Go back to LondonMiddx
    Edmonton Rangers U18 Cobras - Looking for Players for 2019/20 Season         Everett Rovers Blue U12's - Players Wanted         Whitewebbs Eagles - U15's Goalkeeper Wanted (2019/20)         Milton Keynes Sunday Football League - Welcomes New Clubs         Reigate Priory FC, Surrey - Manager & Coach Required         AFC Walcountians - Players Wanted for First Team & Reserves         Evergreen FC - U17 Players Wanted for 2019/20         Reigate Priory FC, Surrey - 1st and Reserve Team Players Wanted         Norsemen Youth - U13 Players Wanted for 2019/20         Rap-Aid Youth FC - Coaches Wanted, All Levels         AC Finchley Youth Girls - Players Wanted for 2019/20         AC Finchley Youth - Players Wanted for 2019/20         AC Finchley Elite - U14 & U16 Players Wanted for 2019/20         Chorleywood Common YFC - Looking for U17 Players for 2019/20         Footballers Wanted in West London         HDYFC U15's - New Players Wanted         AC Finchley South U14 2018-2019 - Players Wanted         Players Wanted by St Albans City Youth U18 South for 2019/20 Season         Cuffley FC - U9 Players Wanted for 2019/20         Harvesters U14 (2019/20 Season) - Players Wanted         Cuffley Sharks U9's - Goalkeeper & Players Required         Sandy Lane Youth Academy - Players Wanted         ProFootball U13 for 2019/20 - Striker/Outfield Players Wanted         Northwood FC - U14 Players Wanted for 2019/20         Edgware Town Youth - Players Wanted         Hertford Heath U15's for 2019/20 - Players Wanted         Broxbourne Borough Youth FC - Players Wanted for Season 2019/20         Hitchin Town Youth FC - Players Required for Season 2019/20         Sarratt Rebels U14's - Players Wanted (U15's 2019/20)         St Albans City U12 Orient - Players Required for 2019/20         Cheshunt FC U15's (2019/20) - Open Trials         Cuffley Cobras U15's for 2019/20 - Players Wanted         St Albans City Youth U16 South (2019/20 - current year 10) - Players Wanted         Half Term Goalkeeping Camp         Hatfield Comets U12's (U13's 2019/20) - Players Wanted         Barnet Azzurri U13 (U14 2019/20) - Players Wanted         Borehamwood Youth U13 Crusaders - U14 Striker/Outfield Players Wanted 2019/20         Sarratt Rebels - Players Wanted for Next Season's U11s         Watford Youth U18's - Goalkeeper & Outfield Players Required         Wormley Rovers Youth U16 Reds (2019/20) - Players Wanted         One to One Football Coaching         Hemel Athletic Youth - Players Wanted         1 to 1 Strength and Conditioning / Football Coaching for Footballers         Borehamwood Youth U12 Crusaders - Looking for Goalkeeper         Cassiobury Rangers U14 (Year 10 from Sept.) - Players Wanted         Broxbourne Borough U12s (2019/20 Current Year 6) - Players Wanted         Cuffley Hawks U15 (Next Season U16) - Players Wanted         Hemel Athletic U14 Blues - Striker Wanted         Borehamwood Youth Knights (Current year 3) - Looking for Players for Next Season         Seeking a Voluntary Management/Coaching Role         Harvesters U14 - Goalkeeper & Outfield Players Needed         Chipperfield Corinthians Youth FC - Players Wanted         Waltham Cross Youth U13's (Current Year 