Go back to LondonMiddx
    Centenary Park FC - Centre-Backs Wanted         Bury Rangers Reds U16s - Players Wanted         Cheshunt FC Blacks U16's - Players Wanted         Central Ward FC - Goalkeeper Wanted         Potters Bar United Blacks U7's - Players Wanted for 2021/22         Welwyn Garden City Youth Hurricanes U12 - Centre Midfielder & Striker Wanted         Barnet Azzurri - U14 Goalkeeper & U15/U16 Players Wanted         Barnslake FC - Players Wanted for 2021/22         Harvesters Player Recruitment - U13's for 2021/22         Cuffley U11 Warriors - Outfield Players Wanted for 2021/22         West London Athletic - Pre-Season Friendlies         Omonia Youth FC - U9 White Trials 2021/22         Broxbourne Borough YFC U17s - Defender & Striker Wanted for 2021/22         Erskine Rovers FC - Players Wanted         Norsemen FC U11's - New Players Wanted for 2021/22         Potters Bar Town (Whites) U16's - Players Wanted         Valhalla Sports & Social - Players Wanted for 2021/22         Norsemen FC U14's - New Players Wanted         St Albans Academy - U13's & U14's Players Wanted         Kensington Athletic AFC - Experienced Players Wanted         Omonia Youth FC - U18 Gold Trials         Sarratt Rebels U18's - Players Wanted         Berkhamsted EJA U16's - Players Wanted         Cheshunt FC U18's - EJA Open Trials         Bengeo Tigers Siberians U14's - Players Wanted for 2021/22         Cuffley Zeps U15 - Players Wanted for 2021/22         Hampstead FC - Players Wanted for 2021/22         Hadley Rangers U18's - Looking for Keeper & Outfield Players         St Albans City U13 East - Players Required for 2021/22         Cheshunt U13's - Players Wanted for 2021/22         Whetstone Wanderers Lions U12s - Players Wanted for 2021/22         Northwood U14 Blues - Players Wanted for 2021/22         Claygate Royals FC - First Team Manager/Coach Wanted         West London Athletic - Players Wanted         Reigate Priory FC, Surrey - New Players Wanted         Whitewebbs Eagles U17 - Goalkeeper and Outfield Players Wanted         West Herts U16 Stags - Players Wanted         Borehamwood 2000 U13's - Players Wanted         AEK Youth FC - U13's & U15's Players Wanted         Cheshunt U12's - Players Wanted         AP Stars Football - Players Wanted         Enfield Rangers Green U12's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Cheshunt U17/18 EJA - Open Trials for 2021/22         Cuffley Stars U12 - Goalkeeper Wanted for 2021/22        
One to One Football Coaching
and Goalkeeper Coaching
   
