There are 16 matches
|
|
West Herts St Mary's Cup |
0
|
9
|
Leverstock Green
v
Hemel Hempstead Town
[ Semi Final ]
7:30 PM
Attendance 140
|
|
|
|
|
|
Premier Division |
0
|
2
|
Cockfosters
v
Wembley
7:45 PM
Attendance 68
|
|
|
A:
A.Witham(2)
|
2
|
2
|
Holmer Green
v
Hertford Town
7:45 PM
Attendance 37
|
|
|
H:
M.Jaimieson
R.Wallace
A:
D.Buffonge
S.Ruff
|
2
|
2
|
London Colney
v
Kings Langley
7:45 PM
Attendance 90
|
|
|
H:
J.Ewington
S.Geraldes
A:
D.Hutchins
D.May
|
1
|
1
|
St Margaretsbury
v
Stotfold
7:45 PM
|
|
|
H:
M.Mitchell
A:
A.Pennington
|
0
|
3
|
Sun Sports
v
AFC Dunstable
7:45 PM
Attendance 32
|
|
|
A:
L.Cashman
J.Hall(2)
|
|
|
Division One |
0
|
4
|
Buckingham Athletic
v
Codicote
7:30 PM
Attendance 45
|
|
|
A:
J.Mason(2)
S.Stephenson(2)
|
3
|
2
|
FC Broxbourne Borough
v
Bedford
7:45 PM
Attendance 64
|
|
|
H:
S.Aalit
L.Brennan
D.Greene
A:
A.Kersey(2)
L.Brennan
A.Kersey
|
2
|
1
|
Hatfield Town
v
Risborough Rangers
7:45 PM
Attendance 28
|
|
|
H:
I.Hurst
J.Robertson
A:
D.Gray
C.Hailey
|
|
|
Division Two |
2
|
2
|
Aston Clinton
v
Clean Slate
6:30 PM
Attendance 11
|
|
|
H:
M.Mariscotti
D.Phillips
A:
E.Dahie
J.Pym
M.Mariscotti
|
1
|
1
|
Hale Leys United
v
Pitstone & Ivinghoe
6:30 PM
Attendance 46
|
|
|
H:
K.Mealor
A:
M.Hewitt
K.Mealor
|
3
|
0
|
Old Bradwell United
v
Grendon Rangers
6:30 PM
Attendance 42
|
|
|
H:
T.Cooke(3)
L.Gray
|
0
|
2
|
The 61 FC (Luton)
v
Totternhoe
6:30 PM
Attendance 55
Abandoned after 80 minutes due to serious player injury, Result to stand.
|
|
|
A:
G.Clark(2)
|
0
|
4
|
Wolverton Town
v
New Bradwell St Peter
6:30 PM
Attendance 46
|
|
|
A:
L.Delahaye
L.Lobjoit(2)
M.Risby
|
|
|
Reserve Division South & East |
3
|
4
|
Kings Langley Reserves
v
Sun Sports Reserves
7:45 PM
|
|
|
H:
M.Bateman
C.Crook
S.Ward
A:
C.Donaldson(2)
R.Luke(2)
|
0
|
2
|
Langford Reserves
v
Stotfold Reserves
7:45 PM
|
|
|
A:
T.Day
A.Truett
|
|
These teams without fixtures are available to play unless shown as
|
Prem
|
1.
Ampthill Town
|
2.
Berkhamsted
|
3.
Biggleswade United
|
4.
Colney Heath
|
5.
Hadley
|
6.
Harefield United
|
7.
Hillingdon Borough
|
8.
Hoddesdon Town
|
9.
London Tigers
|
10.
Oxhey Jets
|
11.
Tring Athletic
|
Div1
|
12.
Amersham Town
|
|
13.
Arlesey Town Reserves
|
14.
Baldock Town
|
15.
Bush Hill Rangers
|
16.
Chesham United Reserves
|
17.
Crawley Green
|
18.
Edgware Town
|
19.
Harpenden Town
|
20.
Langford
|
21.
London Lions
|
22.
Southall
|
23.
Stony Stratford Town
|
24.
Welwyn Garden City
|
|
25.
Winslow United
|
26.
Wodson Park
|
Div2
|
27.
Brimsdown
|
28.
Kent Athletic
|
29.
Mursley United
|
30.
Tring Corinthians
|
31.
Willen
|
RsSE
|
32.
Baldock Town Reserves
|
33.
Cockfosters Reserves
|
34.
Codicote Reserves
|
35.
Hadley Reserves
|
36.
Harpenden Town Reserves
|
|
37.
Hoddesdon Town Reserves
|
38.
London Colney Reserves
|
39.
Oxhey Jets Reserves
|
40.
St Margaretsbury Reserves
|
41.
Welwyn Garden City Reserves
|
RsNW
|
42.
AFC Dunstable Reserves
|
43.
Buckingham Athletic Reserves
|
44.
Crawley Green Reserves
|
45.
Holmer Green Reserves
|
46.
Mursley United Reserves
|
47.
Old Bradwell United Reserves
|
48.
Pitstone & Ivinghoe Reserves
|
|
49.
Risborough Rangers Reserves
|
50.
Stony Stratford Town Reserves
|
51.
The 61 FC (Luton) Reserves
|
52.
Totternhoe Reserves
|
53.
Winslow United Reserves
|
54.
Wolverton Town Reserves
|
tst
|
55.
Hoddesdon Town
|
56.
Hoddesdon Town Reserves
|
57.
Oxhey Jets
|
|