Noticeboard | Fixtures & Results | Unscheduled Matches | Table | Grid | Latest | | Competition |
|
||||||||||||
|
|
22 in list | |||||||||
Saturday, 21 August 2010 | |||||||||
2 | 1 |
Bletchingley
v
Crescent Rovers
Grange Meadow 3:00 PM |
|
||||||
H: J.Gardener J.Stott A: N.Heavens | |||||||||
1 | 3 |
Coulsdon United
v
Ripley Village
Netherne Community Amateur Sports Club 3:00 PM |
|
||||||
H: J.Loizou A: S.Brown W.Grigg A.Pitt J.Hunt | |||||||||
1 | 4 |
Croydon Greenside
v
Epsom Athletic
Croydon Postal Sports Ground 3:00 PM |
|
||||||
H: A.Kinghorn A: W.Cathcart D.Feeney L.Gear J.Wilson A.Cathcart | |||||||||
1 | 1 |
Hersham Elm Grove
v
Battersea Ironsides
Desborough Island 3:00 PM |
|
||||||
H: J.Hicks A: S.Okine J.Hicks | |||||||||
1 | 1 |
Spelthorne Sports
v
Burpham
Spelthorne Sports Club 3:00 PM Spelthorne Sports +2 points Burpham -1 point Burpham played unregistered players |
|
||||||
H: J.Flatman A: S.Ford D.Morris | |||||||||
1 | 4 |
Tooting Bec
v
Tongham
Raynes Park Vale F C 3:00 PM |
|
||||||
H: C.McNicholas A: S.Farr J.Gosnell L.Ralls S.Tomkins B.Stewart | |||||||||
1 | 0 |
Virginia Water
v
Oxted & District
The Timbers 3:00 PM |
|
||||||
H: T.Curran C.Georghiou | |||||||||
Saturday, 28 August 2010 | |||||||||
4 | 3 |
Bletchingley
v
Tongham
Grange Meadow 3:00 PM |
|
||||||
H: J.Hill A.Lippett(2) B.Savage A: V.Douthwaite L.Ralls S.Tomkins J.Gosnell | |||||||||
2 | 0 |
Croydon Greenside
v
Burpham
Croydon Postal Sports Ground 3:00 PM |
|
||||||
H: E.Edwards S.Francis S.Gallent | |||||||||
4 | 1 |
Hersham Elm Grove
v
Crescent Rovers
Desborough Island 3:00 PM |
|
||||||
H: M.Slimane(2) J.Yeates(2) A: D.Heavens J.Yeates | |||||||||
2 | 0 |
Horsley
v
Coulsdon United
Tom's Field Horsley 3:00 PM |
|
||||||
H: R.Booth C.Self R.Booth | |||||||||
0 | 4 |
Reigate Priory
v
Epsom Athletic
Netherne Community Amateur Sports Club 3:00 PM |
|
||||||
A: B.Forde-Nassey M.Gange(2) J.Wilson W.Cathcart | |||||||||
1 | 0 |
Spelthorne Sports
v
Tooting Bec
Spelthorne Sports Club 3:00 PM |
|
||||||
H: S.Reynolds J.Richards | |||||||||
3 | 0 |
Virginia Water
v
Battersea Ironsides
The Timbers 3:00 PM |
|
||||||
H: C.Georghiou L.Hill K.Robinson K.Robinson | |||||||||
Monday, 30 August 2010 | |||||||||
1 | 0 |
Battersea Ironsides
v
Reigate Priory
Battersea Ironsides FC Sports & Social Club 11:00 AM |
|
||||||
H: A.Ashman | |||||||||
2 | 1 |
Coulsdon United
v
Hersham Elm Grove
Netherne Community Amateur Sports Club 11:00 AM |
|
||||||
H: C.Berry D.Campbell A: R.Wood T.Millar | |||||||||
1 | 1 |
Crescent Rovers
v
Horsley
Wallington Sports and Social Club 11:00 AM |
|
||||||
H: J.Loud A: H.Bradshaw B.Steel | |||||||||
2 | 5 |
Croydon Greenside
v
Tongham
Croydon Postal Sports Ground 11:00 AM |
|
||||||
H: U.Bloom M.Holness A: V.Douthwaite(2) R.Kisko(2) S.Tomkins V.Douthwaite | |||||||||
2 | 6 |
Epsom Athletic
v
Burpham
Goals Deckers Tolworth 11:00 AM |
|
||||||
H: W.Cathcart(2) A: S.Ford(3) D.Potter(2) B.Roper D.Gear S.Ford | |||||||||
1 | 1 |
Ripley Village
v
Bletchingley
Chobham Recreation Ground 11:00 AM |
|
||||||
H: J.Primmett A: J.Hill E.Taylor | |||||||||
0 | 1 |
Spelthorne Sports
v
Oxted & District
Spelthorne Sports Club 11:00 AM |
|
||||||
A: S.Cockerill A.Hall P.Meakin | |||||||||
3 | 2 |
Tooting Bec
v
Virginia Water
Raynes Park Vale F C 11:00 AM |
|
||||||
H: F.Romizi M.Scott A.Watson A: M.Bell M.Peters N.Whiting | |||||||||