Go back to LondonMiddx
    Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted         Cheshunt FC U17/18 EJA - Open Training Sessions Season 21/22    
Mortgage Advice Bureau East Cornwall Premier League
2018-2019 Season
Monday, 17 January 2022
Premier Division :  February Fixtures & Results for March April
20 in list
Saturday, 02 March 2019
4 0 Plymstock United v Looe Town
Dean Cross
Plymstock United 4 (Jake Howson 3, Henry Bunning) Looe Town 0
4 0 St Austell v Saltash United
Poltair Park
St Austell 4 (Kieron Bishop 3, Joe Tilley) Saltash United 0
3 0 Tavistock v Liskeard Athletic
Langsford Park
Tavistock 3 (Tyler Elliott, Liam Prynn 2) Liskeard Athletic 0
Saturday, 09 March 2019
2 1 Plymstock United v Wadebridge Town
Dean Cross
Plymstock United 2 (Bailey Yeo, James Hamson) Wadebridge Town 1 (Mollen Ngwenya)
4 1 St Stephens Borough v Looe Town
Salt Mill
St Stephens Borough 4 (Josh Johnson, Josh King, Mike Morrish,Tarren Hames) Looe Town 1 (Sam Wiltshire)
6 1 Tavistock v Millbrook
Langsford Park
Tavistock 6 (Jack Crago 3, Deej Moore, Bayley Williams, Jake Gallini) Millbrook 1 (Sam Roberts)
2 1 Torpoint Athletic v Liskeard Athletic
The Mill
Torpoint Athletic 2 (Mike Roberts, Will Ferguson) Liskeard Athletic 1 (Jordan Williams)
Saturday, 16 March 2019
0 1 Millbrook v St Stephens Borough
Jenkins Park
Millbrook 0 St Stephens Borough 1 (Jordan Bunworth)
1 1 Polperro v Tavistock
Killigarth
Polperro 1 (Robbie Spencer) Tavistock 1 (Jamie Roberts)
Wednesday, 20 March 2019
0 5 Wadebridge Town v Callington Town
Bodieve Park
7:30 PM

Wadebridge Town 0 Callington Town 5 (Jamie Thomas, Lee Robinson 2, Max White, Jack Carter)
Saturday, 23 March 2019
5 0 Callington Town v Liskeard Athletic
Ginsters Marshfield Parc
Callington Town 5 ( Lee Robinson 3, Jamie Thomas, Jordan lee) Liskeard Athletic 0
8 0 Polperro v Launceston
Killigarth
1:00 PM

Polperro 8 (Robbie Spencer 4, Tim Ryan, Cameron Patterson, Kieran Faulkner, Dominic Richardson) Launceston 0
2 0 Saltash United v St Stephens Borough
Kimberley Stadium
Saltash United 2 (Callum Brown, Lee Hocking) St Stephens Borough 0
2 3 Wadebridge Town v Looe Town
Bodieve Park
Wadebridge Town 2 (Sam Brown, Jordan Stone) Looe Town 3 (Hamsa Bouslamti, Noah Phillips, Sam Wiltshire)
Saturday, 30 March 2019
2 5 Looe Town v Torpoint Athletic
Barbican Playing Fields
Looe Town 2 (Dan Probose 2) Torpoint Athletic 5 (Owen Aquilina 2, Will Ferguson 2, Mike Roberts)
5 3 Millbrook v Callington Town
Jenkins Park
Millbrook 5 (Jake Foster, Owen Williams, Danny Medlin, James Carhart, OG) Callington Town 3 (Tommy Norton 2, Adam Lee)
5 2 Plymstock United v Liskeard Athletic
Dean Cross
Plymstock United 5 (James Hanson, Louis Taylor, Jake Howson 2, Henry Bunning) Liskeard Athletic 2 (Jordan Williams, Bentley Alcantara)
2 1 Saltash United v Polperro
Kimberley Stadium
Saltash United 2 (Lee Hawkings, Kieran Prescott) Polperro 1 (Matt Barton)
5 0 St Austell v St Stephens Borough
Poltair Park
St Austell 5 (Chris Kilbey 3, Cam Bidgood, Kieran Barrett) St Stephens Borough 0
1 5 Wadebridge Town v Tavistock
Bodieve Park
Wadebridge Town 1 () Tavistock 5 (Jamie Roberts 2, Fin Burn, Will Dunstone, Cal Thomas)