Go back to LondonMiddx
    AC Finchley Youth U7's - Free Development Sessions         Cuffley Stags U15 - Striker Wanted         Cheshunt FC U17/18 - EJA Open Training Sessions for Season 2022/23         Chars Youth U16 (Div One) - Striker Required         West London Athletic - Goalkeeper & Defenders Wanted         AP Stars Football Academy - U16/U18 Players Wanted         St Albans City Youth U15 South - Outfield Player Wanted         Omonia Youth U18 Gold - Striker Wanted         Welwyn Garden City Youth U12 Hurricanes - Midfielder & Striker Wanted         Pro Paintball Cobham - Spaces Available in December & January         Cuffley U11 Storm - Goalkeeper Wanted         Hoddesdon U9 - New Goalkeeper Wanted    
Tyneside Amateur League
2010-2011 Season
Sunday, 23 January 2022
Division Two :  Fixtures & Results for August September
26 in list
Saturday, 14 August 2010
3 2 (FOWS) Diggers United v Newcastle RVI Lochside
Cramlington Learning Village - NE23 6BN
 Tony Cash
2 4 Cramlington Town 'A' v Newcastle Medicals
Cramlington Learning Village - NE23 6BN
 Keith Lyall
3 2 Heaton Rifles v Cullercoats Reserves
Bullocksteads - NE13 8AH
 Gareth Vincent
1 4 Longbenton v Newcastle Chemfica Indpt 'A'
George Stephenson High School - NE12 6SA
 Kirk Freeth
2 3 Swalwell Amateur v Blyth Isabella
Derwenthaugh Park - NE21 6JA
 Paul Turner
Wednesday, 18 August 2010
5 3 Blaydon Huntsman v Wardley
Blaydon Baths - NE21 5GP
 Baohua Chen
3 0 Blyth Isabella v Heaton Rifles
Cowpen Pitches - NE24 5HS
 Paul Moorhead
3 0 Cullercoats Reserves v Gosforth Bohemians 'A'
Links Avenue - NE30 3DH
 Keith Lyall
1 3 Killingworth Plough v (FOWS) Diggers United
Fordley Community Primary School - NE23 7AL
 Graeme Errington
Saturday, 21 August 2010
2 0 (FOWS) Diggers United v Cullercoats Reserves
Cramlington Learning Village - NE23 6BN
 Mark Jopling
1 1 Blaydon Huntsman v Longbenton
Blaydon Baths - NE21 5GP
 Peter Osgood
8 0 Blyth Isabella v Wardley
Cowpen Pitches - NE24 5HS
 Paul Turner
1 1 Cramlington Town 'A' v Swalwell Amateur
Cramlington Learning Village - NE23 6BN
 Frank Blain
5 1 Killingworth Plough v Gosforth Bohemians 'A'
Fordley Community Primary School - NE23 7AL
 Keith Lyall
4 2 Newcastle Chemfica Indpt 'A' v Heaton Rifles
Cochrane Park - NE7 7JX
 Graeme Errington
2 3 Newcastle RVI Lochside v Newcastle Medicals
 Alan Kelly
Wednesday, 25 August 2010
1 1 Cramlington Town 'A' v Newcastle Chemfica Indpt 'A'
Cramlington Learning Village - NE23 6BN
 Keith Lyall
2 3 Longbenton v Newcastle RVI Lochside
George Stephenson High School - NE12 6SA
 Alan Mercer
3 0 Swalwell Amateur v Newcastle Medicals
Derwenthaugh Park - NE21 6JA
 Baohua Chen
Saturday, 28 August 2010
3 1 (FOWS) Diggers United v Newcastle Chemfica Indpt 'A'
Cramlington Learning Village - NE23 6BN
 Mark Laidlaw
7 1 Cullercoats Reserves v Cramlington Town 'A'
Links Avenue - NE30 3DH
 Michael Taylor
1 3 Gosforth Bohemians 'A' v Blyth Isabella
Seaton Burn College - NE13 6AJ
 Denis Murphy
3 1 Heaton Rifles v Wardley
Bullocksteads - NE13 8AH
 Chris Gribbon
2 1 Longbenton v Swalwell Amateur
George Stephenson High School - NE12 6SA
 George Mitford
3 3 Newcastle Medicals v Blaydon Huntsman
Cowgate Sports Club - NE5 3AB
 Ian Gunn
4 3 Newcastle RVI Lochside v Killingworth Plough
 John Watson