There are 212 matches
|
|
U18 - Red Division |
2
|
3
|
Belstone FC U18
v
Olympiacos Youth U18
|
S. Ansher
|
|
|
H:
B.Austen
R.Dalton
A:
M.Kyriacou
J.Sadiku
S.Savva
S.Adekola
J.Sadiku
|
2
|
1
|
Hadley Wood & Wingate U18 Eagles
v
Borehamwood Youth U18 Knights
|
M. Balser
|
|
|
H:
T.Gaga
D.Griffin
A:
F.Levin
E.Kipa
|
7
|
5
|
Panathinaikos U18
v
Edgware Town U18 Red
|
S. McGovern
|
|
|
H:
A.Ctori
F.Duncan(2)
E.Ntumba
N.Nyumah(2)
Z.Uribarri
A:
A.Arnaldi(3)
A.Guidi
E.McGovern
O.Ogunbayo
A.Arnaldi
|
|
|
U18 - White Division |
1
|
5
|
AEK FC U18
v
Enfield Rangers U18
|
|
|
H:
M.Whelan
A:
S.Foster(4)
W.Kangi
M.Whelan
S.Foster
|
2
|
3
|
Croxley Green FC U18 Black
v
Whetstone Wdrs U18 Jaguars
|
V. Da Costa
|
|
|
H:
T.D'urso
H.Fletch
A:
H.Catchpole
A.Downey
M.Shaban Mabruck
D.New
M.Shaban Mabruck
|
1
|
2
|
St Gregorys United U18 Jaguars
v
St Albans City U18 West
|
M. Cronin
|
|
|
H:
B.Revere
A:
A.Seeby(2)
L.Mpanzu
G.Kennedy
|
|
|
U18 - Blue Division |
6
|
3
|
AC Finchley U18 North
v
Northwood U18
|
|
|
H:
I.Awogbemi
O.Branley(3)
M.Robinson
S.Zondo
A:
B.Gould
A.Sharkey(2)
O.Branley
A.Sharkey
|
4
|
5
|
Hampstead FC U18
v
Pinner JFC U18
|
D. Christopher
|
|
|
H:
M.Bruce
O.Ife
D.Kurtaj
N.Parsons
A:
M.Abergil
A.Bowman
M.Rotenberg(3)
D.Roodner
M.Rotenberg
|
4
|
1
|
St Albans City U18 East
v
Chorleywood Common U18 Reds
|
|
|
H:
B.Cresswell
W.Daly
T.Fennel
O.Pawlaczek
A:
J.Mullin
H.Trounson
J.Mullin
|
|
|
U18 - Green Division |
10
|
1
|
Alexandra Park U18 East
v
Hadley Wood & Wingate U18 Foxes
|
|
|
H:
A.Bevilacqua
G.Brown
G.Monaighan(5)
P.Osorio-Smith(2)
M.West
A:
A.Duggan
G.Monaighan
|
1
|
2
|
Harvesters U18 East
v
Chorleywood Common U18 Panthers
|
|
|
H:
B.Plunkett
A:
V.Bishir(2)
R.Moxom
C.Danskine
|
3
|
4
|
Highgate & Muswell Hill U18
v
Brady Maccabi U18 Red
|
M. Masiar
|
|
|
H:
R.Auret(2)
J.Newman
A:
M.Davidson
N.Meranda
J.Salem(2)
J.Phillips
J.Salem
|
8
|
2
|
Hinton & Finchley Revolution U18
v
Borehamwood 2000 U18
|
|
|
H:
J.James
J.Knott(2)
J.Morrison
J.Wrafter(3)
M.Yumakci
A:
D.Coughlan
T.Highlands
J.James
T.Highlands
|
|
|
U16 - League Cup |
0
|
11
|
Berkhamsted Raiders U16 Red
v
AEK FC U16 Black
[ Round 3 ]
|
A. Brown
|
|
|
A:
A.Charalambous
A.Georgiou(6)
L.Goodey(2)
M.Ttozis
C.Ufaksogut
S.Dey
K.Peters
|
1
|
0
|
Comets U16
v
Harvesters U16 South
[ Round 3 ]
|
M. Woodhams
|
|
|
H:
M.Dewar
G.Paulin
T.Jeggo
|
8
|
0
|
Hadley Wood & Wingate U16 Foxes
v
Olympiacos Youth U16
[ Round 3 ]
|
C. Cronin
|
|
|
H:
D.Ainsworth
A.Dildorbekov
A.Garber(2)
J.Kilbane
S.Warner(3)
S.Warner
D.Olugbake
|
8
|
0
|
Northwood U16 Red
v
AEK FC U16 Eagles Gold
[ Round 3 ]
|
P. Kilbane
|
|
|
H:
G.Balekomojo
C.Bedwell
A.Freeney(4)
J.Glover
E.Wynne
A.Freeney
R.Bajraktan
|
|
|
U16 - Challenge Cup |
1
|
8
|
Brady Maccabi U16 Red
v
Alexandra Park U16 South
[ Round 2 ]
|
P. Russo
|
|
|
H:
J.Klein
A:
L.Hamilton(2)
L.Paveley
B.Waine
O.Wellington(4)
J.Klein
O.Wellington
|
8
|
1
|
Chorleywood Common U16 Gunners
v
Brady Maccabi U16 Blue
[ Round 3 ]
|
J. Routley
|
|
|
H:
N.Costin
J.Greengrow(2)
C.Loftus
M.McLeish
S.Ringland
O.Wotner(2)
A:
J.Miller
Z.Pattison
H.Brodin
