Go back to LondonMiddx
    One to One Football Coaching         Whetstone Wanderers Leopards U18’s - Players Wanted for 2020/21         Premierskills FC - U7, U8, U11 Players Wanted         Chorleywood Common Youth FC - U16s Players Required for 2020/21         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U12's (season 2020/21) - Players Wanted         Hertfordshire Regional Talent Centre - U12 Trials         Footballers Wanted in Southwest London         Borehamwood U12 Knights - U13 for Season 20/21 - Players Wanted         St Albans City Youth U18 South - Players Wanted for 2020/21         Cheshunt Youth EJA - Players Required (Current Year 8)         Berkhamstead FC - Proven Strikers & Players Required         West SL Benfica - Goalkeeper & Outfield Players Wanted    
Bristol Premier Combination
2008-2009 Season
Friday, 29 May 2020
Premier Division :  September Fixtures & Results for October November
26 in list
Saturday, 04 October 2008
0 1 Brimsham Green v South Bristol Central
Sunnyside Playing Field Pitch 1
 Mark Loughlin
4 1 Hallen Reserves v St. Philips Marsh A.S.
Hallen Centre
 Steve Robson
3 0 Highridge United Reserves v Hartcliffe
Lakemead Grove
 Stephen West
7 2 Mendip United v Pucklechurch Sports
Broad Plain P.F.
 Tony Jackson
3 2 Roman Glass St George Reserves v Talbot Knowle
Bell Hill
at Talbot
 Scott Tamlin
1 2 Winterbourne United Reserves v Nicholas Wanderers
Parkside Ave
 Jozsef Madaras
Saturday, 11 October 2008
0 3 Brimsham Green v Mendip United
Sunnyside Playing Field Pitch 1
 Adrian Forrester
1 3 Hallen Reserves v Hartcliffe
Hallen Centre
 Bob Norman
2 5 Highridge United Reserves v Nicholas Wanderers
Lakemead Grove
 Phil Trotham
1 1 Roman Glass St George Reserves v Bitton Reserves
Bell Hill
 Dave Cains
4 0 Talbot Knowle v St. Philips Marsh A.S.
Fry Club
 Colin Clark
2 0 Wick v Pucklechurch Sports
Oldbury Lane
 Richard Monks
2 3 Winterbourne United Reserves v South Bristol Central
Parkside Ave
 Eddie Zajac
Saturday, 18 October 2008
1 1 Bitton Reserves v Talbot Knowle
Bitton Recreation Field
 Pete Stephen
0 1 Hartcliffe v Roman Glass St George Reserves
Hursley Lane
 Kevin Rawlings
4 0 Mendip United v Winterbourne United Reserves
Broad Plain P.F.
 Phil Durnell
4 2 Pucklechurch Sports v Highridge United Reserves
Pucklechurch Rec
 Stephen Cook
1 3 South Bristol Central v Wick
Abbots Leigh Cricket Club
 Nigel Gainard
2 2 St. Philips Marsh A.S. v Brimsham Green
Muller Road Playing Field
 Ian Pallent
Saturday, 25 October 2008
0 1 Brimsham Green v Winterbourne United Reserves
Sunnyside Playing Field Pitch 1
 Maris Brugis
4 0 Hallen Reserves v Nicholas Wanderers
Hallen Centre
 John Fussell
1 2 Highridge United Reserves v South Bristol Central
Lakemead Grove
 Bob Danaher
0 1 Roman Glass St George Reserves v Pucklechurch Sports
Bell Hill
 Phil Trotham
2 3 St. Philips Marsh A.S. v Bitton Reserves
Muller Road Playing Field
 Simon Hare
3 3 Talbot Knowle v Hartcliffe
Fry Club
 Steve Robson
2 1 Wick v Mendip United
Oldbury Lane
 Andy Sedgemore