Go back to LondonMiddx
    Cheshunt U12's - Players Wanted         AP Stars Football - Players Wanted         Enfield Rangers Green U12's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Cheshunt U17/18 EJA - Open Trials for 2021/22         Cuffley Stars U12 - Goalkeeper Wanted for 2021/22        
One to One Football Coaching
and Goalkeeper Coaching
   
    Broxbourne Borough YFC U17s - Players Wanted for 2021/22         Woodys & Ebogs YFC - U7's, U13's & U15's Players Wanted         Berkhamsted FC U15's (2021/22) - Players Wanted         JJ United AFC - Players Wanted         Wormley Rovers Blacks U17's - Players Wanted for 2021/22         Colney Heath Youth FC - Players Wanted         St Albans City Youth FC U14's Orient - Players Wanted         Chessington & District Sunday Football League - Spaces Available         Aldenham FC U18 - Players Wanted for 2021/22         Croxley Green U18 - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Alexandra Park YFC U18 East - Players Wanted for 2021/22         HDYFC Blacks U18's (2021/22) - Players Wanted         Welwyn Garden City Hurricanes U12 (21/22) - Players Wanted         Cuffley U11 - Players Wanted for 2021/22         Cuffley FC Youth Dragons U15 - Players Wanted         AC Finchley U18 - Red Div. Players Wanted         Wormley Blacks U14 - New Coach Wanted for 2021/22         Cheshunt U15's (2021/22) - Players Wanted         Edmonton Rangers Foxes - U14 Players Wanted for 21/22         Premierskills FC - Looking for New Players         Borehamwood Youth U18 Crusaders (21/22) - Players Wanted         Potters Bar Utd Blacks U10's - Players Wanted for 2021/22         Hadley Rangers U15's - Players Wanted for 2021/22         Join the Wharfside Electrical Milton Keynes Sunday Football League         Edgware Town FC - U11 Players Wanted 2021/22         Edgware Town FC - U12 Players Wanted 2021/22         Panshanger Lions U13's (2021/22) - Players Wanted         Association of Provincial Football Supporters Clubs in London         Edgware Town FC - New U13 Player Trials 2021/22         Borehamwood Youth U14 Crusaders (21/22) - Female Coach Wanted         Bushey & Oxhey FC 2021/22 Season Recruitment         Chars Youth U8's - Players Wanted         London Colney Youth FC U13 - Players Wanted         Cheshunt Youth U10's - Players Required         Harvesters U13 - Goalkeepers Wanted for 2021/22         Volenti Academy - Elite Player Technical & Tactical Training         St Albans City FC Academy - Eastern Junior Alliance 2021/22         Borehamwood Youth U15 Crusaders (21/22) - Players Wanted         AFC North Leatherhead - Players Wanted         Hoddesdon Town Youth - Players & Coaches Wanted         St Albans City Youth West U13 - Players Wanted for 2021/22         AC Finchley Youth - Players Wanted for 2021/22         Wodson Park U14 United - Goalkeeper Wanted         St Albans City Youth U13 North - Players Wanted for 2021/22         Harvesters FC - Youth Players Wanted         Barnet Azzurri - Goalkeepers Wanted         Barnet Azzurri - Players Needed         Borehamwood Youth - U16 Players Wanted for 2021/22         Chars Youth U12's (Div 3) - Outfield Players Required         Northwood FC U16's - Players Wanted for 2021/22         