    Woodys & Ebogs YFC - U7's, U13's & U15's Players Wanted         Berkhamsted FC U15's (2021/22) - Players Wanted         JJ United AFC - Players Wanted         Wormley Rovers Blacks U17's - Players Wanted for 2021/22         Colney Heath Youth FC - Players Wanted         Chessington & District Sunday Football League - Spaces Available         Aldenham FC U18 - Players Wanted for 2021/22         Croxley Green U18 - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Alexandra Park YFC U18 East - Players Wanted for 2021/22         HDYFC Blacks U18's (2021/22) - Players Wanted         Welwyn Garden City Hurricanes U12 (21/22) - Players Wanted         Cuffley U11 - Players Wanted for 2021/22         Cuffley FC Youth Dragons U15 - Players Wanted         AC Finchley U18 - Red Div. Players Wanted         Wormley Blacks U14 - New Coach Wanted for 2021/22         Cheshunt U15's (2021/22) - Players Wanted         Edmonton Rangers Foxes - U14 Players Wanted for 21/22    
Go to their Website
Cherry Red Records Combined Counties Football League
Member of the National League System
2015-2016 Season
Sunday, 01 August 2021
Premier Division :  February Fixtures & Results for March April
75 in list
Tuesday, 01 March 2016
5 1 Bedfont Sports v Cove
Bedfont Sports Club
 J. Bolland
H: M.Baxter  M.Henry  p.marek  A.Roberts  L.Sinclair  A: J.Dowdican
2 1 Epsom & Ewell v Spelthorne Sports
Chipstead FC
 T. Dowdeswell
H: M.Ferdinando  K.Hough  A: S.Mbonkwi
3 0 Hanworth Villa v Sutton Common Rovers
Rectory Meadows
7:30 PM
 Z. Ellis
H: J.Atiase  A.Baigent  A.McGregor
0 1 Redhill v Guildford City
Kiln Brow
 Z. Jacquart
 A: S.Benali
Saturday, 05 March 2016
0 1 Camberley Town v Westfield
Krooner Park
 S. Ilan
 A: M.Jackson
3 5 Chertsey Town v Epsom & Ewell
Alwyns Lane
 E. Walker
H: J.Thompson(2)  l.wade  A: M.Farrell  M.Ferdinando  B.Graham  R.Hendry  K.Hough
3 0 Cove v Chessington & Hook United
Oak Farm
 S. Gill
H: M.Day  J.Dowdican  J.Green
2 5 Farnham Town v Bedfont Sports
Memorial Ground Farnham
 M. Coen
H: E.Cardona  D.Wilson  A: J.Mngadi  j.Read(3)  L.Sinclair
3 2 Guildford City v Badshot Lea
Spectrum Leisure Centre
 C. Kissi
H: J.May(2)  T.O'Connor  A: D.Blake  P.Coventry
2 1 Hartley Wintney v Knaphill
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
 M. Diamini
H: A.Williams(2)  A: C.Close
3 1 Horley Town v AFC Hayes
The New Defence
 P. Jones
H: A.Nadesan(2)  S.Robson  A: B.Hand
3 3 Raynes Park Vale v Colliers Wood United
Prince Georges Fields
 T. Yesilyurt
H: C.Hart(3)  A: M.Embalo(2)  T.Woodhouse
3 2 Sutton Common Rovers v Spelthorne Sports
Sutton Utd FC
 O. Davies
H: P.Page(2)  M.Robinson  A: J.Hughes  L.Staples
3 1 Windsor v Hanworth Villa
Stag Meadow
 J. blowers
H: L.Erskine-Moore  N.Nawaf  K.Rochford  A: A.Baigent
Tuesday, 08 March 2016
3 1 Bedfont Sports v Windsor
Bedfont Sports Club
 s. gregory
H: M.Baxter  J.Mngadi  L.Sinclair  A: L.Brooks-Smith
0 0 Horley Town v Chertsey Town
The New Defence
 a. herb
3 0 Knaphill v Badshot Lea
Brookwood Country Park
7:30 PM
 T. Ellesmore
H: R.Kersley(2)  T.Taylor
3 2 Raynes Park Vale v Ashford Town (Middx)
Prince Georges Fields
H: A.Moulds  M.Thomas  C.Turner  A: M.Bitmead  d.Fleming
2 3 Redhill v Spelthorne Sports
Kiln Brow
 L. Donaldson
H: L.Jones  K.Kedze  A: C.Moody(3)
5 2 Westfield v Cove