8) - Players Wanted         Barnet Azzurri U10's - Players Wanted         Bushey Rangers FC - Players Wanted Current U10 (year 5) moving to U11 for 2019/20 Season         Edmonton Rangers Youth FC Trials for 2019/20 Season         Football Match Commentators, Interviewers, Camera Operators, Back Room Staff - Now Recruiting         Harvesters FC - Small Sided Summer Tournament         Croxley Green FC U18's (season 19-20) - Goalkeeper and Outfield Players Required         Edgware Town FC - Youth Summer Tournament         Cheshunt Youth FC - Player Recruitment         Frontiers Pumas U14s 2019/2020 Season - Players Wanted         Knebworth Youth U15 Tigers (Next Season's U16's) - Players Wanted         Harvesters FC - U18 Players & Goalkeeper Wanted for 2019/20 Season         Standon & Puckeridge Hares U12 (Year 7) - Players Wanted         Sutton High FC - Players Wanted         Interested in Managing or Coaching a Football Team?         Cheshunt Blacks FC U14's - Players Wanted         Colney Heath Magpies U12's (Current Year 7) - Players Wanted         Hoddesdon Town Youth U13 Blues (Season 2018-19) - Players Wanted         Everett Rovers Blue U12's - Players Wanted         Trials For Jack Wilshere’s NCF Elites    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2015-2016 Season
Sunday, 26 May 2019
Premier Division :  March Fixtures & Results for April May
80 in list
Saturday, 02 April 2016
3 1 AFC Hayes v Redhill
Farm Park
 S. Gill
H: B.Hand(3)  A: S.Marks
0 1 Badshot Lea v Bedfont Sports
Youngs Drive
 C. Vick
 A: M.Henry
1 4 Chertsey Town v Camberley Town
Alwyns Lane
 A. Nayir
H: J.Thompson  A: M.Bunyan  P.Coles(2)  OG
2 2 Colliers Wood United v Farnham Town
Wibbandune Sports Ground
 S. Elson
H: M.Embalo  D.Harding  A: M.Glass  S.Ramsden
1 0 Cove v Sutton Common Rovers
Oak Farm
 M. Coen
H: J.Chandler
1 5 Guildford City v Epsom & Ewell
Spectrum Leisure Centre
 O. Davies
H: J.Davies  A: D.Cooper-Smith  D.Dean  K.Hough  T.Neale(2)
3 2 Horley Town v Ashford Town (Middx)
The New Defence
 m. hayden
H: A.Nadesan(2)  OG  A: d.Fleming  B.Mummery
0 1 Raynes Park Vale v Knaphill
Prince Georges Fields
 A. Lewis
 A: M.Morris
4 0 Westfield v Hanworth Villa
Woking Park
 l. Nufies
H: D.Burnham  M.Jackson  M.Steer  A.Watson
0 3 Windsor v Hartley Wintney
Stag Meadow
 T. Yesilyurt
 A: L.Eagle  S.Hollamby(2)
Tuesday, 05 April 2016
2 2 AFC Hayes v Westfield
Farm Park
 T. Yesilyurt
H: J.Charles  G.Pasma  A: D.Koduah  M.Steer
1 1 Badshot Lea v Colliers Wood United
Youngs Drive
7:30 PM
 A. Connor
H: J.Hawker  A: M.Embalo
2 1 Camberley Town v Redhill
Krooner Park
 H. Gilroy
H: M.Bunyan  P.Coles  A: G.Cousins
1 2 Cove v Chertsey Town
Oak Farm
 S. Elson
H: A.Dean  A: T.Batten  J.Wadmore
2 2 Knaphill v Chessington & Hook United
Brookwood Country Park
7:30 PM
 G. Worrell
H: J.Norman  C.Postance  A: J.Hearne  A.Oketoki
1 0 Raynes Park Vale v Bedfont Sports
Prince Georges Fields
 a. donaldson
H: M.Thomas
Thursday, 07 April 2016
2 4 Badshot Lea v Camberley Town
Youngs Drive
7:30 PM
 P. Jones
H: D.Blake  P.Coventry  A: M.Bunyan  P.Coles  M.Cousins(2)
6 0 Redhill v Chessington & Hook United
Kiln Brow
 E. Walker
H: K.Kedze  S.Marks  F.McArdle(2)  OG  M.Pinder
Saturday, 09 April 2016
4 1 Ashford Town (Middx) v Guildford City