|
6
|
0
|
Whetstone Wdrs U16 Panthers
v
Omonia Youth U16 White
[ Round 3 ]
|
|
|
H:
B.Gashi
C.Lemba
J.Smith(3)
J.Songo
L.Dorrill
J.Toon
|
|
|
U16 - Red Division |
3
|
4
|
Abbots Youth U16 Red
v
Harvesters U16 East
|
M. Masiar
|
|
|
H:
J.Beare
H.Shepheard
B.Tobin
A:
J.Mahmmud
B.Robinson
L.Verney(2)
B.Tobin
J.Mahmmud
|
|
|
U16 - White Division |
3
|
0
|
Omonia Youth U16 Green
v
AC Finchley U16 South
|
V. Anderson
|
|
|
H:
M.Farrelly
A.Georgiou
T.Ogunnaike
L.Hadjithemistou
|
|
|
U16 - Blue Division |
7
|
1
|
Alexandra Park U16 North
v
Aldenham Excel U16 Panthers
|
|
|
H:
I.Benis-Scott
L.Desforges
F.Fitzpatrick
J.James
G.Morgan
J.Silliton(2)
A:
A.Gates
J.Silliton
A.Gates
|
2
|
4
|
Hadley Wood & Wingate U16 Herons
v
Belstone FC U16
|
|
|
H:
O.Morris(2)
A:
T.Akinbulumo
S.Babalola(3)
S.Shimoni
K.Cookey-Wagaine
|
7
|
0
|
West Herts Youth U16 Stags
v
Hadley Rangers U16
|
I. Pegrum
|
|
|
H:
A.Fasanya(2)
R.Haydon(2)
E.Raja
R.Sanghera(2)
A.Fasanya
W.Castang
|
|
|
U16 - Green Division |
2
|
2
|
Aldenham Excel U16 Tigers
v
Hinton & Finchley Revolution U16
|
P. Riddick
|
|
|
H:
A.Daily
B.Levy
A:
W.Tuninate(2)
J.Rich
W.Tuninate
|
|
|
U15 - Challenge Cup |
H
|
-
|
Alexandra Park U15 South
v
Maccabi London Lions U15 White
[ Round 2 ]
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
H:
C.Haynes
M.Lauber
J.Wilkins
A:
G.Birke(2)
A.Cahn(3)
J.Franklin
L.King
H.Mattey
E.Millan(3)
J.Morris(3)
J.Wilkins
E.Smith
|
1
|
4
|
Belstone FC U15
v
Whetstone Wdrs U15 Pumas
[ Round 2 ]
|
T. Lee
|
|
|
H:
C.Stepsky
A:
R.Bhundia(2)
J.Ellis
L.Kalule
J.Summerfield
R.Bhundia
|
5
|
7
|
Borehamwood Youth U15 Knights
v
Highgate & Muswell Hill U15 Raiders
[ Round 2 ]
|
R. Ansher
|
|
|
H:
O.Guerra(2)
J.Makamian
E.Ukperaj(2)
A:
S.Levin(4)
OG
A.Shaffer(2)
F.Newing
J.Olsburgh
|
0
|
12
|
Brady Maccabi U15 Black
v
Croxley Green FC U15 Black
[ Round 2 ]
|
|
|
A:
C.Atkinson
C.Cameron
J.Dodwell
A.Green(2)
E.Merrique(3)
A.Mussa(2)
L.Rita
S.Youssefi
L.De Leeuw
A.Mussa
|
3
|
0
|
Bushey Rangers U15 Pumas
v
Brady Maccabi U15 Blue
[ Round 2 ]
|
S. Lynch
|
|
|
H:
O.Jarvis(3)
R.Tyler
J.Davidson
|
1
|
2
|
Highgate & Muswell Hill U15 United
v
Alexandra Park U15 West
[ Round 2 ]
|
A. Wileman
|
|
|
H:
A.Simons
A:
E.Escott
A.Newcombe
J.Wolf
D.Maharajah
|
1
|
9
|
North West London Jets U15
v
Whetstone Wdrs U15 Lions
[ Round 2 ]
|
S. Leigh
|
|
|
H:
A.Shaw
A:
J.Brown(2)
S.Daniel-Marih
L.Mallon(3)
R.Seaward(3)
D.Bennis
A.Mustafa
|
1
|
11
|
Northwood U15 White
v
Alexandra Park U15 East
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
R.Dunia
A:
S.Harlan(2)
M.Lautier
J.Matejczyk
C.Osammar(4)
C.Revel-Chion
N.Sznajer(2)
C.Osammar
|
1
|
15
|
St Albans Rangers U15 Reds
v
Harvesters U15 South
[ Round 2 ]
|
J. Metselaar
|
|
|
H:
J.Cross
A:
C.Appleyard(2)
C.Blight
S.Coombs(4)
S.Coorjee
H.Ruane(5)
N.Thornton(2)
J.Kerr
S.Coorjee
|
0
|
9
|
West Herts Youth U15 Stags
v
St Albans City U15 North
[ Round 2 ]
|
S. Whittaker
|
|
|
A:
M.Hodgson
J.Lawrence(3)
B.Owen(4)
J.Parrett
E.Mann
|
|
|
U15 - Green Division |
1
|
1
|
AC Finchley U15 South
v
Hinton & Finchley Revolution U15 Legends
|
R. Lambert
