Go back to LondonMiddx
    Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted         London Colney Youth U13 - Players Wanted         Cheshunt FC U17/18 EJA - Open Training Sessions Season 21/22    
Mortgage Advice Bureau East Cornwall Premier League
2018-2019 Season
Monday, 17 January 2022
Premier Division :  September Fixtures & Results for October November
13 in list
Saturday, 06 October 2018
0 2 Millbrook v Launceston
Jenkins Park
Millbrook 0 Launceston 2 (Rhys Welsh Judas Yeo)
4 2 Saltash United v Plymstock United
Kimberley Stadium
Saltash United 4 (Ben Harris 2, Scot Coomb, Callum Brown) Plymstock United 2 (Gino Garside, Jake Howson)
Saturday, 13 October 2018
9 2 Polperro v Plymstock United
Killigarth
Polpero 9 (Cameron Patterson 3, Matt Barton 3, Robbie Spencer 2, Lewsi Webber) Plymstock United 2 (Henry Bunning, Jake Howson)
Saturday, 20 October 2018
0 2 Millbrook v Liskeard Athletic
Jenkins Park
Millbrook 0 Liskeard Athletic 2 (allum Thomas, Bentley Alcantara)
3 2 Plymstock United v Callington Town
Plymstock United 3 (Gino Garside 2, Jake Howson) Callington Town 2 (Max White 2)
2 3 Polperro v Torpoint Athletic
Killigarth
Polperro 2 (Kieran Faulkner, Sam Lane) Torpoint Athletic 3 (Luke Cloke 2, Luke Dioddridge)
6 0 Saltash United v Looe Town
Kimberley Stadium
Saltash United 6 (Ben harris 2, Scott Coomb 2, Callum Brown, Tom Hall) Looe Town 0
0 2 St Stephens Borough v St Austell
Salt Mill
St Stephens Blorough 0 St Austell 2 (Chris Kilbey, Jake Street) St Stephens Blorough 0 St Austell 2 (Chris Kilbey, Jake Street)
5 1 Tavistock v Launceston
Langsford Park
Tavistock 5 (Deej Moore 2, Bailey Gamble, James Desforges, Dan Tate) Launceston 1 (Connor Burtonwood)
Wednesday, 24 October 2018
5 1 St Austell v Launceston
Poltair Park
7:30 PM

St Austell 5 (Cameron Bidgood 2, Kieron Bishop, Kieron Powell, Matt Searle) Launceston 1 (Darren Webber)
Saturday, 27 October 2018
1 0 Callington Town v Polperro
Ginsters Marshfield Parc
Callington Town 1 (Tyler Dawe) Polperro 0
4 1 Launceston v St Stephens Borough
Pennygillam
Launceston 4 (Tom Elliott 2, Marius Pislaru, OG) St Stephens Borough 1 (Jordan Bunworth)
2 1 Saltash United v Torpoint Athletic
Kimberley Stadium
Saltash United 2 (Lee Hawkins 2) Torpoint Athletic 1 (Connor Spear)