Go back to LondonMiddx
    Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted         Cheshunt FC U17/18 EJA - Open Training Sessions Season 21/22    
Mortgage Advice Bureau East Cornwall Premier League
2018-2019 Season
Monday, 17 January 2022
Premier Division :  October Fixtures & Results for November December
12 in list
Saturday, 03 November 2018
2 2 Liskeard Athletic v Callington Town
Lux Park Sports Association
Liskeard Athletic 2 (Joe Wood, Cameron Copp) Callington Town 2 (George Harvey,Jan Ker)
3 2 Looe Town v Wadebridge Town
Barbican Playing Fields
Looe Town 3 (Chris Sykes 2, Dan Hawke) Wadebridge Town 2 (Spencer Harthill, OG)
1 3 Plymstock United v St Stephens Borough
Dean Cross
Plymstock United 1 (James Hamson) St Stephens Borough 3 (Jordan Bunworth, Ryan Winfield, Austin Price)
Wednesday, 14 November 2018
2 2 St Austell v Tavistock
Poltair Park
7:30 PM

St Austell 2 (Kieran Powell, Chris Kilbey) Tavistock 2 (Jack Crago 2)
Saturday, 17 November 2018
1 1 Liskeard Athletic v Launceston
Lux Park Sports Association
Liskeard Athletic 1 (Jarryd Kelly) Launceston 1 (Alex Moore)
1 5 Looe Town v Millbrook
Barbican Playing Fields
Looe Town 1 (Archie Sweeney) Millbrook 5 (Lawrence Murray, Will Dunstone, Luke Jones. Cameron Ross, Lewis Kershaw)
1 0 St Stephens Borough v Saltash United
Salt Mill
St Stephens Borough 1 (Lee Robinson) Saltash United 0
1 1 Wadebridge Town v Plymstock United
Bodieve Park
Wadebridge Town 1 (Alex Danson) Plymstock United 1 (Henry Bunning)
Friday, 23 November 2018
1 5 Callington Town v St Stephens Borough
Ginsters Marshfield Parc
7:30 PM

Callington Town 1 (Ellis Sandel) St Stephens Borough 5 (James Green 3, Jordan Bunworth, Lee Robinson)
Saturday, 24 November 2018
0 0 Millbrook v Saltash United
Jenkins Park
3 2 Plymstock United v Launceston
Dean Cross
2:30 PM

Plymstock United 3 (Jake Howson 2, Gino Garside) Launceston 2 (Josh Harris, Dan Tilley)
4 0 Torpoint Athletic v Tavistock
The Mill
Torpoint Athletic 4 (Owen Aquilina 2, Luke Doddridge 2) Tavistock 0