There are 29 matches
|
|
Premier Division |
1
|
1
|
AFC Walton & Hersham
v
Ockham
Whiteley Village
|
C. Ward |
|
|
H:
P.Gadd
A:
S.Fox
D.Gunner
|
2
|
2
|
Hambledon
v
Millmead
Feathercombe Farm
|
R. Weguelin |
|
|
H:
S.Cook
P.Wicks
A:
B.Johnson
D.Newman
M.Kiley
J.Kelly
|
2
|
2
|
Knaphill Athletic
v
Windlesham
Waterer's Park
|
D. Lawton |
|
|
H:
D.Davis
J.Fry
A:
S.Mullett
D.Wickendon
J.Fry
S.Mullett
|
3
|
0
|
Shepperton FB
v
Pirbright Sports
Meadhurst Sports and Social Club
|
D. Thompson |
|
|
H:
J.Butler
I.Gascoigne(2)
I.Gascoigne
|
|
|
Division One |
5
|
1
|
AFC Woburn Arms
v
Knaphill Athletic Reserves
Victory Park
|
D. Stockdale |
|
|
H:
P.Frith(2)
J.Taylor(3)
A:
B.Stenning
J.Taylor
R.Duke
|
8
|
4
|
Guildford City Weysiders 'A'
v
Cresent & Star
Shalford Park
(Pitch 3)
|
J. Rolland |
|
|
H:
K.BARROW
M.Stevens
R.STRONG(3)
M.WILKINSON(3)
M.WILKINSON
|
2
|
1
|
Hersham Elm Grove
v
West Byfleet Albion
Heathfield
|
S. Maher |
|
|
H:
M.Phillips
T.Winchester
A:
R.Edwards
D.White
|
1
|
2
|
Puttenham United
v
N.L.U.FC
School Lane Puttenham
|
R. Simkin |
|
|
H:
M.Anton
A:
J.Crute
M.Moore
R.Turnidge
|
3
|
5
|
University of Surrey 'A'
v
Oatlands
Surrey Sports Park
2:00 PM
|
R. Luck |
|
|
H:
M.Gray(3)
A:
A.Gibson(2)
L.Hawkins
S.Killoran(2)
M.Gray
S.Killoran
|
|
|
Division Two |
1
|
4
|
AFC Gomshall
v
Guildford Park
Shere Recreation Ground
|
N. Rolland |
|
|
H:
F.Bacon
A:
p.carter
j.scott
d.trendell(2)
S.Byrom
j.scott
|
5
|
1
|
Elstead
v
Worplesdon Phoenix 'A'
Thursley Recreation Ground
|
I. Bright |
|
|
H:
B.Brown(2)
D.Lewis
S.Tinsey(2)
A:
M.Symons
G.Portes
|
3
|
2
|
FC Shepperton
v
Dunsfold
Bishop Dupas
|
T. Holder |
|
|
H:
A.Durrant
C.Storey
D.Timberell
A:
P.Langford
G.Smith
C.Burkett
T.Miles
|
8
|
1
|
Mytchett Rangers
v
Weybrook Wanderers
Mytchett Community Centre
|
I. Gibson |
|
|
H:
M.COURT(2)
L.Fedor(3)
R.SPENCER(3)
A:
B.KILEG
L.Fedor
|
1
|
1
|
Windlesham Reserves
v
Keens Park Rangers
Field of Remembrance
|
S. Brown |
|
|
H:
T.Clifford
A:
D.Harris
W.Clifford
J.Blackburn
|
|
|
Division Three |
5
|
1
|
AFC Crown & Anchor
v
Shalford Youth 'A'
West Byfleet Recreation Ground
|
J. Wooldridge |
|
|
H:
D.Bascombe
L.Cole(2)
M.Spink(2)
A:
J.Green
R.Hawthorne
|
4
|
0
|
Guildford Rangers
v
Hambledon Reserves
Broadwater School
(Pitch 2)
|
P. Piens |
|
|
H:
G.Gillies(2)
S.Lee
A.Saunders
M.Parker
A.Parkin
|
4
|
1
|
Merrow 'A'
v
Guildford Railway Club
Urnfield
|
L. O’Mahoney |
|
|
H:
A.Baker
J.Balkwill(3)
J.Shannon
|
0
|
2
|
Ockham Reserves
v
N.L.U.FC Reserves
Hautbouy Meadow
|
S. Ingham-Smith |
|
|
A:
N.Taylor(2)
D.Cullen
N.Taylor
|
2
|
5
|
Worplesdon Phoenix 'B'
v
Holmbury St Mary Reserves
Mayford Centre
|
P. Rush |
|
|
H:
B.Kilcoyne
S.Swift
A:
M.McCONAGHY
OG
M.WALSH(3)
N.Rogerson
|
|
|
Division Four North |
3
|
0
|
AFC Guildford Reserves
v
Knaphill Athletic 'A'
Broadwater School
(Pitch 2)
|
T. Greaves |
|
|
H:
M.Brailsford
D.Crathern
M.Dean
S.Freeland
|
3
|
5
|
AFC Woburn Arms Reserves
v
Woking Tigers
Ottershaw Park
|
B. Fenning |
|
|
A:
B.HUSSAIN(4)
M.NGARY
B.HUSSAIN
|
0
|
6
|
Byfleet
v
AFC Bedfont Green 'A'
Byfleet Recreation Ground
|
D. Leacock |
|
|
A:
T.Dixon(2)
R.Kaye(2)
J.Mohammed
L.Saunders
T.Dixon
|
2
|
1
|
Christian Club Woking
v
Surrey Athletic
Goldsworth Park Recreation Ground
(Pitch 2)
|
N. Arbuckle |
|
|
H:
A.Burrows
P.Staunton-Lambert
A:
P.Travers
P.Staunton-Lambert
G.McPhail
|
H
|
-
|
Staines Lammas 'B'
v
Freedom Spartans Athletic
[ Home Win was awarded ]
Kempton Cricket Club
Freedom Spartans unable to field a team
|
M. Ackerman |
|
|
|
|
|
Division Four South |
2
|
4
|
AFC Bedfont Green 'B'
v
AFC Guildford
Bedfont Town FC
(Pitch 2)
12:00 PM
|
Covered |
|
|
H:
S.Coles(2)
A:
S.Crook(2)
J.Glendennan
P.Hornbrook
R.Hardy
C.West
|
3
|
1
|
Guildford Railway Club Reserves
v
Elstead Reserves
Stoke Recreation Ground
(Pitch 2)
|
S. Faulkner |
|
|
H:
N.DRAKE
D.HOLLETT
A.Pyne
A:
D.Betsworth
A.Pyne
C.Cartwright
|
3
|
2
|
Milford & Witley 'B'
v
Dunsfold Reserves
Rodborough School
|
E. Smith |
|
|
H:
S.Easton(2)
OG
A:
L.Batchelor-Fretwell
S.Dalton
S.Easton
|
0
|
5
|
Millmead Reserves
v
Burpham A
Surrey University
(Pitch 4)
|
R. Levett |
|
|
A:
A.GAFF
S.MALLEY
B.REDMAN(3)
N.McDONALD
A.KING
|
1
|
11
|
Shalford Youth 'B'
v
Astolat Athletic
Broadwater School
|
D. Sands |
|
|
H:
J.Drew-Bear
A:
C.Balchin(3)
J.Cooper(2)
D.Gray
T.Griffin
J.Robert(2)
S.Smith(2)
D.Lewis
|
|