Edgware Town FC - Every Monday - New Player Trials EJA U13 for 2021/22         Potters Bar Utd FC U10's Stripes - Players Wanted         Potters Bar United U14's - Players Wanted         Potters Bar United U10's - Players Wanted         Potters Bar Town - Players Wanted for U12's 2021/22         Potters Bar United Stripes (Current U12's) - Players Wanted         Cheshunt U16's for 2021/22 - Players Wanted         Looking for Talented & Exciting Players - North London & Herts         Cheshunt U11s Blacks - Players Wanted         New Senior Team Forming - Players Wanted for 2021/22 Hertford Town Youth U12         Ware Lions Current U8s - Goalkeeper Required    
Surrey South Eastern Combination
2020-2021 Season
Tuesday, 15 June 2021
Intermediate Division 2 :  September Fixtures & Results for October November
16 in list
Saturday, 03 October 2020
1 2 MC South West v Woodmansterne Hyde
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 D. Hepburn
H: P.Pathmanathan  A: R.Bailey  D.Pasukevicius  H.Karunkaran  R.Bailey
1 1 Oxted & District v Battersea Boys
Master Park
1:30 PM
 W. King
H: R.Kostka  A: S.Graham  J.Naraine  T.Rhoden
1 8 SCR Development v Wimbledon Casuals
Hannibal Way
 D. Sanford
H: L.Jeffery  A: R.Hyams  M.Lane(2)  C.Murgatroyd  OG  D.Wren(3)  D.Wren
Saturday, 10 October 2020
5 2 Battersea Boys v Chelsea Rovers
Wimbledon Common Extensions (Pitch 2)
 B. Walsh
H: C.Fago(2)  J.Hamsher(2)  L.Worley  A: A.Chopra  M.Dickerson  T.Rhoden  A.Chopra
1 1 Earlsfield 2018 v Oxted & District
Abbey Rec
 P. Agboula
H: J.Thompson  A: R.Flitton  J.Naraine
6 0 Wimbledon Casuals v MC South West
King's House Sports Ground (Pitch 4)
1:00 PM
 M. Coatsworth
H: A.Harlington(2)  M.Lane(2)  T.Phillipson(2)  A.Harlington  J.De Sousa Abreu
3 2 Woodmansterne Hyde v SCR Development
Woodmansterne Sports Club
 D. Rowland
H: D.Pasukevicius  P.Vogado(2)  A: M.Debrah  R.Taylor  A.Auston
Saturday, 17 October 2020
1 2 MC South West v SCR Development
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 D. Hepburn
H: O.Eyong  A: J.Coleman  R.Kanuga  J.Kanesalingam
1 2 Oxted & District v Woodmansterne Hyde
Master Park
 G. Mangrski
H: C.Mcguinness  A: R.Bailey  D.Pasukevicius  R.Kostka  K.Melius
Saturday, 24 October 2020
1 4 SCR Development v Oxted & District
Hannibal Way
 D. Sanford
H: J.Coleman  A: S.Bartholmew  J.Heyburn  L.McClean(2)  L.McClean
1 1 Wimbledon Casuals v Raynes Park Vale Reserves
King's House Sports Ground (Pitch 4)
12:00 PM
 M. Coatsworth
H: T.Derry  A: J.Kirsten  M.Agostini
8 1 Woodmansterne Hyde v Chelsea Rovers
Woodmansterne Sports Club
 W. King
H: R.Bailey  R.Joyce(2)  A.Nelson  D.Pasukevicius(2)  P.Vogado(2)  A: K.Kameya  R.Bailey  K.Kameya
Saturday, 31 October 2020
0 5 Battersea Boys v Wimbledon Casuals
Wimbledon Common Extensions (Pitch 2)
 B. Walsh
 A: M.Golby  R.Hyams(2)  M.Parsons  T.Thomas  T.Rhoden  R.Hyams
0 0 Chelsea Rovers v SCR Development
King's House Sports Ground (Pitch 4)
 J. Besagni
 N.Boyce
3 1 Oxted & District v Raynes Park Vale Reserves
Master Park
 D. Rowland
H: S.Bartholmew  L.McClean  C.Mcguinness  A: E.Umeh  C.Mcguinness  K.Boateng
3 2 Woodmansterne Hyde v Earlsfield 2018
Woodmansterne Sports Club
 T. Bone
H: R.Joyce  D.Pasukevicius  P.Vogado  A: W.Poole(2)  K.Melius