|
|
|
H:
F.Brown
A:
T.Cox
J.Rooney
S.Smaldone
|
|
|
U15 - Yellow Division |
3
|
3
|
Aldenham Excel U15 Wolves
v
Alyth Belsize U15
|
J. Lee
|
|
|
H:
J.Margo(2)
C.Miller
A:
B.Conway
S.Glasner
B.Nothman
Z.Hilburn
B.Nothman
|
-
|
A
|
Harvesters U15 East
v
Hendon United U15
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
0
|
4
|
St Gregorys United U15 Pumas
v
Hinton & Finchley Revolution U15 Heroes
|
N. Djanogly
|
|
|
A:
L.Cantor(3)
W.Hansard
M.Peter
|
|
|
U14 - Challenge Cup |
1
|
12
|
Hampstead FC U14 Tigers
v
Harvesters U14 West
[ Preliminary Round ]
|
|
|
H:
G.Fitzbguan
A:
N.Dawitt
J.Elves(3)
J.Foster
C.Kengne(3)
B.Quinn(4)
I.Olorunshola
D.Brodrick
|
1
|
2
|
Hendon United U14
v
Cassiobury Rangers U14 Clarets
[ Preliminary Round ]
|
|
|
H:
J.Lanzkron
A:
D.Epstein
J.Olorunfemi
M.Softic
|
|
|
U14 - Red Division |
1
|
4
|
Croxley Green FC U14 Black
v
Alexandra Park U14 North
|
M. Lench
|
|
|
H:
L.Payne
A:
A.Harris
D.Levine
M.Sanci(2)
T.Kennard
|
2
|
2
|
Harvesters U14 South
v
Borehamwood Youth U14 Crusaders
|
|
|
H:
R.Campbell-Ferguson(2)
A:
M.Pancho
B.Rimell
A.Keene
J.Branch
|
-
|
A
|
Maccabi London Lions U14 White
v
Whetstone Wdrs U14 Jaguars
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
U14 - White Division |
0
|
5
|
Belstone FC U14
v
Maccabi London Lions U14 Blue
|
|
|
A:
B.Fox(2)
O.Kent(2)
J.Yawitch
J.Copans
J.Yawitch
|
5
|
3
|
Edmonton Rangers U14 Cobras
v
Harvesters U14 East
|
R. McDermott
|
|
|
H:
M.Ali
F.Conway(2)
K.Daniel
D.Relmy
A:
F.Fisher
J.Fontaine(2)
F.Conway
L.Antippa
|
-
|
A
|
Hadley Wood & Wingate U14 Foxes
v
AEK FC U14 Black
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
0
|
3
|
Highgate & Muswell Hill U14 Foxes
v
Hampstead FC U14 Stags
|
|
|
A:
D.Cochrane
D.Sfarca
J.Taylor
C.Alexander
|
|
|
U14 - Blue Division |
5
|
2
|
AC Finchley U14 West
v
Olympiacos Youth U14
|
|
|
H:
G.Katz-Kaye(3)
B.Negash
T.Wynne
A:
A.Barbe
J.Munos
G.Katz-Kaye
Y.Morfoulis
|
3
|
5
|
Borehamwood Youth U14 Knights
v
Whetstone Wdrs U14 Leopards
|
D. Lando
|
|
|
H:
C.Gray
P.Moran
K.Perera
A:
O.Aimufua
C.Kiukoyi
D.Lovell(3)
C.Kiukoyi
|
5
|
2
|
Colney Heath U14 Magpies
v
AC Finchley U14 South
|
|
|
H:
J.Danquah(3)
L.Moreno
T.Ruddick
A:
A.De Simone
C.Young
J.Danquah
A.Addad
|
3
|
2
|
Hendon Youth U14
v
Alexandra Park U14 West
|
|
|
H:
B.Bailey(2)
S.Depala
A:
M.Aina
L.Robinson
B.Bailey
M.Chiatto
|
5
|
0
|
Omonia Youth U14 White
v
Aldenham Excel U14 Arrows
|
|
|
H:
L.Capsalis
S.Kadriu(2)
N.Zlatkov(2)
S.Kadriu
B.Green
|
|
|
U14 - Green Division |
4
|
0
|
Alexandra Park U14 South
v
Brady Maccabi U14 White
|
|
|
H:
A.Bryan
J.Edgar
T.Forkan(2)
A.Onoszko
J.Vanner
|
3
|
3
|
Brady Maccabi U14 Red
v
100% Soccer School U14
|
|
|
H:
J.Greenfield(2)
O.Krushner
A:
B.Azemaj
A.Donkor(2)
A.Donkor
|
2
|
3
|
Hadley Rangers U14
v
Highgate & Muswell Hill U14 Panthers
|
|
|
H:
E.Hilderbrand
H.Patterden
A:
S.Abduli
S.Cohen
A.Tobiansky
H.Patterden
J.Adey
|
1
|
3
|
St Albans Rangers U14 Zelos
v
AEK FC U14 Gold
|
P. Ferrier
|
|
|
H:
J.Peters
A:
B.Bambiri(2)
G.Kyprianou
D.Pedder
B.Bambiri
|
|
|
U13 - League Cup |
4
|
1
|
AC Finchley U13 North
