football.mitoo
Go back to LondonMiddx   CrowdScores Logo Appstore Link Google Play Link
Surrey Elite Intermediate Football League
Member of the National League System
2017-2018 Season
Monday, 25 June 2018
Intermediate Division :  December Fixtures & Results for January February
17 in list
Saturday, 06 January 2018
3 2 Laleham v Chessington KC
Laleham FC
2:00 PM
 M. Westlake
H: P.Baker  R.Curtis  J.McEwan  A: R.Jones  R.Kinnaird  R.Curtis
1 4 Merrow v Spartans Youth
Merrow FC
2:00 PM
 G. Tomsett
H: J.Richards  A: T.Bokuia(2)  E.Routledge  H.Stow  S.Lanham
0 3 Ripley Village v Tooting Bec
Ripley Village FC
2:00 PM
 R. Brum
 A: M.Blenkinsopp  E.M'Bango(2)  D.Salmond
2 1 Royal Holloway Old Boys v AFC Cubo
Royal Holloway Old Boys FC
2:00 PM
 I. Bryant
H: L.Brand  C.Watts  A: J.Guttridge
Saturday, 13 January 2018
3 4 AFC Cubo v Laleham
AFC Cubo
3:00 PM
 C. Angol
H: H.Chadwick  H.Peel(2)  A: M.Adams  J.Cropper  M.Dart  J.McEwan  K.Cherry
2 1 Chessington KC v Ripley Village
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 3)
2:00 PM
 J. Crichlow
H: M.Sterne(2)  A: C.Blake  C.Blake
1 2 N P L v Battersea Ironsides
NPL FC
2:00 PM
 M. Ford
H: J.Hill  A: N.Gilbert(2)  J.Hill
2 2 Reigate Priory v Godalming & Farncombe Athletic
Reigate Priory FC 1
2:00 PM
 I. Bryant
H: A.Murphy  S.O'Keefe  A: J.Kotecha  D.Wheeler
2 1 Royal Holloway Old Boys v Merrow
Royal Holloway Old Boys FC
2:00 PM
 S. Barclay
H: L.Brand(2)  A: C.Loving  L.Brand  J.Coke
2 3 Spartans Youth v Westside
Spartans Youth FC
2:00 PM
 D. Childs
H: T.Bokuia(2)  A: R.Smith  T.Webster(2)
5 2 Tooting Bec v AFC Spelthorne Sports
Tooting & Mitcham United FC (3G)
3:00 PM
 E. Delaney
H: M.Blenkinsopp  J.Ogidi(3)  K.Patel  A: L.Flatman(2)  B.Ewing
Saturday, 20 January 2018
5 1 AFC Cubo v Merrow
AFC Cubo
3:00 PM
 M. Westlake
H: H.Chadwick(3)  E.Connolly  O.Perkins  A: C.Moda
0 3 Godalming & Farncombe Athletic v N P L
Godalming Town FC
3:00 PM
 C. Edgcombe
 A: W.Cain  J.Irwin  E.Munday  J.Fuller  J.Irwin
Saturday, 27 January 2018
5 5 Chessington KC v Merrow
Tolworth Court Sports Ground (Pitch 3)
2:00 PM
 I. Bryant
H: R.Jones(2)  C.Miller  M.Sterne(2)  A: M.Grainger  T.Lempriere(2)  J.Malcolm  C.Moda  T.Lempriere
3 4 N P L v Westside
NPL FC
2:00 PM
 E. Chimbima
H: J.Bennett  W.Cain(2)  A: G.Dauley  T.Nicholson  T.Webster(2)
0 4 Reigate Priory v AFC Cubo
Reigate Priory FC 1
2:00 PM
 T. Kirk
 A: H.Chadwick  E.Connolly  C.Cooper  A.Hannaway
2 3 Ripley Village v Godalming & Farncombe Athletic
Ripley Village FC
2:00 PM

Ripley Village +3 points

Godalming & Farncombe Athletic -3 points

Godalming played an unregistered player points amended
 M. Feast
H: R.Jones(2)  A: G.Flint Roberts(3)  G.Flint Roberts