Woking Park
7:30 PM
 A. Jallow
H: B.Blackwell(3)  M.Jackson  M.Steer  A: J.Green  H.Karafat
Saturday, 12 March 2016
3 4 AFC Hayes v Raynes Park Vale
Farm Park
 W. Davis
H: J.Berry  OG  S.Saydee  A: b.Jordan  S.McEntaggart  OG  M.Thomas
3 2 Ashford Town (Middx) v Bedfont Sports
Robert Parker Stadium
 H. Gilroy
H: J.Beadle  S.Kazi  P.Luckins  A: M.Baxter(2)
2 0 Badshot Lea v Cove
Youngs Drive
 G. Worrell
H: G.Muir  R.Stephens
5 0 Camberley Town v Windsor
Krooner Park
 l. Nufies
H: M.Bunyan(2)  M.Cousins  D.Jewell  E.Ogunseye
2 0 Colliers Wood United v Horley Town
Wibbandune Sports Ground
 M. Edwards
H: M.Embalo(2)
1 2 Epsom & Ewell v Knaphill
Chipstead FC
 Z. Jacquart
H: J.Taylor  A: J.Norman  T.Taylor
1 3 Hanworth Villa v Farnham Town
Rectory Meadows
 N. Owen
H: J.Buckle  A: E.Cardona(2)  G.Spiers
2 2 Redhill v Sutton Common Rovers
Kiln Brow
 T. Yesilyurt
H: R.Brewster  S.Marks  A: N.Adams  F.Gabbidon
5 0 Spelthorne Sports v Guildford City
Spelthorne Sports Club
 G. Mays
H: J.Hicks  J.Hughes  S.Mbonkwi  C.Moody(2)
4 1 Westfield v Chertsey Town
Woking Park
 A. Lewis
H: M.Anderson  B.Blackwell  M.Jackson  P.Moore  A: m.Nsubuga
Monday, 14 March 2016
2 4 Sutton Common Rovers v Ashford Town (Middx)
Sutton Utd FC
 M. Hounsell
H: N.Adams  P.Page  A: M.Bitmead(2)  S.Kazi(2)
Tuesday, 15 March 2016
5 2 Camberley Town v Hanworth Villa
Krooner Park
 Z. Jacquart
H: M.Bunyan  M.Cousins(2)  B.Dormer  E.Ogunseye  A: A.Baigent  L.King
1 0 Epsom & Ewell v Cove
Chipstead FC
 A. Lashchikov
H: M.Farrell
2 1 Hartley Wintney v Farnham Town
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
7:30 PM
 l. Nufies
H: S.Duff  D.Stow  A: J.Lancashire
4 1 Knaphill v Westfield
Brookwood Country Park
7:30 PM
 C. Kissi
H: J.Doble  A.Lumley  C.Postance  D.Taylor  A: j.Mariner
6 0 Redhill v Badshot Lea
Kiln Brow
 S. Stoyanov
H: K.Kedze  S.Marks(2)  F.McArdle  A.Murphy  M.Pinder
2 0 Spelthorne Sports v Windsor
Spelthorne Sports Club
7:30 PM
 J. blowers
H: C.Mackay  S.Mbonkwi
Thursday, 17 March 2016
2 2 Knaphill v Farnham Town
Brookwood Country Park
7:30 PM
 S. Gill
H: J.Mazcone  J.Norman  A: E.Cardona  n.hammett
0 3 Westfield v Guildford City
Woking Park
7:30 PM
 A: S.Benali  D.Caesar  T.O'Connor
Saturday, 19 March 2016
1 0 Ashford Town (Middx) v Camberley Town
Robert Parker Stadium
 S. Jack
H: J.Andrew
1 2 Bedfont Sports v Hanworth Villa
Bedfont Sports Club
 S. Elson
H: J.Dyett  A: L.Shennan(2)
1 0 Farnham Town v Redhill
Memorial Ground Farnham
 O. Davies
H: E.Cardona
4 0 Guildford City v Cove
Spectrum Leisure Centre
 M. Edwards
H: M.Anton  S.Benali(2)  T.Hemmings
6 0 Hartley Wintney v Colliers Wood United
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
 M. Smith
H: S.Argent(4)  S.Noakes  A.Parfitt
0 3 Horley Town v Badshot Lea
The New Defence
 A: D.Blake  Z.Hawker  J.Palmer
2 3 Knaphill v AFC Hayes
Brookwood Country Park
 a. donaldson
H: J.Mazcone  C.Postance  A: J.Berry  M.Chipamaunga  S.Saydee
