
Virginia Water
v
Bletchingley
The Timbers
3:00 PM
Virginia Water +3
points
Bletchingley -3
points
Bletchingley played an ineligible player (under suspension)
|
L. Harvey |
|
|
A:
F.Robertson
J.Hill
|
|
|
Reserve Division |
0
|
0
|
Battersea Ironsides Reserves
v
Burpham Reserves
Battersea Ironsides FC Sports & Social Club
3:00 PM
|
C. Blackie |
|
|
S.Newman
|
0
|
0
|
Bletchingley Reserves
v
Virginia Water Reserves
Grange Meadow
3:00 PM
|
P. Ashdown |
|
|
M.Crowson
|
2
|
0
|
Croydon Greenside Reserves
v
Ripley Village Reserves
Croydon Postal Sports Ground
3:00 PM
Croydon Greenside Reserves -3
points
Ripley Village Reserves +3
points
Croydon Greenside played unregistered player(s) emergency regsitrtaion mix up
|
P. Glover |
|
|
H:
A.Kinghorn
H.Zaha
|
2
|
0
|
Epsom Athletic Reserves
v
Reigate Priory Reserves
Goals Deckers Tolworth
12:00 PM
|
G. Tuhill |
|
|
H:
G.Devereux
M.Whittle
A.Smith
|
3
|
0
|
Hersham Elm Grove Reserves
v
Oxted & District Reserves
Desborough Island
3:00 PM
|
P. Gorringe |
|
|
H:
N.Baker
D.Standing
L.Willoughby
D.Standing
|
2
|
6
|
Horsley Reserves
v
Crescent Rovers Reserves
Tom's Field Horsley
(Pitch 2)
3:00 PM
|
M. Bradley |
|
|
H:
R.Colgate
L.Higlett
A:
N.Byrne
S.Chapman(2)
L.Howe(2)
B.Watts
|
|