Robert Parker Stadium
 A. Desai
H: M.Bitmead  d.Fleming(2)  B.Mummery  A: D.Caesar
5 0 Bedfont Sports v Colliers Wood United
Bedfont Sports Club
H: J.Hurst  J.Jackson  P.Johnson(2)  L.Sinclair
3 1 Camberley Town v Raynes Park Vale
Krooner Park
 T. Ellesmore
H: M.Bunyan  B.Dormer  OG  A: A.Moulds
2 1 Chessington & Hook United v AFC Hayes
Chalky Lane
 S. Jack
H: R.Ellis  D.Woods  A: R.Dennis  M.Daniels
4 1 Epsom & Ewell v Badshot Lea
Chipstead FC
 J. O'Hene
H: M.Farrell(2)  K.Hough  s.panayiotou  A: G.Muir
1 3 Farnham Town v Chertsey Town
Memorial Ground Farnham
 G. Mays
H: M.Graham  A: A.Brister  A.Crossley  J.Thompson
2 1 Hanworth Villa v Cove
Rectory Meadows
 S. Scott
H: J.Atiase  L.King  A: M.Flounders
2 2 Hartley Wintney v Horley Town
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
 W. Davis
H: S.Argent  S.Noakes  A: L.Regan  R.Wetton
6 1 Knaphill v Spelthorne Sports
Brookwood Country Park
 P. Georgiou
H: A.Lumley  J.Mazcone(3)  C.Postance(2)  A: s.mur
1 1 Redhill v Westfield
Kiln Brow
 A. Jallow
H: S.Marks  A: A.Mensah
1 1 Sutton Common Rovers v Windsor
Sutton Utd FC
 A. Connor
H: N.Adams  A: A.Khomsi
Tuesday, 12 April 2016
0 7 AFC Hayes v Epsom & Ewell
Farm Park
 M. Smith
 A: M.Farrell  R.Griffin  K.Hough(2)  A.Mckay  T.Neale  s.panayiotou
1 2 Chessington & Hook United v Hartley Wintney
Chalky Lane
 A. Jallow
H: T.Greenaway  A: D.Stow(2)
2 1 Farnham Town v Sutton Common Rovers
Memorial Ground Farnham
 S. Jack
H: M.Glass(2)  A: P.Page
4 2 Knaphill v Hanworth Villa
Brookwood Country Park
7:30 PM
 H. Reed
H: a.kabuye  OG  C.Postance  T.Taylor  A: J.Atiase  L.Shennan
0 1 Raynes Park Vale v Redhill
Prince Georges Fields
 J. O'Hene
 A: S.Marks
2 0 Westfield v Horley Town
Woking Park
7:30 PM
 N. Brown
H: A.Mensah(2)
Thursday, 14 April 2016
1 8 Chessington & Hook United v Horley Town
Chalky Lane
 T. Dowdeswell
H: A.Oketoki  A: R.Brackpool(2)  J.Ford  A.Nadesan(4)  R.Wetton
1 2 Farnham Town v Westfield
Memorial Ground Farnham
 J. Bolland
H: B.Williams  A: L.Beale  K.Carder-Andrews
Saturday, 16 April 2016
1 0 Chertsey Town v Hartley Wintney
Alwyns Lane
 M. Edwards
H: J.Thompson
2 3 Epsom & Ewell v Camberley Town
Chipstead FC
 m. hayden
H: D.Cooper-Smith  K.Hough  A: M.Bunyan  P.Coles(2)
3 2 Guildford City v Chessington & Hook United
Spectrum Leisure Centre
 T. Ellesmore
H: M.Anton(2)  R.Logan  A: T.Greenaway  J.Kamara
1 1 Horley Town v Farnham Town
The New Defence
 A: J.Dixon
1 2 Raynes Park Vale v Hanworth Villa
Prince Georges Fields
 Z. Jacquart
H: M.Dowdeswell  A: J.Buckle  G.Gould
0 2 Spelthorne Sports v Redhill
Spelthorne Sports Club
 W. Davis
 A: F.McArdle  A.Rose
1 2 Windsor v Ashford Town (Middx)
Stag Meadow
 J. blowers
H: R.Cannon  A: M.Bitmead  S.Kazi
Tuesday, 19 April 2016
4 3 AFC Hayes v Badshot Lea
Farm Park
 N. Owen
H: B.Hand(4)  A: G.Adelowo  R.Stephens  J.Stepney
2 2 Chessington & Hook United v Sutton Common Rovers
Chalky Lane
 N. Dlammini
H: J.Doe  A.Oketoki  A: P.Page(2)
2 2 Cove v Colliers Wood United
Oak Farm
 E. Walker
H: J.Chandler  OG  A: D.Harding  D.Marvell
1 7 Raynes Park Vale v Camberley Town
Prince Georges Fields
 l. Nufies
H: M.Dowdeswell  A: M.Bunyan(2)  D.Ford  C.Garstang  D.Jewell  E.Ogunseye(2)
1 4 Spelthorne Sports v Knaphill