2 0 Spelthorne Sports v Westfield
Spelthorne Sports Club
 A. Connor
H: J.Goodman  L.Staples
0 4 Sutton Common Rovers v Chertsey Town
Sutton Utd FC
 l. Nufies
 A: A.Brister  B.Geraghty  J.Pomroy  J.Ross
4 0 Windsor v Raynes Park Vale
Stag Meadow
 N. Dlammini
H: R.Cannon  J.Di Giuseppe(2)  B.Dunbar
Tuesday, 22 March 2016
0 1 Bedfont Sports v Chertsey Town
Bedfont Sports Club
 S. Scott
 A: P.Frith
3 1 Camberley Town v Knaphill
Krooner Park
 A. Desai
H: P.Coles(2)  B.Dormer  A: J.Mazcone
1 2 Farnham Town v Epsom & Ewell
Memorial Ground Farnham
 P. Georgiou
H: L.Whiddett  A: B.Graham  T.Neale
0 0 Hanworth Villa v Horley Town
Rectory Meadows
7:30 PM
 J. O'Hene
3 0 Redhill v Cove
Kiln Brow
 C. Vick
H: K.Kedze  S.Marks(2)
Wednesday, 23 March 2016
2 5 Guildford City v Hartley Wintney
Spectrum Leisure Centre
 s. gregory
H: J.Battie  T.Hemmings  A: S.Argent(4)  S.Hollamby
Friday, 25 March 2016
0 2 Epsom & Ewell v Westfield
Chipstead FC
1:00 PM
 M. Hounsell
 A: R.Marklew  A.Mensah
Saturday, 26 March 2016
1 1 Ashford Town (Middx) v Hartley Wintney
Robert Parker Stadium
 H. Reed
H: J.Beadle  A: R.Cook
2 2 Bedfont Sports v Spelthorne Sports
Bedfont Sports Club
 T. Ellesmore
H: T.Pitt  D.Sanders  A: C.Moody(2)
3 0 Camberley Town v AFC Hayes
Krooner Park
 S. Elson
H: M.Bunyan(3)
0 3 Chessington & Hook United v Badshot Lea
Chalky Lane
 s. gregory
 A: R.Frisby(2)  M.Saunders
0 2 Cove v Windsor
Oak Farm
 A. Lewis
 A: H.Monteque  OG
3 1 Farnham Town v Raynes Park Vale
Memorial Ground Farnham
 S. Scott
H: J.Dillon  T.Smith  D.Wilson  A: M.Thomas
2 0 Hanworth Villa v Chertsey Town
Rectory Meadows
 M. Coen
H: J.Buckle  J.Willis
4 1 Knaphill v Guildford City
Brookwood Country Park
 A. Lashchikov
H: J.Doble  a.kabuye  C.Postance  D.Taylor  A: C.James-Mason
3 0 Redhill v Colliers Wood United
Kiln Brow
 G. Mays
H: K.Kedze  S.Marks(2)
4 0 Sutton Common Rovers v Horley Town
Sutton Utd FC
 A. Nayir
H: D.Fernandes(2)  P.Page  M.Robinson
Monday, 28 March 2016
0 1 Guildford City v Sutton Common Rovers
Spectrum Leisure Centre
11:30 AM
 L. Donaldson
 A: R.Smith
4 0 Horley Town v Redhill
The New Defence
11:30 AM
 N. Owen
H: A.Nadesan(4)
Wednesday, 30 March 2016
2 1 Colliers Wood United v Chessington & Hook United
Wibbandune Sports Ground
7:30 PM
 L. Donaldson
H: J.Burke(2)  A: A.Oketoki
2 0 Hartley Wintney v Cove
Memorial Playing Fields Hartley Wintney
7:30 PM
 T. Ellesmore
H: A.Everiss  S.Hollamby
2 1 Windsor v Knaphill
Stag Meadow
 M. Coen
H: K.Jones  H.Monteque  A: D.Taylor
Thursday, 31 March 2016
0 1 AFC Hayes v Bedfont Sports
Farm Park
 A. Lashchikov
 A: M.Baxter
1 1 Farnham Town v Camberley Town
Memorial Ground Farnham
 A. Jallow
H: M.Graham  A: J.Hoppitt
0 3 Raynes Park Vale v Epsom & Ewell
Prince Georges Fields
 A. Connor
 A: K.Hough(2)  s.panayiotou
2 3 Spelthorne Sports v Hanworth Villa
Spelthorne Sports Club
7:30 PM
 N. Brown
H: A.Farah  C.Moody  A: K.English  J.Queensborough  L.Shennan