Norsemen Blues - U17/18 Players Wanted
Ware FC Blacks - U15 Players Wanted for 2024/25
Join the Hoddesdon Town Youth U11 Lions for 2024/25
Harlow Tekkers - U11 Players Wanted for 2024/25
Elneny Academy - U9 & U10 Players Wanted
Potters Bar United - U13 Players Wanted for 2024/25
Cheshunt U13s - JPL Trials for 2024/25
Aldenham FC Excel U13's - Players Wanted for 2024/25
Aldenham FC Excel U11's - Players Wanted for 2024/25
Hoddesdon Town U11 Eagles - U12 Players Wanted for 2024/25
Chars Youth U9's Blues - U10 Players Wanted for 2024/25
Ware U13 Whites - U14 Players Wanted for 2024/25
Wodson Park Youth U13 Rovers - U14 Players Wanted for 2024/25
It's Free - Take your game to the next level with the Clubbie App
Cuffley U14 Sharks - Players Wanted for 2024/25
Hertford Town Stags - U11 Players Wanted for 2024/25
Aloysius FC - Players Wanted
Wodson Park Youth - U14 Trials for 2024/25
East Herts Youth U11s - Players Wanted for 2024/25
London Athletic FC - Players Wanted for 2024/25
Hitchin Sunday Football League - New Teams Wanted
KASE Football Academy - U12 JPL Trials for 2024/25
Cuckoo Hill FC Men's Team - Players Wanted
Norsemen FC Red - U15 Players Wanted for 2024/25
Welwyn Garden City Youth - U15 Players Wanted for 2024/25
St Albans City Youth U17 West Boys - Players Wanted for 2024/25
Buntingford Cougars Blues U12s - Players Wanted for 2024/25
Potters Bar United U17's - Players Wanted for 2024/25
Hertford Town U15 Harts - Players Wanted for 2024/25
UEFA B Football Coach/Manager Looking for Team
Stotfold Juniors U12 Ambers - Trialists Wanted Now
Kingston & District Football League - Open for Club Membership 2024/25
St Albans City U17 Orient - Players Wanted
Watton Youth - U12/U13 Players Wanted for 2024/25
Wormley Rovers U15's Reds - Players Wanted for 2024/25
Barnes FC Dames - Adult Women's Team Recruitment
Barnes FC - Adult Men, U15 & U13 Players Wanted
Cuffley Raptors - U11 Players Wanted for 2024/25
Hemel Hempstead Town U15 - EJA Open Trials 2024/25
Chars Youth - U11s Players Wanted for 2024/25
East Herts U15's - Players Wanted for 2024/25
Cuffley Sharks - U14 Players Wanted for 2024/25
Cuffley Raptors - U13 Players Wanted for 2024/25
Cuffley Warriors - U17 Player Recruitment for 2024/25
Bengeo Tigers Bengals U9's - Players Wanted
Chars Youth U14's - Players Wanted for 2024/25
Enfield Youth U7's - Players Wanted for 2024/25
Training with Ping Football Academy
Ware FC U13 Blacks - Players Wanted for 2024/25
North Surrey/Middlesex Border Sunday Football League - Season 2024/25
Wormley Rovers U13 Greys - Players Wanted for 2024/25
Cuffley Falcons - U14 Players Wanted for 2024/25
Panshanger U14 - JPL Players Wanted for 2024/25
Cheshunt U13s - JPL Trials for 2024/25
Premierskills Lions Under 9 - Players Wanted
Premierskills Ninja and Tigers - Under 12 Players Wanted
Premierskills Eagles Under 11 - Players Wanted
Potters Bar Town - U11's Players Wanted for 2024/25
Hertford Town Youth - U10 Players Wanted for 2024/25
Cheshunt U12 Blues - Players Wanted for 2024/25
Potters Bar United U14's - Players Wanted for 2024/25
Broxbourne United - U13 Trials for 2024/25
Hertford Town Youth Bucks - U17/18 Players Wanted for 2024/25
Hoddesdon Town U10 Whites - Players Wanted
Cheshunt Youth U9s - Players Wanted
Welwyn Garden City U15s - Trialists Wanted
New Salamis U14's - Players Wanted for 2024/25
Noticeboard
|
Fixtures & Results
|
Unscheduled Matches
|
Table
|
Grid
|
Latest
|
Competition
Under 8 North
Under 8 South
Under 9 North
Under 9 South
Under 10 North
Under 10 South
Under 9 Cup - Round 1 Group 1
Under 9 Cup - Round 1 Group 2