v
St Albans Rangers U13 Blue
[ Round 2 ]
|
I. Smouha
|
|
|
H:
J.Koroma(3)
A.Michael
A:
O.Affolabi
P.Morley
B.Day
|
1
|
10
|
AC Finchley U13 West
v
Harvesters U13 North
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
F.Cochrane
A:
A.Austin
H.Dawson
S.Geymonat
L.Johnson
S.Meakes(2)
J.O'Hare(2)
L.Robertson(2)
M.Metcalfe
|
1
|
4
|
Borehamwood 2000 U13 Red
v
Whetstone Wdrs U13 Panthers
[ Round 2 ]
|
A. Gale
|
|
|
H:
N.Amarteiflo
A:
J.Preko(3)
D.Watt
R.Langham
K.Lia
|
1
|
9
|
Enfield Rangers U13
v
Hadley Rangers U13 Extensions
[ Round 2 ]
|
D. McCallig
|
|
|
H:
M.Ulgut
A:
S.Hallett(2)
OG
D.Possanai(3)
J.Rispoli
T.Soning
P.Sutherfield
J.Hoxha
|
2
|
4
|
Harvesters U13 South
v
Edmonton Eagles U13 Barsulola
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
D.Busby
R.Yates
A:
M.Bernard
M.Campbell(2)
M.Trajkovic
T.Lapido
|
2
|
6
|
Hendon United U13 Netanya
v
Hadley Rangers U13 West
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
J.Lipman
J.Sinclair
A:
A.Ashorobi
L.Jones-Quartey(3)
J.Pitt
S.Rogers
J.Cooper
S.Rogers
|
4
|
3
|
Hinton & Finchley Revolution U13
v
Bushey Rangers U13
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
G.Harris(2)
O.Proctor(2)
A:
J.Caseman
C.Green
K.Mbisa
W.Barker
K.Mbisa
|
4
|
3
|
Oakhill Tigers U13 Predators
v
Belmont United U13 Spartans
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
R.Dicker
A.Doorbeejah(3)
A:
J.Akinola
O.Rodrigues(2)
E.Saraqi
|
1
|
7
|
Omonia Youth U13 Green
v
Norsemen FC U13
[ Round 2 ]
|
|
|
A:
N.Devonish
A.Erozkal
M.Ofori Jr(2)
L.Omondi
J.Waller(2)
|
4
|
5
|
Potters Bar United U13 Whites
v
Omonia Youth U13 Gold
[ Round 2 ]
|
V. Anderson
|
|
|
H:
H.Hackworthy(2)
K.Musumba
A:
Y.Habibi(3)
M.Papa-Michael(2)
D.Aker
Y.Habibi
|
0
|
8
|
St Albans City U13 North
v
Edmonton Rangers U13 Owls
[ Round 2 ]
|
|
|
A:
E.Acheampong
C.Bernard
A.Er
J.Galya(4)
T.Joseph
E.Davies
K.Omar-Basha
|
2
|
1
|
West Herts Youth U13 Stags
v
Maccabi London Lions U13 Blue
[ Round 2 ]
|
A. Futerman
|
|
|
H:
G.Oppong(2)
A:
J.Garcia
G.Oppong
J.Bregman
|
|
|
U13 - White Division |
H
|
-
|
Hadley Wood & Wingate U13 Foxes
v
Northwood U13 Red
[ Home Win was awarded ]
|
|
|
|
|
|
U13 - Blue Division |
1
|
2
|
Alexandra Park U13 West
v
Whetstone Wdrs U13 Jaguars
|
|
|
H:
R.McGonagle
A:
A.Butt
A.Gelagotellis
L.Christodoulou
A.Gelagotellis
|
|
|
U13 - Green Division |
0
|
4
|
Alexandra Park U13 South
v
Hadley Wood & Wingate U13 Herons
|
|
|
A:
W.Amadi(4)
A.Lambert
|
4
|
0
|
Brady Maccabi U13 White
v
St Albans City U13 East
|
J. Myer
|
|
|
H:
J.Albert(2)
Z.Morris(2)
J.Grossman
|
|
|
U13 - Yellow Division |
3
|
0
|
Berkhamsted Raiders U13 White
v
Highgate & Muswell Hill U13 Cosmos
|
|
|
H:
B.England(2)
S.Green
B.England
|
7
|
1
|
Highgate & Muswell Hill U13 Fire
v
Brady Maccabi U13 HGS
|
|
|
H:
N.Gellman
A.Kaplan
S.Norton(2)
OG
L.Peleg
J.Shindler
A:
M.Kyte
L.Peleg
|
0
|
1
|
Oakhill Tigers U13 Cobras
v
St Albans Rangers U13 White
|
|
|
A:
T.Francis
P.McGrath
J.Byrne
|
6
|
2
|
Whetstone Wdrs U13 Leopards
v
Omonia Youth U13 White
|
|
|
H:
L.Green
S.Nestor(2)
D.Osimen(3)
A:
A.Curran
L.Petrou
D.Osimen
