Go back to LondonMiddx
    Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted         Cheshunt FC U17/18 EJA - Open Training Sessions Season 21/22    
Mortgage Advice Bureau East Cornwall Premier League
2018-2019 Season
Monday, 17 January 2022
Premier Division :  August Fixtures & Results for September October
26 in list
Saturday, 01 September 2018
0 4 Looe Town v Plymstock United
Barbican Playing Fields
Luton Town 0 Plymstock United 4 (Gino Garside 4)
1 2 Millbrook v St Austell
Jenkins Park
Millbrook 1 (Luke Jones) St Austell 2 (Jake Street, Liam Dingle)
3 4 Polperro v Saltash United
Killigarth
Poplperro 3 (Andy Cordner, Sam Lane, Matt Barton) Saltash United 4 (Ben Holter, Sean Cleary, Lee Hawkins, Ben Harris)
4 2 St Stephens Borough v Tavistock
Salt Mill
St Stephens Borough 4 (Chris Walker, Lee Robinson,Jordan Bunworth, James Green) Tavistock 2 (Fin Burn, Connor Spear)
Tuesday, 04 September 2018
5 0 Tavistock v Looe Town
Langsford Park
7:30 PM

Tavistock 5 (Vincent Weight-Harper 3, George Phitiou, Jay Hamley) Looe Town 0
3 0 Torpoint Athletic v Callington Town
The Mill
7:30 PM

Torpoint Athletic 3 (Josh McCabe, Luke Doddridge, Luke Cloke) Callington Town 0
Wednesday, 05 September 2018
3 1 Plymstock United v Millbrook
Dean Cross
6:15 PM

Plymstock United 3 (Henry Bunning, Jake Hawson, Paul Rapson) Millbrook 1 (Sam Roberts)
3 2 Wadebridge Town v Liskeard Athletic
Bodieve Park
7:30 PM

Wadebridge Town 3 (Jack Lawrence, Nick Hurst, Kieron Rowe) Liskeard Athletic 2 (Jarryd Kelly, Will Tucker)
Saturday, 08 September 2018
3 4 Callington Town v Saltash United
Ginsters Marshfield Parc
Callington Town 3 (Max White 2, Adam Lee) Saltash United 4 (Ben Holter 2, Calum Courts, Scot Coomb)
2 2 Launceston v St Austell
Pennygillam
Launceston 2 (Kev Hatch, Marius Pislaru) St Austell 2 (Alfie Flack, Joe Tilley)
0 1 Liskeard Athletic v Torpoint Athletic
Lux Park Sports Association
Liskeard Athletic 0 Torpoint Athletic 1 (Luke Cloke)
3 0 Polperro v St Stephens Borough
Killigarth
Polperro 3 (Dave Gilbert, Matt Barton, Andy Cordner) St Stephens Borough 0
2 1 Tavistock v Plymstock United
Langsford Park
Tavistock 2 (Fin Burn, Jake Gallini) Plymstock United 1 (James Hamson)
1 4 Wadebridge Town v Millbrook
Bodieve Park
Wadebridge Town 1 (Jordan Stone) Millbrook 4 (Graeme O'Neill 3, Cameron Mahoney)
Friday, 14 September 2018
2 1 Torpoint Athletic v St Stephens Borough
The Mill
7:30 PM

Torpoint Athletic 2 (Bahros Zad, Luke Cloke) St Stephens Borough 1 Sonny Casson)
Saturday, 15 September 2018
0 1 Launceston v Liskeard Athletic
Pennygillam
Launceston 0 Liskeard Athletic 1 (Bentley Alcantara)
1 4 Looe Town v St Austell
Barbican Playing Fields
Looe Town 1 (Chris Sykes) St Austell 4 (Chris Kilbey, Cam Bidgood, Matt Searle, OG)
1 3 Millbrook v Polperro
Jenkins Park
Millbrook 1 (Ben Dodds) Polperro 3 (Matt Barton, Lewis Webber, Keiran Faulkner)
Tuesday, 18 September 2018
0 3 Torpoint Athletic v Saltash United
The Mill
7:30 PM

Torpont Athletic 0 Saltash United 3 (Ben Holter, Lee Hawkins, Ben Harris)
Wednesday, 19 September 2018
5 1 Liskeard Athletic v Wadebridge Town
Lux Park Sports Association
7:30 PM

Liskeard Athletic 5 (Bentley Alcantara 3, Alfie Daw, Scott Rennuie) Wadebridge Town 1 (George Ellis)
Saturday, 22 September 2018
1 2 Callington Town v St Austell
Ginsters Marshfield Parc
2:30 PM

Callington Town 1 (Andre Rodikov) St Austell 2 (Joe Tilley, Chris Kilbey)
Tuesday, 25 September 2018
3 1 Torpoint Athletic v Plymstock United
The Mill
7:30 PM

Torpoint Athletic 3 (Tyler Yendall, Brian Stacey, Luke Doddridge) Plymstock United 1 (James Hawsen)
Saturday, 29 September 2018
6 2 Saltash United v Liskeard Athletic
Kimberley Stadium
Saltash United 6 (Ben Holter 3, James Manuel, Callum Brown, Ben Harris) Liskeard Athletic 2 (Scott Rennie, Callum Thomas)
0 5 Tavistock v St Austell
Langsford Park
Tavistock 0 St Austell 5 (Kieran Barrett, Chris Kilbey 2, Matt Searle, Alfie Flack)
1 1 Torpoint Athletic v Millbrook
The Mill
Torpoint Athletic 1 (Luke Cloke) Millbrook 1 (Cam Mahoney)
1 4 Wadebridge Town v Polperro
Bodieve Park
Wadebridge Town 1 (Jordan Stone) Polperro 4 (Tim Ryan, Andy Cordner, Matt Barton, Sam Lane)