Under 9 Cup - Round 1 Group 3
Under 9 Cup - Round 1 Group 4
Under 10 Cup - Round 1 Group 1
Under 10 Cup - Round 1 Group 2
Under 10 Cup - Round 1 Group 3
Under 10 Cup - Round 1 Group 4
Under 10 Cup - Round 1 Group 5
Under 9 Bowl - Round 2 Group A
Under 9 Bowl - Round 2 Group B
Under 9 Plate - Round 2 Group A
Under 9 Plate - Round 2 Group B
Under 9 Cup - Round 2 Group A
Under 9 Cup - Round 2 Group B
Under 10 Bowl - Round 2 Group A
Under 10 Bowl - Round 2 Group B
Under 10 Plate - Round 2 Group A
Under 10 Plate - Round 2 Group B
Under 10 Cup - Round 2 Group A
Under 10 Cup - Round 2 Group B
Under 9 Bowl - Finals Day
Under 10 Bowl - Finals Day
Under 9 Plate - Finals Day
Under 10 Plate - Finals Day
Under 9 Cup - Finals Day
Under 10 Cup - Finals Day
Under 9 League & Cup Winners Play Off
Under 10 League & Cup Winners Play Off
Under 9 League Winners Play Off
Under 10 League Winners Play Off
LogIn
Home
Clubs
Season
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
September
Select
08 Sat
15 Sat
22 Sat
29 Sat
October
Select
06 Sat
13 Sat
20 Sat
27 Sat
November
Select
10 Sat
17 Sat
24 Sat
December
Select
01 Sat
08 Sat
January
Select
05 Sat
12 Sat
February
Select
02 Sat
09 Sat
16 Sat
23 Sat
March
Select
02 Sat
09 Sat
16 Sat
23 Sat
April
Select
13 Sat
20 Sat
27 Sat
May
Select
04 Sat
Tony Pryce Sports Mini League
2012-2013 Season
Thursday, 23 May 2024
All remaining fixtures have been updated. If other dates have been arranged please inform ...
continue
Club Information
Galmington Dragons U10 Hawks
Competitions
Under 10 North
Under 10 Cup - Round 1 Group 2
Under 10 Cup - Round 2 Group A
To remove
highlight
click on
Clubs
(top right hand corner)
Ashcott U8
Ashcott U9
Bishops Lydeard U10 Bees
Bishops Lydeard U10 Dons
Bishops Lydeard U8 Panthers
Bishops Lydeard U8 Pumas
Bishops Lydeard U9 Panthers
Bishops Lydeard U9 Pumas
Bridgwater VPR U10 Eagles
Bridgwater VPR U10 Hawks
Bridgwater VPR U8 Eagles
Bridgwater VPR U8 Hawks
Bridgwater VPR U9 Eagles
Bridgwater VPR U9 Hawks
Bridgwater Wolves
Bridgwater Wolves U10 City
Bridgwater Wolves U10 Warriors
Bridgwater Wolves U8
Bridgwater Wolves U9 Madrid
Bridgwater Wolves U9 Milan
Galmington Dragons U10 Eagles
Galmington Dragons U10 Hawks
Galmington Dragons U10 Raiders
Galmington Dragons U10 Warriors
Galmington Dragons U8 Slayers
Galmington Dragons U8 Vipers
Galmington Dragons U9 Eagles
Galmington Dragons U9 Falcons
Heathfield U10 Panthers
Heathfield U10 Pumas
Holwa
Holway
Minehead U10 Inter
Minehead U10 Milan
Minehead U8 Inter
Minehead U8 Milan
Minehead U9 Inter
Minehead U9 Milan
Nether Stowey U10
Nether Stowey U8
North Curry U8
North Petherton U8 Panthers
North Petherton U8 Pumas
Rhode Lane U10 Wanderers
Rhode Lane U9 Wanderers
Ruishton U10
Ruishton U8
Ruishton U9
Spaxton
Spaxton U10
Spaxton U8
Spaxton U9
Staplegrove U10 Saints
Staplegrove U10 Sinners
Staplegrove U8 Saints
Staplegrove U8 Sinners
Staplegrove U9 Saints
Staplegrove U9 Sinners
Taunton North U10 Lions
Taunton North U10 Robins
Taunton North U8 Lions
Taunton North U8 Robins
Taunton North U9 Lions
Taunton North U9 Robins
Tone Youth U10 Hornets
Tone Youth U10 Wasps
Tone Youth U8 Hornets
Tone Youth U8 Wasps
Tone Youth U9 Hornets
Tone Youth U9 Wasps
Watchet
Wellington U10 Gunners
Wellington U10 United
Wellington U8 Wanderers
Wellington U8 Wolves
Wellington U9 Wanderers
Wellington U9 Wolves
Wembdon U10 Dragons
Wembdon U10 Saints
Wembdon U8 Dragons
Wembdon U8 Saints
Wembdon U9 Dragons
Wembdon U9 Saints
1st Group 3
2nd Group 3
3rd Group 3
4th Group 3
5th Group 3
6th Group 3
Contacts
Search
M = map link available, W = website link available