A.Papaloizou
|
|
|
U12 - League Cup |
4
|
3
|
AFC Oaklands U12
v
Hendon United U12 White
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
O.Isaacs
B.Lloyd
G.McCabe
J.Pinnington
A:
A.Harounoff
A.Jacobs
D.Levin
D.Levin
|
2
|
3
|
Arsenal Ladies U12
v
AC Finchley U12 North
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
E.Flack
A.Smith
A:
J.Robson
E.Rrukiqi
S.Ward
E.Houghton
S.Ward
|
7
|
0
|
Borehamwood Youth U12 Knights
v
Brady Maccabi U12 Blue
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
A.Daranijo(2)
H.Doyle
M.Harwood(2)
H.McGleish
B.O'Flynn
J.Litton
O.Rich
|
3
|
1
|
Colney Heath U12 Jackdaws
v
Whetstone Wdrs U12 Jaguars
[ Round 2 ]
|
B. Browell
|
|
|
H:
J.Horton(2)
M.Parkins
A:
R.Harrington
J.Horton
R.Harrington
|
0
|
5
|
Hadley Rangers U12 North
v
London Colney Colts U12 Red
[ Round 2 ]
|
|
|
A:
H.Debenham
A.Diacoyye
S.Ferdinand(2)
M.Stickland
|
2
|
7
|
Hinton & Finchley Revolution U12
v
Omonia Youth U12 Green
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
D.Hammond
L.Hindmarsh
A:
R.Amin(2)
G.Christoforov(2)
V.Nicolaou
A.Salim(2)
A.Nasimi
V.Nicolaou
|
6
|
1
|
London Colney Colts U12 Blue
v
Colney Heath U12 Martins
[ Round 2 ]
|
G. Basile
|
|
|
H:
O.Benjamin(2)
K.England
S.Gava
J.Morris
K.Williams
A:
T.Walker
T.Titmarsh
|
9
|
2
|
London Colney Youth U12
v
North West London Jets U12
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
O.Andrews(5)
OG
J.Power(2)
H.Western
A:
R.Cohen
J.Gorjian
L.Miller
U.Lev
|
1
|
6
|
Turnstyles Football U12
v
St Albans City U12 North
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
E.Clarke
A:
J.Berry
F.Eames-Illingworth(2)
C.Taylor
G.Wilson(2)
P.Yao
F.Eames-Illingworth
|
H
|
-
|
Whetstone Wdrs U12 Pumas
v
Brady Maccabi U12 Reds
[ Round 2 ]
[ Home Win was awarded ]
|
B. Marsh
|
|
|
|
|
|
U12 - Challenge Cup |
2
|
0
|
Colney Heath U12 Harriers
v
Colney Heath U12 Magpies
[ Round 2 ]
|
|
|
H:
A.James
E.Umeugoji
F.Malborough
C.Donovan
|
|
|
U12 - White Division |
1
|
7
|
Northwood U12 Red
v
Whetstone Wdrs U12 Tigers
|
|
|
H:
A.Petagine
A:
J.Flower
C.Grover
M.Kessie
E.Nkudi(4)
K.Rusta
L.Dunn
J.Flower
|
0
|
1
|
Omonia Youth U12 Gold
v
Borehamwood Youth U12 Crusaders
|
|
|
A:
H.Pollecutt
H.Phantis
|
|
|
U12 - Blue Division |
4
|
2
|
Hadley Wood & Wingate U12 Foxes
v
Highgate & Muswell Hill U12 Dynamo
|
|
|
H:
Y.Oike
J.Warren(3)
A:
R.Mimouni(2)
Y.Oike
R.Mimouni
|
4
|
2
|
St Albans City U12 East
v
Alexandra Park U12 North
|
I. Woods
|
|
|
H:
M.Evans
J.Nash
J.Poulton
A.Sansi
A:
E.Clarke
M.Perol
W.Mudziviri
C.Bell
|
|
|
U12 - Green Division |
3
|
0
|
Alexandra Park U12 South
v
Maccabi London Lions U12 Yellow
|
|
|
H:
O.Buck
N.Foster
A.Thorne
O.Bloom
|
2
|
0
|
Hadley Wood & Wingate U12 Falcons
v
Edmonton Rangers U12 Sharks
|
|
|
H:
B.Hines
Y.Poluektov
J.Sabatini
S.Madahar
|
-
|
A
|
St Albans City U12 South
v
Harvesters U12 South
[ Away Win was awarded ]
|
|
|
|
9
|
0
|
Whetstone Wdrs U12 Lions
v
AC Finchley U12 South
|
|
|
H:
C.Crouch(4)
K.Daemi
H.Earle
T.Jeffery
B.Jones
R.Simao
T.Jeffery
|
|
|
U12 - Yellow Division |
2
|
2
|
Borehamwood Youth U12 Templars
v
