Go back to LondonMiddx
    Stevenage Borough Juniors U16 Falcons - Defender and Striker Wanted         Enfield Town Youth FC - U7's & U14's Players Wanted         Ware Youth Clarets U16's - Defenders Wanted         Cheshunt FC U9's - Goalkeeper Wanted         Global Football Academy U14 Santos - Players Wanted         West Herts Stags U14s - Players Wanted         Bushey & Oxhey U11 Rhinos - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Omonia Youth U15 Gold - Goalkeeper Wanted         Hemel Aces Under 12 Stingers - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Enfield Borough FC U14's - Players Wanted         Hatfield Comets Under 13's - Goalkeeper & Outfield Players Wanted         Hemel Hempstead Rovers Youth FC U11's - Player Wanted         Berkhamsted Raiders Under 16's - Striker Wanted         Harpenden Colts Hawks U16 - Players Wanted         Harvesters FC - Experienced Coach Wanted         Hertford Town Youth U10 Lions - Players Wanted         Edgware Town FC Youth - Players Wanted         Knebworth Youth U16, U12 & U6-U10 - Players Wanted         Berkhamsted U14's - Players Wanted         Broxbourne Borough Youth U11's - Players Wanted         Hertford Heath Under 15's - Goalkeeper Wanted         Broxbourne Borough Youth U15's - Striker & Left Back Wanted         Girls of All Ages, Female Coaches & Female Adult Players Wanted         Everett Rovers Under 11 - Players Needed         High Performance Goalkeeping Training Centres (Weekly)         Half Term Goalkeeping Camp    
Go to their Website
Aylesbury and District Football League
2013-2014 Season
Thursday, 12 December 2019
Premier Division :  October Fixtures & Results for November December
14 in list
Saturday, 02 November 2013
1 2 AFC Victoria  v Haddenham United
Council Ground
 J. Scott
4 0 Bucks CC v Bierton FC Wanderers
Lower Road
 G. Twyman
3 0 Downley Albion v Bedgrove Dynamos
Downley Common
 B. McGinnity
3 3 New Zealand v Aylesbury Dynamos
Council Ground
 N. Gilding
14 3 Walton Court Wanderers v FC Spandits
Council Ground
 K. Saw
Saturday, 09 November 2013
1 1 Berkhamsted Sports v Haddenham United
Berkhamsted Hockey Club
 B. McGinnity
Saturday, 16 November 2013
0 2 Bedgrove Dynamos v Walton Court Wanderers
Council Ground
 N. Gilding
3 2 FC Spandits v Downley Albion
Studham S&S Club
 K. Lavender
Saturday, 23 November 2013
4 2 Berkhamsted Sports v Bedgrove Dynamos
Berkhamsted Hockey Club
 A. Hari
7 0 Bucks CC v AFC Victoria 
Lower Road
 R. Lipscomb
0 3 Downley Albion v Walton Court Wanderers
Downley Common
 R. Cross
1 1 Haddenham United v FC Spandits
Woodways
 J. Wallace
5 3 New Zealand v Bierton FC Wanderers
Council Ground
 C. Davies
Saturday, 30 November 2013
7 1 Aylesbury Dynamos v Bedgrove Dynamos
St Johns S & S Club
 K. Dunnings