There are 23 matches
|
|
F.A. Vase |
2
|
3
|
Barnstaple Town
v
Radstock Town
[ Second Round Qualifying ]
Mill Road
3:00 PM
Attendance 109
|
J. McCaffery |
D. Lobb |
B. Harris |
|
|
A:
K.Latham(2)
T.Plummer
K.Latham
|
3
|
2
|
Bitton
v
Thame United
[ Second Round Qualifying ]
Bitton Recreation Ground
3:00 PM
Attendance 70
|
D. Bryant |
M. Veater |
A. Locker |
|
|
H:
B.Barnes
M.Salter(2)
M.Salter
|
0
|
1
|
Bradford Town
v
Melksham Town
[ Second Round Qualifying ]
Bradford Sports & Social Club
3:00 PM
Attendance 139
|
K. Williams |
T. Hinks |
J. Theophilus |
|
|
A:
S.Benison
R.Trott
J.Oliver
|
2
|
1
|
Brislington
v
Shaftesbury
[ Second Round Qualifying ]
Ironmould Lane
3:00 PM
Attendance 62
AET 1-1 90mins
|
A. Matthews |
M. Powell |
R. Stenner |
|
|
|
1
|
2
|
Buckland Ath
v
Bridport
[ Second Round Qualifying ]
3:00 PM
Attendance 103
|
A. Gibbons |
M. Farrant |
A. Welch |
|
|
A:
C.Clarke
R.Dovell
L.Cleal
|
3
|
0
|
Cadbury Heath
v
Ardley United
[ Second Round Qualifying ]
Springfield
3:00 PM
Attendance 62
|
P. Cassidy |
A. Cripps |
P. Miles |
|
|
H:
W.De Wet
N.Dyer
S.Tong
S.Crawford
|
1
|
0
|
Calne Town
v
Longwell Green Sports
[ Second Round Qualifying ]
Bremhill View
3:00 PM
Attendance 51
AET 0-0 90mins
|
A. Whittaker |
B. Francis |
A. Dawkins |
|
|
H:
G.Armstrong
S.Allison
|
0
|
4
|
Devizes Town
v
Wootton Bassett Town
[ Second Round Qualifying ]
Nursteed Road
3:00 PM
Attendance 26
|
K. Barnett |
R. Ball |
B. Harris |
|
|
S.Bush
|
2
|
2
|
Downton
v
Hallen
[ Second Round Qualifying ]
3:00 PM
AET 2-2 90mins
|
G. Parsons |
A. Dodds |
D. Skehan |
|
|
A:
T.Collett
A.Cook
R.Johnson
|
2
|
0
|
Hengrove Athletic
v
Portishead Town
[ Second Round Qualifying ]
Norton Lane
3:00 PM
Attendance 50
|
J. Daniells |
P. Mawhood |
D. Stockton |
|
|
H:
S.Cummins
J.Dunn
M.Maggs
K.Marsden
|
4
|
0
|
Laverstock & Ford
v
Almondsbury UWE
[ Second Round Qualifying ]
3:00 PM
|
J. Fortescue |
M. Bailey |
C. Fessey |
|
|
M.Fowler
|
1
|
0
|
Lydney Town
v
Corsham Town
[ Second Round Qualifying ]
3:00 PM
Attendance 99
|
A. Phillips |
B. Miller |
J. McCarthy |
|
|
J.Nicholas
|
0
|
1
|
Minehead
v
Keynsham Town
[ Second Round Qualifying ]
3:00 PM
|
R. Lawrence |
S. Berner |
C. Mason |
|
|
|
3
|
0
|
Sherborne Town
v
Shepton Mallet
[ Second Round Qualifying ]
The Terrace Playing Field
3:00 PM
Attendance 86
|
I. Kavanagh |
M. Ronon |
J. Mayhew |
|
|
|
0
|
1
|
Street
v
Odd Down (Bath)
[ Second Round Qualifying ]
The Tannery Ground
3:00 PM
|
R. Hulme |
D. McEllin |
A. Murphy |
|
|
A:
D.Cooper
L.Lambert
S.Charity
|
4
|
3
|
Tavistock
v
Chard Town
[ Second Round Qualifying ]
3:00 PM
|
|
|
A:
S.Clark(2)
G.Knight
G.Knight
|
2
|
1
|
Wellington
v
Merthyr Town
[ Second Round Qualifying ]
North Street
3:00 PM
Attendance 104
|
A. Newell |
C. Young |
E. Hunt |
|
|
H:
C.Herrod
L.Tasker
A:
L.Smith
M.Harris
|
|
|
Premier Division |
1
|
1
|
Bristol Manor Farm
v
Welton Rovers
The Creek
3:00 PM
|
M. Pottage |
J. Madaras |
R. Price |
|
|
H:
B.Hiscox
A:
S.Bridges
S.Bridges
|
0
|
1
|
Ilfracombe Town
v
Willand Rovers
Marlborough Park
3:00 PM
Attendance 87
|
C. Mann |
J. Haywood |
D. Thompson |
|
|
A:
D.Baily
M.Hedden
D.Baily
|
1
|
2
|
Wells City
v
Dawlish Town
Athletic Ground
3:00 PM
Attendance 78
|
M. Whaley |
D. Harding |
D. Pelka |
|
|
H:
A.Jones
A:
C.Bond
J.Bushin
J.Bushin
|
|
|
First Division |
1
|
0
|
Gillingham Town
v
Westbury United
Hardings Lane
3:00 PM
Attendance 101
|
J. Whalley |
C. Skyrme |
M. Linnington |
|
|
H:
L.Gale
N.Compton
J.Metcalf
|
4
|
1
|
Oldland Abbotonians
v
Roman Glass St George
Aitchison Playing Field
3:00 PM
Attendance 42
|
A. Penwell |
C. Scriven |
S. Acton |
|
|
H:
R.Bath(2)
M.Huxley
C.Stevens
A:
D.Doe
J.Crew
|
6
|
1
|
Shrewton United
v
Elmore
Shrewton Recreation Ground
3:00 PM
Attendance 46
|
N. Sykes |
L. Rudman |
G. Stonham |
|
|
H:
A.Brownless
D.Foot(2)
C.Lewis(2)
J.Walters
A:
T.Kelly
T.Pilling
|
|