Omonia Youth U12 White
|
R. Taylor
|
|
|
H:
J.Chatha(2)
A:
A.Fereos
A.Fereos
J.Chatha
K.Ellis
|
2
|
4
|
Brady Maccabi U12 White
v
Hendon United U12 Red
|
|
|
H:
J.Benezra
J.Fisher
A:
G.Greem(4)
J.Baron
G.Greem
|
5
|
1
|
Hadley Rangers U12 West
v
Highgate & Muswell Hill U12 Juniors
|
|
|
H:
S.Adegbite(2)
P.Bairfelt
F.Gomes
M.Hayes
A:
B.Masson
W.Cook
|
|
|
U12 - Purple Division |
0
|
3
|
Alexandra Park U12 West
v
St Albans Rangers U12
|
|
|
A:
J.Pedder
L.Reynolds
S.Rowland
N.Quinn
M.Newland
|
1
|
9
|
Highgate & Muswell Hill U12 Bears
v
Hadley Wood & Wingate U12 Eagles
|
N. Goldsmith
|
|
|
H:
B.Weinstein
A:
L.Ashwell(2)
N.Godfrey(2)
W.Harrison
S.Mouffok(2)
L.Ojeer(2)
L.Kalisly
L.Ojeer
|
H
|
-
|
Omonia Youth U12 Silver
v
Hadley Rangers U12 South
[ Home Win was awarded ]
|
J. Scott
|
|
|
|
|
|
U11 - Red Division |
Played |
Edgware Town U11 Red
v
London Colney Colts U11 Blue
|
|
Played |
Harvesters U11 Wildcats
v
London Colney Colts U11 Red
|
|
Played |
Maccabi London Lions U11 White
v
Enfield Rangers U11 Green
|
S. Leigh
|
|
Played |
West Herts Youth U11 Stags
v
Whetstone Wdrs U11 Lions
|
|
|
|
U11 - White Division |
Played |
AC Finchley U11 North
v
Alexandra Park U11 North
|
|
Played |
AC Finchley U11 South
v
Belstone FC U11
|
|
Played |
Maccabi London Lions U11 Green
v
Omonia Youth U11 Green
|
O. Leigh
|
|
|
|
U11 - Blue Division |
Played |
Brady Maccabi U11 Red
v
AC Finchley U11 West
|
|
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Foxes
v
St Albans Rangers U11
|
E. Pfeiffer
|
|
Played |
Hadley Wood & Wingate U11 Herons
v
Bushey & Oxhey FC U11 Sharks
|
E. Pfeiffer
|
|
Played |
Oakhill Tigers U11 Falcons
v
Omonia Youth U11 Gold
|
M. Fennell
|
|
|
|
U11 - Green Division |
Played |
Cassiobury Rangers U11 Clarets
v
Turnstyles Football U11
|
|
Played |
Omonia Youth U11 Silver
v
Borehamwood Youth U11 Crusaders
|
|
Played |
Omonia Youth U11 White
v
Hampstead FC U11
|
|
Played |
Potters Bar United U11 Blacks
v
Maccabi London Lions U11 Yellow
|
|
|
|
U11 - Yellow Division |
Played |
Alexandra Park U11 South
v
Colney Heath U11 Magpies
|
|
Played |
Brady Maccabi U11 White
v
Enfield Rangers U11 Black
|
|
Played |
Highgate & Muswell Hill U11 Dynamo
v
Northwood U11 White
|
D. Lando
|
|
Played |
Mill Hill Village Youth U11
v
Whetstone Wdrs U11 Jaguars
|
|
|
|
U11 - Purple Division |
Played |
Alyth Belsize U11 Red
v
West Herts Youth U11 Bucks
|
|
Played |
Borehamwood 2000 U11
v
Brady Maccabi U11 Blue
|
|
Played |
Colney Heath U11 Jackdaws
v
Bushey Rangers U11
|
|
Played |
Cuffley Youth U11 Phoenix
v
Hendon United U11 Blue
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U11 Leopards
v
Alyth Belsize U11 Black
|
|
|
|
U10 Bobby Moore |
Played |
AC Finchley U10 North
v
Harvesters U10 Leopards
|
|
Played |
AFC Oaklands U10
v
Edmonton Rangers U10 Dragons
|
|
Played |
Alexandra Park U10 North
v
Northwood U10 Red
|
|
Played |
London Colney Colts U10 Red
v
Norsemen FC U10
|
|
|
|
U10 Bobby Charlton |
Played |
Hadley Wood & Wingate U10 Foxes
v
Belstone FC U10
|
|
Played |
Hendon United U10
v
Maccabi London Lions U10 Green
|
|
