Go back to LondonMiddx
    Enfield Youth U7's - Players Wanted for 2024/25         Training with Ping Football Academy         Ware FC U13 Blacks - Players Wanted for 2024/25         North Surrey/Middlesex Border Sunday Football League - Season 2024/25         Wormley Rovers U13 Greys - Players Wanted for 2024/25         Cuffley Falcons - U14 Players Wanted for 2024/25         Panshanger U14 - JPL Players Wanted for 2024/25         Cheshunt U13s - JPL Trials for 2024/25         Premierskills Lions Under 9 - Players Wanted         Premierskills Ninja and Tigers - Under 12 Players Wanted         Premierskills Eagles Under 11 - Players Wanted         Potters Bar Town - U11's Players Wanted for 2024/25         Hertford Town Youth - U10 Players Wanted for 2024/25         Cheshunt U12 Blues - Players Wanted for 2024/25         Potters Bar United U14's - Players Wanted for 2024/25         Broxbourne United - U13 Trials for 2024/25         Hertford Town Youth Bucks - U17/18 Players Wanted for 2024/25         Hoddesdon Town U10 Whites - Players Wanted         Cheshunt Youth U9s - Players Wanted         Welwyn Garden City U15s - Trialists Wanted         New Salamis U14's - Players Wanted for 2024/25         Hoddesdon U15s - Players Wanted         Potters Bar United - U13 Trials for 2024/25         Training with Tiernan.com/ Goal Keeper Training         DC Coaching - Looking for a New Coach         Wormley Rovers U14 Reds - Players Wanted         Hitchin Sunday Football League - New Teams Wanted    
Surrey South Eastern Combination
2023-2024 Season
Tuesday, 16 April 2024
Intermediate Division 1 :  February Fixtures & Results for March April
16 in list
Saturday, 02 March 2024
2 1 London Hibernian v Goldfingers
Aspire Southfields
 M. Coughlan
H: D.Looby  R.Varma  A: H.Cowan  R.Varma
1 3 Selhurst v Banstead Rovers
Harris Academy (Merton)
 P. Rogers
H: R.Tanner  A: S.Blake  O.Cranmer-Flynn(2)  R.Tanner  S.Blake
Saturday, 09 March 2024
3 2 Banstead Rovers v Selhurst
Epsom & Ewell High School
 W. Igglesden
H: C.Bussetti  O.Cranmer-Flynn  O.Jenkins  A: R.Brown  T.Way  R.Brown
- A Earlsfield United v Earlsfield FC [ Away Win was awarded ]
Harris Academy (Merton)
0 3 Farleigh Rovers v Westminster Casuals
Parsonage Field
 F. Howe
 A: A.Ling(2)  A.Mills  A.Ling
2 2 London Hibernian v Tooting Bec Reserves
Aspire Southfields
 R. Brum
H: D.Dalton  E.Kilcommons  A: W.Rennie(2)  C.Healy  W.Rennie
4 2 N P L v Chelsea Rovers
N P L Sports Club
 S. Smith
H: A.Chelli  F.Darko  a.Rose  J.Willis  A: L.Pedrozo(2)  J.Bennett  L.Pedrozo
Saturday, 16 March 2024
3 0 London Hibernian v Banstead Rovers
Aspire Southfields
 M. Coughlan
H: g.higgins(2)  I.Tiunicov  g.higgins
H - Selhurst v N P L [ Home Win was awarded ]
Harris Academy (Merton)
NPL can not get a team out
 R. Brum
4 1 Westminster Casuals v Chelsea Rovers
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 2)
 S. Smith
H: A.Ling  A.Mills(3)  A: K.Christian Collins  A.Mills
Saturday, 23 March 2024
5 0 Banstead Rovers v Earlsfield FC
Epsom & Ewell High School
 I. Bryant
H: C.Bussetti  O.Cranmer-Flynn  R.O'Donoghue(2)  T.Smith  A.Heagney
1 1 Goldfingers v Westside Reserves
Tooting & Mitcham 3G Back pitch
 F. Howe
H: M.Ferris  A: S.Diallo  S.Diallo
5 0 Selhurst v Westminster Casuals
Harris Academy (Merton)
 P. Rogers
H: B.Donaldson  G.Freitas  S.Mortimer  A.Shorland  R.Tanner  A.Shorland
Saturday, 30 March 2024
8 0 Banstead Rovers v Tooting Bec Reserves
Epsom & Ewell High School
 S. Pike
H: O.Cranmer-Flynn(3)  O.Jenkins  OG  L.Roberts  T.Smith(2)  O.Wilson
2 0 Farleigh Rovers v Chelsea Rovers
Parsonage Field
 T. Hall
3 2 Goldfingers v N P L
Croydon Sports Arena
 R. Brum
H: M.Ferris(2)  N.Hyden  A: J.Irwin  C.Rodgers  J.Bennett