Go back to LondonMiddx
    Alexandra Park Youth U13 North - Defenders Wanted         Stevenage Borough Juniors U16 Falcons - Defender and Striker Wanted         Enfield Town Youth FC - U7's & U14's Players Wanted         Ware Youth Clarets U16's - Defenders Wanted         Cheshunt FC U9's - Goalkeeper Wanted         Global Football Academy U14 Santos - Players Wanted         West Herts Stags U14s - Players Wanted         Bushey & Oxhey U11 Rhinos - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Omonia Youth U15 Gold - Goalkeeper Wanted         Hemel Aces Under 12 Stingers - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Enfield Borough FC U14's - Players Wanted         Hatfield Comets Under 13's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U11's - Player Wanted         Berkhamsted Raiders Under 16's - Striker Wanted         Harpenden Colts Hawks U16 - Players Wanted         Harvesters FC - Experienced Coach Wanted         Hertford Town Youth U10 Lions - Players Wanted         Edgware Town FC Youth - Players Wanted         Knebworth Youth U16, U12 & U6-U10 - Players Wanted         Berkhamsted U14's - Players Wanted         Broxbourne Borough Youth U11's - Players Wanted         Hertford Heath Under 15's - Goalkeeper Wanted         Broxbourne Borough Youth U15's - Striker & Left Back Wanted         Girls of All Ages, Female Coaches & Female Adult Players Wanted         Everett Rovers Under 11 - Players Needed    
Bristol & District Football League
2008-2009 Season
Sunday, 15 December 2019
Division Four :  October Fixtures & Results for November December
17 in list
Saturday, 08 November 2008
3 0 Bradley Stoke Town v Frys Club 'B'
 Bill Davis
0 8 Longwell Green Sports 'B' v Talbot Knowle Reserves
 Steve Robson
3 2 Oldland Abbotonians 'A' v St Nicholas
 Steve Cook
1 0 Shireway Sports v St Philips MAS Reserves
 Rob Stenner
Saturday, 15 November 2008
7 2 AXA 'A' v St Marys F.C. Reserves
 Bill Davis
2 2 Impact Squad v Bradley Stoke Town
 Lenny Davis
3 1 St Philips MAS Reserves v Longwell Green Sports 'B'
 Simon Turner
3 0 Talbot Knowle Reserves v Made for Ever Reserves
 Steve Green
Saturday, 22 November 2008
2 1 AXA 'A' v St Nicholas
 Ed Bloxham
1 0 Bradley Stoke Town v Talbot Knowle Reserves
 R. Morris
4 2 Made for Ever Reserves v St Philips MAS Reserves
0 1 Oldland Abbotonians 'A' v Impact Squad
 M. Popel
1 8 St Marys F.C. Reserves v Shireway Sports
 Andy Plummer
Saturday, 29 November 2008
4 1 Frys Club 'B' v Made for Ever Reserves
 Adrian Welsh
0 2 Oldland Abbotonians 'A' v AXA 'A'
3 9 St Nicholas v Bradley Stoke Town
 Steve Pike
0 4 Talbot Knowle Reserves v Shireway Sports
 Paul Tompkins