Played |
Omonia Youth U10 Green
v
Colney Heath U10 Magpies
|
|
Played |
West Herts Youth U10 Stags
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Legends
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U10 Panthers
v
Borehamwood Youth U10 Knights
|
|
|
|
U10 Gordon Banks |
Played |
AC Finchley U10 West
v
Harvesters U10 Tigers
|
|
Played |
Cassiobury Rangers U10 Clarets
v
Maccabi London Lions U10 Yellow
|
|
Played |
Enfield Rangers U10 Black
v
Omonia Youth U10 White
|
|
Played |
Hadley Wood & Wingate U10 Eagles
v
Brady Maccabi U10 Reds
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U10 Stars
v
Hadley Rangers U10
|
|
Played |
St Albans Rangers U10 Hawks
v
Whetstone Wdrs U10 Cougars
|
|
Played |
Turnstyles Football U10 Green
v
Northwood U10 White
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U10 Lions
v
Woodys Wanderers U10 Mercurials
|
|
|
|
U10 Stanley Matthews |
Played |
Borehamwood Youth U10 Lancers
v
Hinton & Finchley Revolution U10 Heroes
|
|
Played |
Brady Maccabi U10 White
v
Borehamwood Youth U10 Crusaders
|
|
Played |
East Barnet Youth U10 Eagles
v
London Colney Colts U10 White
|
|
Played |
Go Stars U10
v
St Albans Rangers U10 Eagles
|
|
Played |
Maccabi London Lions U10 Purple
v
Cassiobury Rangers U10 Blues
|
|
Played |
Omonia Youth U10 Gold
v
Hampstead FC U10 Sharks
|
|
Played |
Woodys Wanderers U10 Magistas
v
Bushey Rangers U10
|
|
|
|
U10 Inter Group Friendlies |
Played |
Arsenal Ladies U10
v
Highgate & Muswell Hill U10 Real
|
|
Played |
Edgware Town U10
v
Woodys Wanderers U10 Vapors
|
|
Played |
Maccabi London Lions U10 White
v
AC Finchley U10 South
|
|
|
|
U09 Camelot |
Played |
AC Finchley U9 North
v
Maccabi London Lions U9 White
|
|
Played |
Borehamwood Youth U9 Knights
v
Whetstone Wdrs U9 Panthers
|
|
Played |
Comets U9
v
AC Finchley U9 West
|
|
Played |
Edgware Town U9
v
West Herts Youth U9 Stags
|
|
Played |
Enfield Rangers U9 Green
v
Northwood U9 Red
|
|
|
|
U09 Captain Hook |
Played |
London Colney Colts U9 Red
v
Colney Heath U9 Jackdaws
|
|
Played |
Maccabi London Lions U9 Blue
v
Enfield Rangers U9 Black
|
|
Played |
Turnstyles Football U9 Green
v
Oakhill Tigers U9 Raiders
|
|
Played |
West Herts Youth U9 Bucks
v
Borehamwood Youth U9 Crusaders
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U9 Lions
v
Alexandra Park U9 North
|
|
|
|
U09 Harry Potter |
Played |
Colney Heath U9 Magpies
v
Cassiobury Rangers U9 Clarets
|
|
Played |
Croxley Green FC U9 Black
v
Edmonton Rangers U9 Tigers
|
|
Played |
Harvesters U9 Coyotes
v
Whetstone Wdrs U9 Tigers
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U9 Stars
v
Omonia Youth U9 Green
|
|
Played |
Maccabi London Lions U9 Green
v
Northwood U9 White
|
|
Played |
Oakhill Tigers U9 Warriors
v
Omonia Youth U9 White
|
|
|
|
U09 Robin Hood |
Played |
Go Stars U9
v
Potters Bar Crusaders U9
|
|
Played |
Northwood U9 Blue
v
Maccabi London Lions U9 Yellow
|
|
Played |
Omonia Youth U9 Gold
v
Hinton & Finchley Revolution U9 Heroes
|
|
Played |
St Albans Rangers U9 Tigers
v
Hinton & Finchley Revolution U9 Legends
|
|
|
|
U09 Friendlies |
Played |