Spelthorne Sports Club
7:30 PM
 J. blowers
H: C.Moody  A: J.Mazcone(2)  M.Morris  C.Postance
2 2 Westfield v Redhill
Woking Park
7:30 PM
H: K.Carder-Andrews  A.Mensah  A: K.Kedze  M.Pinder
Thursday, 21 April 2016
1 5 Badshot Lea v Knaphill
Youngs Drive
7:30 PM
 D. Hayes
H: R.Stephens  A: S.Costello  a.kabuye  J.Mazcone  M.Morris  J.Norman
0 0 Chessington & Hook United v Westfield
Chalky Lane
 C. Vick
0 4 Redhill v Ashford Town (Middx)
Kiln Brow
 A. Nayir
 A: J.Beadle  B.Mummery  B.Wainwright(2)
Saturday, 23 April 2016
2 0 Ashford Town (Middx) v Sutton Common Rovers
Robert Parker Stadium
 a. herb
H: M.Bitmead  A.Fisher
1 3 Bedfont Sports v Horley Town
Bedfont Sports Club
 J. Bolland
H: C.Wilks  A: A.Nadesan(2)  B.Rumbelow
0 3 Chessington & Hook United v Windsor
Chalky Lane
 M. Smith
 A: R.Cannon  B.Dunbar  N.Shafi
1 0 Farnham Town v AFC Hayes
Memorial Ground Farnham
 R. Letheren
H: s.staines
1 2 Guildford City v Camberley Town
Spectrum Leisure Centre
 S. Ilan
H: R.Logan  A: P.Coles  B.Dormer
2 3 Hanworth Villa v Epsom & Ewell
Rectory Meadows
 A. Nayir
H: J.Atiase  L.King  A: D.Cooper-Smith  B.Graham  K.Hough
10 0 Hartley Wintney v Raynes Park Vale
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
 N. Brown
H: S.Argent(2)  R.Cook(3)  S.Duff(2)  D.Stow  A.Williams(2)
3 0 Knaphill v Cove
Brookwood Country Park
 P. Jones
H: J.Mazcone  C.Postance  D.Taylor
3 1 Redhill v Chertsey Town
Kiln Brow
 L. Donaldson
H: S.Marks  F.McArdle(2)  A: J.Blendell
2 2 Westfield v Badshot Lea
Woking Park
 H. Gilroy
H: L.Clark  T.Reid  A: M.Saunders  R.Stephens
Tuesday, 26 April 2016
2 1 AFC Hayes v Sutton Common Rovers
Farm Park
 C. Kissi
H: B.Hand  J.Quadry  A: K.Wright
0 5 Chertsey Town v Ashford Town (Middx)
Alwyns Lane
 N. Brown
 A: M.Bitmead(4)  B.Wainwright
0 0 Chessington & Hook United v Camberley Town
Chalky Lane
 J. O'Hene
2 3 Farnham Town v Knaphill
Memorial Ground Farnham
 N. Dlammini
H: M.Glass  s.staines  A: J.Norman  C.Postance(2)
3 2 Redhill v Hanworth Villa
Kiln Brow
 s. gregory
H: E.Dewar-Douglas  F.McArdle  M.Pinder  A: A.Willis(2)
0 2 Westfield v Hartley Wintney
Woking Park
7:30 PM
 M. Hounsell
 A: R.Cook  S.Duff
Thursday, 28 April 2016
0 4 Chessington & Hook United v Farnham Town
Chalky Lane
 D. Hayes
 A: M.Corbett  M.Glass  J.Lancashire  B.Williams
3 1 Westfield v Bedfont Sports
Woking Park
7:30 PM
 T. Dowdeswell
H: K.Carder-Andrews  A.Mensah(2)  A: b.Jefferys
Saturday, 30 April 2016
1 0 Badshot Lea v Redhill
Youngs Drive
 S. Stoyanov
H: G.Jones
1 4 Chertsey Town v Knaphill
Alwyns Lane
 T. Dowdeswell
H: A.Crossley  A: J.Mazcone(2)  J.Norman  D.Taylor
1 4 Cove v Bedfont Sports
Oak Farm
 T. Yesilyurt
H: d.fisher  A: J.Hibburt  J.Mngadi  L.Sinclair  C.Wilks
0 1 Epsom & Ewell v Ashford Town (Middx)
Chipstead FC
 Z. Ellis
 A: P.Luckins
1 0 Horley Town v Chessington & Hook United
The New Defence
 H. Reed
2 1 Raynes Park Vale v Westfield
Prince Georges Fields
 A. Nayir
H: E.Mason  S.McEntaggart  A: A.Bellmaine
1 2 Spelthorne Sports v Hartley Wintney
Spelthorne Sports Club
 a. herb
H: L.Staples  A: R.Cook  J.Sills
0 2 Sutton Common Rovers v Camberley Town
Sutton Utd FC
 A. Mawby
 A: P.Coles(2)
2 2 Windsor v Farnham Town
Stag Meadow
 M. Edwards
H: T.Hodge  K.Jones  A: M.Corbett  s.staines