Go back to LondonMiddx
    Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted         Cheshunt FC U17/18 EJA - Open Training Sessions Season 21/22    
Mortgage Advice Bureau East Cornwall Premier League
2018-2019 Season
Monday, 17 January 2022
Premier Division :  Fixtures & Results for August September
19 in list
Saturday, 18 August 2018
3 2 Liskeard Athletic v St Stephens Borough
Lux Park Sports Association
Liskeard Athletic 3 ( Bentley Alcantara 2, Alex Warren) St Stephens Borough 2 (Will Hind, Jordan Bunworth)
2 4 Looe Town v Callington Town
Barbican Playing Fields
Looe Town 2 (Dominc Richardson, Noag Phillips) Callington Town 4 (Ben MaCiver-Redwood, Adam Lee, Ellis Sandell, Jamie Thomas)
1 3 Millbrook v Tavistock
Jenkins Park
Millbrook 1 (Ben Dodds) Tavistock 3 (Brad Robins, Connor Spear, Fin Burn)
1 2 St Austell v Polperro
Poltair Park
3:30 PM

St Austell 1 (Jake Street) Polperro 2 (Andy Cordner, Cameron Patterson)
2 5 Wadebridge Town v Launceston
Bodieve Park
Wadebridge Town 2 (Jack Lawrence, Jordan Stone) Launceston 5 (Tom Ellacott, Darren Webber, Rhys Loosemore, Carl Aldridge, Kev Hatch)
Tuesday, 21 August 2018
1 3 Launceston v Callington Town
Pennygillam
7:30 PM

Launceston 1 (Carl Aldridge) Callington Town 3 (Max White, Joe Bland, Ben Redwood)
4 1 Saltash United v Millbrook
Kimberley Stadium
7:30 PM

Saltash 4 (Lee Hawkins 2 Fraser Ferris, Callum Whitehead Millbrook 1 (Ben Dodds)
Wednesday, 22 August 2018
5 2 Polperro v Liskeard Athletic
Killigarth
6:30 PM

Polperro 5 (Andy Cordner 2, Matt Barton 2, Lewis Webber) Liskeard Athletic 2 (Alex Webber, Matt Outtram)
2 4 Wadebridge Town v St Austell
Bodieve Park
7:30 PM

Wadebridge Town 2 (Giles Reynolds, Ben O'Connor) St Austell 4 (Liam Dingle 2, Jake Street, Alfie Flack)
Saturday, 25 August 2018
2 4 Looe Town v Launceston
Barbican Playing Fields
Looe Town 2 (Chris Sykes, Dan Goldsworthy) Launceston 4 (Kevin Hatch 3, Josh Harris)
8 1 Polperro v Wadebridge Town
Killigarth
Polperro 8 (Matt Barton 4, Lewis Webber 2, Andy Keen, OG) Wadebridge Town 1 (Alex Dawson)
2 0 Saltash United v Tavistock
Kimberley Stadium
Saltash United 2 (Lee Hawkins, Ben Holter) Tavistock 0
3 0 St Austell v Liskeard Athletic
Poltair Park
St Austell 3 (Jake Street, Matt Searle, Liam Dingle) Liskeard Athletic 0
0 1 St Stephens Borough v Millbrook
Salt Mill
St Stephens Borough 0 Millbrook 1 (Zak Pearce)
Tuesday, 28 August 2018
2 5 Callington Town v Plymstock United
Ginsters Marshfield Parc
7:30 PM

Callington 2 (Max White 2) Plymstock United 5 (Gino Garside 2, Henry Bunning 2, Paul Rapson)
0 7 Launceston v Saltash United
Pennygillam
7:30 PM

Launceston 0 Saltash United 7 (Ben Holter 3, Callum Brown 2, Lee Hawkins, Sean Cleary)
Wednesday, 29 August 2018
1 0 Liskeard Athletic v Millbrook
Lux Park Sports Association
7:30 PM

Liskeard Athletic 1 (Sam Rogers Millbrook 0
0 7 Looe Town v Polperro
Barbican Playing Fields
6:30 PM

LOOE Town 0 Polperro 7 (Dave Gilbert 3, Sam Lane 2, Matt Barton 2)
2 0 St Austell v Torpoint Athletic
Poltair Park
7:30 PM

St Austell 2 (Matt Searle, Liam Dingle) Torpoint Athletic 0