Harvesters U9 Huskies
v
Whetstone Wdrs U9 Pumas
|
|
|
|
U08 Billy Bear |
Played |
AC Finchley U8 North
v
Omonia Youth U8 Green
|
|
Played |
Cassiobury Rangers U8 Clarets
v
Alexandra Park U8 North
|
|
Played |
Colney Heath U8 Harriers
v
Woodys Wanderers U8 Evopower
|
|
Played |
Croxley Green FC U8 Black
v
Harvesters U8 Lions
|
|
Played |
Maccabi London Lions U8 White*
v
Enfield Rangers U8 Black
|
|
|
|
U08 Captain Croc |
Played |
Borehamwood Youth U8 Crusaders
v
Maccabi London Lions U8 Blue*
|
|
Played |
Enfield Rangers U8 Green
v
Oakhill Tigers U8 Tornados
|
|
Played |
Hadley Wood & Wingate U8 Herons
v
Alexandra Park U8 South
|
|
Played |
Harvesters U8 Jaguars
v
Whetstone Wdrs U8 Panthers
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Legends
v
Hadley Rangers U8
|
|
Played |
Northwood U8 White
v
AC Finchley U8 South*
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U8 Jaguars
v
Omonia Youth U8 White
|
|
|
|
U08 Freddie Fox |
Played |
Colney Heath U8 Magpies
v
Turnstyles Football U8 Green
|
|
Played |
Harvesters U8 Cougars
v
AEK FC U8 Eagles
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Stars
v
Whetstone Wdrs U8 Lions
|
|
Played |
Maccabi London Lions U8 Green*
v
West Herts Youth U8 Stags
|
|
|
|
U08 Rory Tiger |
Played |
Harvesters U8 Wildcats
v
Omonia Youth U8 Silver
|
|
Played |
Hinton & Finchley Revolution U8 Heroes
v
West Herts Youth U8 Bucks
|
|
Played |
London Colney Colts U8 Blue
v
Bushey Rangers U8
|
|
Played |
Maccabi London Lions U8 Yellow*
v
Maccabi London Lions U8 Purple*
|
|
|
|
U08 Inter Group Friendlies |
Played |
Northwood U8 Red
v
Alexandra Park U8 West
|
|
|
|
U07 Cyril Squirrel |
Played |
Enfield Rangers U7 Black
v
Harvesters U7 Leopards
|
|
Played |
London Colney Colts U7 Red
v
AC Finchley U7 North
|
|
Played |
Northwood U7 Red
v
Maccabi London Lions U7 Leopards
|
|
Played |
Whetstone Wdrs U7 Eagles
v
Croxley Green FC U7 Black
|
|
|
|
U07 Jerry Giraffe |
Played |
Harvesters U7 Cheetahs
v
Hadley Wood & Wingate U7 Foxes
|
|
Played |
Maccabi London Lions U7 Pumas*
v
AC Finchley U7 South
|
|
Played |
Oakhill Tigers U7 Panthers
v
Croxley Green FC U7 White
|
|
Played |
Woodys Wanderers U7 Hypervenoms
v
Enfield Rangers U7 Green
|
|
|
|
U07 Larry Lamb |
Played |
Hadley Wood & Wingate U7 Herons
v
Whetstone Wdrs U7 Ravens
|
|
Played |
Harvesters U7 Tigers
v
Hinton & Finchley Revolution U7
|
|
Played |
Northwood U7 White
v
AC Finchley U7 West
|
|
|
|
U07 Sidney Seagull |
Played |
Harvesters U7 Pumas
v
Woodys Wanderers U7 Tiempos
|
|
Played |
London Colney Youth U7
v
Colney Heath U7 Magpies
|
|
Played |
West Herts Youth U7 Stags
v
St Albans Rangers U7 Foxes
|
|
|
|
Miscellaneous |
1
|
2
|
Croxley Green FC U12 Black
v
Edgware Town U12
Moved from U12 - Red Division to Miscellaneous. WITHDRAWN FROM LEAGUE
|
|
|
H:
O.O'Sullivan
A:
O.Bloom
E.Scott
T.Burke
E.Scott
|
8
|
0
|
Enfield Town FC Youth U18
v
Bushey Rangers U18
Moved from U18 - Blue Division to Miscellaneous. WITHDRAWN FROM LEAGUE
|
N. Nicolaou
|
|
|
H:
J.Barbosa(2)
T.Haughton-Locker(4)
A.Hussain
M.Nicola
A.Kamiel-Skeete
D.Fallon
|
|